To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Anonymous - Pon Cze 15, 2009 20:28

aha, dzieki. Mi nie odpisala, zolza :P
sachma - Pon Cze 15, 2009 20:39

No to jak tak to Dolly może się spodziewać rodowodu na wystawie w Olsztynie :P ;) bo na razie tylko Dolly i Delicia złożyły wnioski za pośrednictwem swoich przedstawicieli :P
magnes - Pon Cze 15, 2009 20:46

katasza, mi mówiła Dory jak odbierałam Dina ;) jest w trakcie przeprowadzki i sama rozumiesz :wink:
Anonymous - Pon Cze 15, 2009 20:48

rozumiem, rozumiem, ale spac po nocach nie moge, bo sie boje, ze nie zdaze rodowodu wyrobic (tak, wiem, ze to jeszcze ponad 2 miesiace ;p )
Azi - Pon Cze 15, 2009 20:55

katasza, Magnes, wzór rodowodu został wysłany do sachmy, więc można słać ;)
magnes - Pon Cze 15, 2009 20:56

Azi, ale nie mamy numeru rodowodu ;)
sachma - Pon Cze 15, 2009 20:58

Magnes napisał/a:
Azi, ale nie mamy numeru rodowodu ;)

chyba numeru metryki :P a to się da załatwić, możecie wysłać bez, a później mi majlem doślecie ;)

magnes - Pon Cze 15, 2009 21:00

sachma, no metryki :oops: przejęzyczyłam się. Dobra to ja już wypełniam i śle
Anonymous - Czw Cze 18, 2009 21:57

Dzis D-maluszki koncza 2 miesiace :mrgreen:

Demonek wazy 289 gram (7 czerwca wazyl rowno 100 gram mniej :shock: )
Teraz wlasnie buszuje pod kocem na lozku, jest przecudowny, bardzo proludzki i naprawde przekochany :]

Niamey - Czw Cze 18, 2009 22:16

Diuna zajada urodzinowego pomidora :D (pomidor jest urodzinowy ad hoc, ale może będzie jakiś gerberek albo koktajl truskawkowy). Wszystkiego najlepszego dla D-maluszków :mrgreen:
Laura001 - Czw Cze 18, 2009 22:54

Danio i Duszek mają się dobrze :mrgreen: . Danio obecnie jest największy z moich trzech samców.Muszę dorwać wagę :wink: zawsze się bardzo cieszą gdy wypuszczam ich pobiegać po pokoju, skaczą jak kangury :jesterjump:
sachma - Pon Cze 22, 2009 18:49

Deli waży 220g :( taki mały wypłoszcz.. jest bardzo smukła i coraz szybsza o.O' dziś nie chciała usiedzieć w wadze.. oczywiście trzeba było zjeść trochę moich notatek obsikać pilot od tv i powtykać mi nosa do ucha :D mam nadzieję że jej waga ruszy, bo coś kiepsko z tym.. ona w ogóle nie tyje, ona chudnie i się wydłuża :D
Azi - Pon Cze 22, 2009 18:59

sachma, co taka smutna mina? one dopiero 2 miesiące mają ;)

sachma napisał/a:
ona w ogóle nie tyje, ona chudnie i się wydłuża
no na razie musi się wydłużyć, żeby utyć... to jak balon :P

Laura001 napisał/a:
skaczą jak kangury
takie skakanie zawsze niezwykle pociesznie wygląda ;)
sachma - Pon Cze 22, 2009 19:01

Azi, ale Dolly waży 250g! :( i mi smutno że moje takie wypłoszowate :P
Niamey - Pon Cze 22, 2009 23:12

Diunka waży 230g. i mnie to nie martwi :D , przecież to dwumiesięczne maluchy, a rosną jak na drożdżach:) Moja koleżanka, która jej nie widziała kilka dni, była w szoku, że mała tak szybko i tak dużo urosła. Może mam inną perspektywę, bo moje dwie starsze szczurki nie są zbyt wielkie, ale wychodzę z założenia, że jak szczur dużo biega, to nic dziwnego, że jest smukły i wysportowany :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group