To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Roth - Pon Sty 04, 2010 22:50

Oberea, Ayame i Azumi :)


Maluchy są wyjątkowo duże :shock:

Futerko Azumi jest coraz jaśniejsze, a Ayame wygląda jak lśniący dywanik :P

Rexy z tego miotu nie są jakieś wybitnie poskręcane. Jednak gdy Obi do mnie przyjechała, wyglądała identycznie jak Asha, a dopiero później jej tak ładnie futerko ściemniało i poskręcało :) No ale zobaczymy co z nich wyrośnie :D

futrzasta, przepraszam, ale niestety miałam ostatnio dużo na głowie i nie mogę ciągle na forum siedzieć.

believe_86, kasia_w, mataforgana, scorpio80 bardzo się cieszę :mrgreen:

futrzasta - Pon Sty 04, 2010 22:58

dziękuję Roth :mrgreen:

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 10:58 ]
Roth została już tylko Azumi? może napiszesz parę słów jaka ona jest? nie moge się już skarba doczekać a jesczze 10 dni...

Roth - Czw Sty 07, 2010 17:39

Zaległe filmiki z 28 grudnia :)
dziewczynki - http://www.youtube.com/watch?v=qi5c50dmTHM
chłopcy - http://www.youtube.com/watch?v=56iw1_lXKps

Na fotki na razie czasu nie mam, bo chcę jeszcze zgrać pozostałe filmy które mam.

futrzasta, tak tylko Azumi została ;)

Azumi jest nieco odważniejsza od Ayame i ma więcej energii w sobie. Ayame jest bardziej leniwa :P Gdy otwieram klatkę Azumi przybiega pierwsza i bawi się z moją ręką, a chwilę potem przychodzi ziewająca Ayame i zaczyna robić mi manicure :D

futrzasta - Czw Sty 07, 2010 19:35

ooo super! bo jej koleżanka to straszny tchórz mam nadzieję, że przy Azumi nabierze trochę pewności siebie. nie moge się już doczekać :mrgreen: ściśnij ja tak żeby oczka wyszły :twisted:
Nakota - Czw Sty 07, 2010 21:44

Ależ one na tym filmiku mają motory w tyłkach :shock:
I jak wszystkie lecą do ręki byleby tylko Roth pomiziała :lol:

Telimenka - Pią Sty 08, 2010 07:02

Aman rosnie jak na drozdzach...
On jest chyba jakis "uszkodzony".. jak maly szczurek moze tak szybko rosnac?! :roll:

Bel - Pią Sty 08, 2010 08:14

Telimenka, ile Aman waży? :) Assam już 156g i ma takie wieeeeeelkie stopy :DD .
Roth ten Twój ogon na szczury dorosłe mi napada :P a co najlepsze z Puckiem wygrywa :]

scorpio80 - Nie Sty 10, 2010 02:09

believe_86 napisał/a:
i ma takie wieeeeeelkie stopy
dokładnie :D czy to rodzinne :P dziś były u mnie znajome , które odrazu zwróciły na to uwagę :) a Asha to taki mały szerlok holms wszędzie się wepcha byle zbadać co tam jest :D
quagmire - Nie Sty 10, 2010 11:22

Pewnie duuuuże urosną, to i stopy mają duże :mrgreen:
Anonymous - Nie Sty 10, 2010 11:36

Afos też ma wieeelkie stopy i do tego wielkie pokręcone wąsy :mrgreen: :serducho:

i ma pokręcone bardzo futerko na pupci :serducho:

Nakota - Nie Sty 10, 2010 13:14

Anais i Alpha też mają duże stopy i strasznie żarłoczne są. Alpha się raz tak objadła, że miała brzuch jak piłka pingpongowa :P I mają świetne charaktery - Anais to taki pluszak, najchętniej to siedzi schowana pod moją bluzą, Alpha woli zwiedzać świat, choć miziać też się lubi. Tylko fleja z niej straszna, bo co rusz ma posklejane czymś futerko. No i jest jedynym szczurem, który łazikuje po "dachu" klatki :lol: Uwielbiam je :serducho: :serducho: :serducho:
kasia_w - Pon Sty 11, 2010 12:50

Wreszcie udało się zrobić zdjęcia moim małym pchełkom :) No może nie takim małym, wczoraj mieliśmy okazję je zważyć, wszystkie są tak samo ciężkie - po 175g :serduszka:
Maluchy mają wymarzone charaktery... Abi jest niesamowicie ciekawska, wszędzie wejdzie, to taki mały obierzyświat.. :) jednocześnie potrafi być kochana i lubi się przytulić :mrgreen: Anabel to również odważna dziewuszka ale nie zapuszcza się w dalekie zakamarki pokoju jak jej siostra. Zauważyłam, że ma coraz bardziej skręcone futerko :P
Ai to jedna wielka przytulanka i całuśnica. Najchętniej nie wychodziłaby zza mojego sweterka, jeśli już wyjdzie to zrobi kilka kroczków i zaraz wraca do mnie... Strasznie lubi spać w moim dekolcie i lizać mnie po twarzy, szczególnie w usta :serducho:
Boskie są :sirwwt:

Fotki:
https://www.dropbox.com/g...public?h=e9f7d5

Telimenka - Wto Sty 12, 2010 15:45

Aman wazy... UWAGA! 246G! :P :P :P Moj kochany Potwor!
futrzasta - Pią Sty 15, 2010 09:20

już jutro odbieram Azumi !! :mrgreen: :jupi: :jesterjump: :falover: :yyy: :slinisie: :wo:
Telimenka - Pią Sty 15, 2010 12:24

Aman tj tak kochany szczurek.. lezy brzuchem do gory. Jak biega po lozku to udaje ze sie boi a za chwile wraca i takie popisy odstawia ;) . Kochane zwierzatko i bedzie mega duzy!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group