To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Anonymous - Wto Cze 02, 2009 23:47

Demon juz mieszka z chlopakami. Zjadl troche, napil sie, troche za duza klatka dla niego bo ciezko mu sie poruszac, ale sobie dzielnie chlopak radzi...nie moge sie napatrzec na niego :serducho:

Laura001 napisał/a:
mój Danio identycznie się bawi z ręką

moje wszystkie sie tak bawily/bawia, ale on tak jakos bardziej...kocio :D

Niamey - Śro Cze 03, 2009 00:13

:lol: Diunka też lubi się tak bawić :D
Anonymous - Śro Cze 03, 2009 20:37




Tylko takie klatkowe, ale jak go wczoraj wypuscilam to dostal takiego adhd ze zadne zdjecie nie wyszlo. Teraz maluch je puree ryzowe z brokulami, rude juz odeszly, a ten dalej przy misce z Gimlim :mrgreen:

Nakasha - Czw Cze 04, 2009 20:40

Diabeł już u mnie!

Jest ogromny! O_o i spasiony :D

Jest genialny :D tuli się, liże, obgryza paznokcie i robi rozkoszne miny :D cieszę się!


Anonymous - Czw Cze 04, 2009 21:32

Piekny jest :]
Ale faktycznie tlusciutki, moj Demon chudszy :D

Niamey - Czw Cze 04, 2009 23:01

Obecność Diunki w stadzie, zupełnie zmieniła zachowanie Piniaszki. Ta moja dzikunia, która zwiewała przed ręką i najchętniej chowałaby się w ciemnej dziurze, dziś sama do mnie przyszła na kolana, niuchała mnie po twarzy, dawała się głaskać i inne cuda :roll: Diunka biega po całym mieszkaniu i prześladuje starsze dziewczyny :D Może Pino stwierdziła, że w porównaniu z Diuną jestem całkiem sympatyczna i warto się zaprzyjaźnić :lol:
Anonymous - Pią Cze 05, 2009 17:13

Wczoraj wypuscilam chlopakow, zwykle nowe szzury najpierw wypuszczam na lozku albo biurk, ze wzgledu na ich wielkosc i nieosowjenie ze mna, ale Demon sam zlazl z lozka, a pozniej biegal po calym pokoju, zdemolowal kwiatki, cala mnie podrapal i wariowal z Gimlim, no kocham tego potwora :serducho:
Azi - Sob Cze 06, 2009 09:16

Niamey napisał/a:
Może Pino stwierdziła, że w porównaniu z Diuną jestem całkiem sympatyczna i warto się zaprzyjaźnić
coś w tym jest ;)

katasza, :lol:

Niamey - Sob Cze 06, 2009 10:44

No i Diuna jest pierwszym szczurem, który rzeczywiście lubi się siłować z ręką, gania za nią i traktuje, jak drugiego szczura :D Przy moich dwóch szczurkach straciłam wiarę w proponowane na różnych stronach "zabawy ze szczure", a tu jednak :lol:
Dory - Nie Cze 07, 2009 12:23

O rany, ale cudne opisy :serducho: !!! Dziękuję Wam za piękne zdjęcia i za to, że tak wspaniale się nimi opiekujecie :mrgreen:
One wszystkie uwielbiają się bawić z ręką, bo ja, jako niewyżyte wredne, cały czas je smyrałam i podjudzałam do zabawy :twisted: A Diabeł nie jest gruby, tylko duży i żarłoczny :P On jest największy i najodważniejszy - kiedy go zabrałam do szkoły łaził po ławkach, zabierał ludziom ołówki i do wszystkich się przytulał :serducho: Nakashko, z bólem serca Ci go oddałam :wink:
Dinuś sam do wtorku - troszeczkę smuta, ale nie chcę go łączyć z moimi chłopami, bo trochę się boję, że go zjedzą :P

Dziękuję Asi, która robiła za łącznika z forum... Najpierw się zatrułam i leżałam słaba, jak kot przez kilka dni. Do tego moi rodzice się rozwodzą i ciężko mi to znieść. A przez kilka ostatnich dni to w ogóle miałam Meksyk, bo jutro przeprowadzam się do Warszawy z całym dobytkiem... Więc jak sami widzicie, trochę mi się zwaliło na głowę ostatnio i nie mogłam pisać :oops:
Mam prośbę do wszystkich, którzy mają jakieś braki wdokumentach o PW. Wszytko było podrukowane, ale kiedy człowiek musi wstać o 5.00 żeby się spakować i wyjechać z całym majdanem do szkoły, to wkłada majtki na spodnie i nie wie, jak się nazywa :] Więc proszę Was o cynk, a wszystko do Was prześlę (tylko podajcie mi jeszcze raz adres, bo dziś rozmontowuję kompa i nie wiem, czy czegoś nie stracę :wink: ).

Jeszcze raz dziękuję Wam za to, że tak cudnie się nimi zajmujecie - aż serce rośnie :*

Nakasha - Nie Cze 07, 2009 14:09

W takim razie jeszcze trochę więcej Diabełka:




"Malusi" 7,5-tygodniowy szczurek w porównaniu do dorosłych kastratów :D siedzi teraz w klatce z Sunem i Orelem. Z Rikku się nudził, więc wrzuciłam mu młodszych opaków. Gania ich i zaczepia :D i próbuj dominować! :lol: i niczego się nie boi :D we wtorek przyjedzie do niego Czort od Akemi, a za 2 tygodnie Demon od xxx :) będzie mieć kolegów w swoim wieku :)


sachma - Nie Cze 07, 2009 16:12

trochę Delici ;)


trochę poszarpana przez koleżanki - mała sprzeczka i miejsce w hamaku :roll:







Laura001 - Nie Cze 07, 2009 16:35

Danio jest baaardzo odważny i chyba zbyt inteligentny, nauczył się ostatnio sam klatkę otwierać!! :shock: Dobrze że zauważyłam to ! Poprawiłam te zamknięcia w klatce obcęgami ale wolę nie ryzykować i na dolne drzwiczki przykręciłam drucik od poidełka teraz ich w ogóle nie da się otwierać a na górne stawiam pudełeczko z płytami ale może coś innego było by lepsze? Chłopaki mają ogromny apetyt i wszystko co im daje znika w 2 minuty np. groszek z kukurydzą ,gerberki są zjadane od razu.
Wyglądają już prawie jak Diabeł. Na razie nie robię nowych fot bo miałam zabieg na nadgarstku i pisze lewa reka.
Z trzecim szczurem ich nie poznawałam bo jest chory i nie zanosi się na to żebym ich połączyła, z tym trzecim Kubusiem jutro kolejny raz do weta :?
Danio i Duszek nie chorują, rosną, szkoda że nie mam wagi :mrgreen:


Niamey - Nie Cze 07, 2009 16:38

Diunka wynalazła jakieś miejsce w klatce, w którym pręty są szerzej rozstawione niż inne i hops na zewnątrz :D Swoją drogą, jestem w szoku, że 5-6 tyg. maluch był tak odkarmiony, że nie dawał rady przepchnąć się między prętami o odstępach 2cm. :shock: :lol:
Kiba - Nie Cze 07, 2009 18:52

A Delux to kaleka - i mimo to jest bardzo pewna siebie i uwielbia biegać po krawędzi biurka/szafki/półki, w związku z czym przynajmniej raz dziennie musi z czegoś spaść, po czym zacieszyć i pobiec migusiem za łóżko :roll: taki to wariat mój ;)

Dory, kiedy się przeprowadzasz? To bym może na nowy adres w końcu wysłała te umowy, skoro już sie dobrze czujesz ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group