To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot K SunRat's - Kundzia [*]

quagmire - Nie Sty 08, 2012 11:51

Wszystkim, którym nie złożyłam życzeń "osobiście", szczególnie Kenobiemu (bo nie wiedziałam w jakim wątku) dużo dobrego, bądźcie zdrowi :urodziny:
Nakasha - Nie Sty 08, 2012 12:36

Najlepszego! :urodziny: :DD

Kitsune została betą stada. :D Potrafi być zawzięta w stosunku do innych szczurów, a ogólnie dogaduje się z nimi perfekcyjnie. :) Do ludzi jest kochanym naleśniczkiem. :serducho:


aneczka1-13 - Nie Sty 08, 2012 13:08

http://s993.photobucket.c...nt=DSC_5787.jpg Ale słodkie oczko puszcza. :serducho: . I ogólnie cała jest słodka.
unicorn - Nie Sty 08, 2012 13:53

Wszystkiego najlepszego! :urodziny:
pseudomonas - Pon Sty 09, 2012 12:29

Wszystkiego najlepszego misiaczki! Bardzo szybko ten roczek zleciał! :urodziny: :tummykiss:
Agusia - Pon Sty 09, 2012 22:05

:grouphug: :urodziny:
sto lat dla rodzeństwa

anaa - Pon Sty 23, 2012 21:40

Kayomi i Kiełka przesyłają najsłodsze buziaki dla całej rodzinki K :*
dziewczynki ukochane :serducho: Kiełka nadal "rozlewający" się szczurasek :mrgreen: kochany miziak, Kayomi też miziak "królewna" jak jej się coś znudzi i już nie chce głaskania to już piszczy, że nie chce, tak ostatnio się cwani :lol:
zapraszam na zdjęcia


http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=45

aneczka1-13 - Pon Sty 23, 2012 22:05

Szczury z tego miotu to coś chyba niektóre mają w genach to piszczenie. Bo np. Koćku jest straszną piszczałką a oprócz tego potrafi się wydrzeć. A Karolowi jak coś się bardzo nie podobało (głownie jak próbowałam go dominować0 to też piszczał.
anaa - Pon Sty 23, 2012 22:08

ojaaa, Kayomi piszczenie się włączyło od zaledwie dwóch miesięcy ;P
ale co najpiękniejsze, to to,że tak pięknie pachną im futra :mrgreen:

aneczka1-13 - Pon Sty 23, 2012 22:12

A Koćku to od początku od początku piszczał. Później się nauczył dodatkowo wrzeszczeć.
heniok - Wto Sty 24, 2012 06:52

anaa, super foty, wymiziaj panienki od dziadka.

A piszczenie odziedziczyły po mamusi :serducho: , czasami jak Igła nie chce piszczeć przy miętoszeniu to się śmiejemy że się popsuła :lol:

bajgraf - Czw Lut 23, 2012 15:12

Kamea raczej rzadko krzyczy, a lubi dawać buzi za to :tummykiss:
wszystkiego najlepszego dla rodzeństwa i mamy i taty :grouphug:

bajgraf - Czw Lut 23, 2012 15:54

Trzymajcie kciuki za Kamcię :kciuki:


... miała od jakiegoś czasu porfirynę na oczkach i vetka zaleciła badania krwi, wyszło, że ma podwyższony mocznik ... dostawała leki i taka kroplówkę ... powtórzone zostały badania i wyniki wyszły gorsze ... za 2 tygodnie ma mieć znowu badania a leki zostały nieco zmienione ... dodatkowo dostaje natkę pietruszki i piwo bezalkoholowe (jako moczopędne)

Piszcie co podawać jej, jaką dietę!

Jak jej się pogorszy i będzie się źle czuć, będziemy musieli ją uśpić ;( ;( ... trzymajcie za nią kciuki :kciuki:

quagmire - Czw Lut 23, 2012 15:57

bajgraf, podałam Ci linka w temacie miotu H. Jutro postaram się Ci przesłać więcej informacji.
Spytaj weta o Ipaktine, powinno ulżyć.
http://animalia.pl/produk..._Ipakitine.html

bajgraf - Czw Lut 23, 2012 16:12

ona dostaje już Ipakitine sprawdzałam ... poczytam o diecie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group