To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Telimenka - Śro Gru 30, 2009 11:42

Mata to leniuch z Ciebie :-P .
My jechalysmy z mama oblodzona ulica Chopina na ktorej mama jeszcze zaliczyla glebe.
Ale bylo warto... Aman jest naprawde cudowny. Ogladalismy wczoraj razem Braveheart a Aman zajmowal sie pielegnajca moich paznokci.
Teraz wlasnie buszuje ze mna w lozku i probuje porobic mu zdjecia ale to nie jest wcale latwe.
JJJJJJJJJ -->pozdrowienia od Amanka.
Zrobienie mu zdjec nie jest latwe bo ciagle sie rusza, wszystko musi zobaczyc. Ugotowalam mu wczoraj jajko to jestem zdziwiona ile go zjadl i nie pekl muy ten malutki brzuszek! :lol1: :lol1:

yes - Śro Gru 30, 2009 12:16

mata, cholero jedna! :evil: roth owszem w poznaniu bedzie, ale ja nie. a ja to nawet myslałam, ze moze tym razem się wreszcie poznamy w realu. :]
Bel - Śro Gru 30, 2009 12:41

Ale ten mój ogon ma duży brzuszek :shock: Jaki misiowy szczurek :mrgreen: Już tylko kilka dni :DD
Anonymous - Śro Gru 30, 2009 12:58

yes, a to ty u Roth jesteś? czy co, bo ja coś nie w temacie widzę :P

jesli jesteś u Roth i siem poznać możemy osobiście, to eee, no, ruszę dupę, że tam powiem, no i przyjade, a jak chcesz, to nawet Firmina mogę ze sobą zabrać :D

yes - Śro Gru 30, 2009 15:59

nie no, na krótko byłam :( ale jakbym wiedziała, ze Firmina możesz przywieźć, to bym zaraz widzenia zażądała :D no to może Poznanianki by jakieś spotkanie chciały zarządzić? po sesjach waszych oczywiscie, bo już przewidują, jakby to wygladało ;P
Anonymous - Śro Gru 30, 2009 16:42

ej no pewnie, wpadaj do nas, ja zapraszam, jak tylko wykopię Sylwię na zbity tyłek to będziemy mieć nawet pokój gościnny :D
madzook - Śro Gru 30, 2009 23:56

Bardzo się cieszę, że Ai i Alpha znalazły dobre domki, bo to cudowne dziewczynki.
A mój Alandirek...mmmmmmmm....taaaaaaaaki słodki jest :sirwwt: :sirwwt: I odważny i proludzki i proszczurzy...normalnie słodka owieczka :serducho:
Jakieś zdjęcia się postaram po nowym roku wkleić żeby się współciotkom w miocie pochwalić :P No i czekam na zdjęcia rodzeństwa

scorpio80 - Pią Sty 01, 2010 11:44

jeszcze tylko 3 dni i wymiziam moją malutką puchatą mordeczkę :mrgreen:
Bel - Pią Sty 01, 2010 13:42

a ja już jutro :]
futrzasta - Pią Sty 01, 2010 13:50

a ja już umieram. prawie wszystkie w domkach a moja jeszcze nie u mnie :(
jak moja Azumi? Roth daj jej buziaka od mamusi :wink:

Anonymous - Pią Sty 01, 2010 15:02

Afos mnie dzisiaj zaskoczył , powalił na ziemie Lubisia :shock:
Telimenka - Pią Sty 01, 2010 19:22

Aman jest super.. odwazny, zawadiacki i ma bzika na punckie higieny... szkoda ze mojej.
Bo jego ogonek sie syfi powoli...ale mi to paznokcie, uszy, oczy czysci! :roll:

Nakota - Pią Sty 01, 2010 22:33

Panny A&A są boskie :serducho: :serducho: Świetnie udają martwe szczury, kiedy śpią, uwielbiam je obserwować. No i są wieelkie jak na swój wiek, Infinity jak do mnie przyjechała była dużo mniejsza.
Anais to taka skoczna pchła, która ma niesamowity motor w tyłku. Alpha jest spokojniejsza, woli się ułożyć obok mnie i podrzemać. Dziwi mnie tylko reakcja mojego stada - Anais zaakceptowały prawie od razu, a Alphę prały ostro kilka dni, dopiero ostatnio jej odpuściły. Nie mam pojęcia o co im chodziło, no, ale nie przedłużając trochę fotek. Głównie Alphy, bo Anais woli biegać niż siedzieć i czekać aż zrobię zdjęcie :P


gronostaj - Pią Sty 01, 2010 23:03

Miałam tylko jednego szczura przed moimi obecnymi, ale stykałam się z wieloma i nigdy nie spotkałam takiego pieszczocha jak Alex. :) Jest przemilutki i praktycznie nie rozstaje się z swoim nowym braciszkiem :D
Anonymous - Pią Sty 01, 2010 23:04

A mój Afos dzisia caaały dzień bawił i bił się z moją ręką ! :serducho: umie biegać w kółko za swoim ogonkiem i umie jeszcze jedną fajną sztuczkę którą kiedyś wam pokaże :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group