To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Czw Wrz 19, 2013 21:53

pszczółka, no nikt. Może gorsze rzeczy ludzie wożą :>
AngelsDream - Pią Wrz 20, 2013 08:30

Pyl, myślę, że nawet na pewno!
Nashi - Nie Wrz 22, 2013 21:23

Zrobione:
Leszno: Przychodnia weterynaryjna (ul. Lubuska 22) [m], Lecznica zwierząt Koala (ul.Wiecierzyńskiego 24) [ś], Klinika Zwierząt (ul. Kanałowa 12) [ś]
Głogów: Klinika Weterynaryjna BASset (ul. Ogrodowa 13) [ś], , Przychodnia Zwierzak (ul. Polna 27) [m]
Nie udało mi się dotrzeć w godzinach otwarcia do Gabinet Weterynaryjny Orbivet (ul. Stanisława Staszica 15 A) [m] - będę ich atakować, kiedy pojadę do Głogowa następnym razem, czyli może za jakiś miesiąc lub dwa.

quagmire - Pon Wrz 23, 2013 12:50

W sobotę zaniosłam 25 ulotek do lecznicy Dovet w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 16C/12B.
Zaniosę jeszcze do lecznicy Medi-vet w Sochaczewie, ul. Warszawska 29 - chciałam od razu, ale była kolejka, a je nie mogłam czekać.

Pyl - Pon Wrz 23, 2013 12:58

Nashi, quag, :kwiatek:
Już aktualizuję 1. post.

Kasik - Sob Wrz 28, 2013 17:42

Melduję, że ulotki zaniesione na Skrajną i tu: http://www.trojmiasto.pl/Wetmorena-o30715.html.
Pyl - Pon Wrz 30, 2013 12:44

Kasik, dzięki :)

Niniejszym udało nam się osiągnąć potwierdzenie realizacji 60% zadeklarowanych lecznic :D

Kasik - Wto Paź 01, 2013 20:24

Tutaj też już doniosłam dziś :)
Pyl - Śro Paź 02, 2013 20:04

Kasik, dzięki, już zaktualizowałam 1. post :)
Nietoperrr... - Śro Paź 02, 2013 23:01

Pylku,wykopałam się spod sterty problemów rzeczywistości,w piątek pompuję koła w bicyklu i zdobywam Oleśnicę :P Straaasznie długo to trwało,polska biurokracja mnie zabiła ze trzy razy,a niby tylko gupi remont,zmiana ogrzewania i kredyt... :roll: Masakra,w jakim kraju my żyjemy... ;(
Ale już wszycho pozałatwiane,pozamykane,teraz wreszcie można myśleć o rzeczach NORMALNYCH.
Mój osobisty wet w Oleśnicy na Kazimierza Wielkiego dostał WIELKIE OPR,bo szczurzy plakat zasłonił ogłoszeniem o małych jorkach,ale już naprostowane,reszta na dniach :wink:

Nashi - Nie Paź 06, 2013 13:55

Poznań, "Akademicka" Przychodnia weterynaryjna (ul. Wojska Polskiego 52) - zrobione!
katkanna - Nie Paź 06, 2013 16:05

Hej, hej, przepraszam za długi brak odzewu, ulotka i plakacik zaniesione na Łagiewnicką 97. Młody pan, który ze mną rozmawiał, obiecał wywiesić plakacik i rozdawać ulotki w gabinecie pacjentom.
Pyl - Nie Paź 06, 2013 21:39

Nietoperrr..., jasne, czekam na wieści :)

Nashi, katkanna, dzięki, już zaktualizowałam dane w 1. poście :kwiatek:

Selldine - Pon Paź 07, 2013 13:35

Jako, że przeniosłam się już do Warszawy, a w Mińsku zostawiłam wszystkie ulotki i plakaty zgłaszam się na ochotnika dostarczenia ulotek do warszawskiej przychodni "Na górce" (obok centrum Wola Park).
Szczerze mówiąc podejrzewam, że jest to rozmiar [m]. Nie wiem nic odnośnie jakości usług tam wykonywanych, jedynie odbierałam paczkę z jednego ze sklepów internetowych i nie zauważyłam ani szczurzego plakatu, ani ulotek, więc podejrzewam, że tam jeszcze nie dotarły

quagmire - Pon Paź 07, 2013 13:38

Selldine, ja bym ją raczej do małych zakwalifikowała. Chociaż ze względu na możliwość odbioru osobistego z Animalii można dać tam więcej ulotek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group