To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Śro Wrz 18, 2013 11:58

Kasik napisał/a:
Pyl napisał/a:
Czy coś jeszcze jest interesującego w okolicy / na trasie?
Co to znaczy? Szczurzych już nie ma, jest jedna ogólna lecznica o złej sławie plus wiele małych psio-kocich, ale nic powszechnie znanego (przynajmniej z tego, co ja wiem).
Nie muszą być szczurze - mogą być i psio-kocie, byle w okolicy, bo będę jechała do pracy i nie mogę zbytnio rozbijać się po mieście. Do psio-kocich mogą chodzić osoby, które na forum nie trafiły, a do nich głównie kierujemy nasze ulotki, więc moim zdaniem warto również tam zanieść, więc jeśli znasz takowe to poproszę o namiary :kwiatek:

pszczółka, mam okazję to popchnę trochę do przodu. Na szczęście (poza lecznicą na Hallera) resztę mam blisko roboty.

Kasik - Śro Wrz 18, 2013 12:31

Pyl, ogólnie to http://katalog.trojmiasto...eta/weterynarze ... Trochę tego jest, nie wiem dokładnie, co masz na myśli, mówiąc "na trasie". Ja nie znam za bardzo tych lecznic, może ktoś inny jeszcze się wypowie.
Tak na szybko, może te:
http://www.trojmiasto.pl/...wier-o8827.html
http://www.trojmiasto.pl/Vitavet-o44847.html
http://www.trojmiasto.pl/...awski-o893.html
http://www.advet.pl/4843.html

Jednak Trójmiasto jest dość spore. Ja mogę moje ulotki w takim razie spróbować zanieść na Skrajną i tutaj lub tuaj .

Szczurówka - Śro Wrz 18, 2013 13:23

Proszę usunąć sklep Wesoła Łapka z listy... tam nie chcą ulotek :/
Pyl - Śro Wrz 18, 2013 14:17

Kasik, dzięki za info, przejrzę wieczorem, bo teraz mam huk roboty, a to wymaga zaplanowani trasy przejazdu.
Jeśli chodzi o dodatkowe lecznice to tylko ustalcie z Jancią czy starczy ulotek - najwyżej Wam doślę.

Szczurówka, zaktualizowałam.

dotsa - Śro Wrz 18, 2013 19:22

Pyl napisał/a:
dotsa, Siemianowice Śląskie - Lecznica weterynaryjna AN-MAR (ul. Klonowa 9) [m]

Zostawiłam ulotki, niestety plakatu nie zostawiłam, bo Pan powiedział, że nie mają miejsca na jego powieszenie.
Cytat:
dotsa, Siemianowice Śląskie: Kliniczna Praktyka Weterynaryjna PROVET ul. H. Wróbla 10a [m], Przychodnia weterynaryjna lek. wet. Tomasz Jaworek ul. Bytkowska 32 [m]

Cytat:
Katowice: Centrum Weterynarii Wełnowiec (ul. Bytomska 3) [m]

byłam skontrolować stan ulotek - wszędzie jeszcze są, w ilości moim zdaniem wystarczającej. Na Wełnowcu i w Provecie plakaty wiszą. ;)
Cytat:
Katowice, Przychodnia Weterynaryjna Pupil (ul. Józefowska 100)

Byłam, ale chwilowo nieczynne (pewnie urlop), spróbuję odwiedzić w przyszłym tygodniu. ;)

Pyl - Śro Wrz 18, 2013 19:38

dotsa, dzięki za info. Będę czekać na Pupila ;)
A ja tę jedną "nieznaną" starczy Ci ulotek? Wymyśliłaś gdzie możesz je zanieść?

Szczurówka - Śro Wrz 18, 2013 19:53

Proszę usunąć sklep Kakadu. Dzisiaj się przyjrzałam bardziej bo miałam czas i tam są zwierzaki :(
Pyl - Śro Wrz 18, 2013 19:58

Szczurówka, zrobione.
dotsa - Śro Wrz 18, 2013 20:56

Wystarczy, bo w tych dwóch ostatnio obsłużonych zostawiłam małe pakiety ulotek, nie więcej niż 20 sztuk. Amivet możesz w sumie oznaczyć nawet jako [bm]. Co do tej nieznanej, to jeszcze nie wiem... Postaram się napisać w niedługim czasie, ok? ;)
Pyl - Śro Wrz 18, 2013 21:20

dotsa, OK :)
Pyl - Czw Wrz 19, 2013 20:36

Kasik, dzięki za listę lecznic, sporo ze wskazanych udało mi się dziś załatwić.
Między innymi dotarłam do Benkowski&Hajdo [m], GKW (na Kieleckiej) [ś], więc rozumiem, że powinno z tego "zostać" Ci około 75 ulotek i 2 plakaty.

Kasik napisał/a:
Ja mogę moje ulotki w takim razie spróbować zanieść na Skrajną i tutaj lub tuaj.
Jeśli możesz roznieść je do wskazanych lecznic to poproszę, w takiej sytuacji dla janci wyślę ulotki pocztą.

Lavi, ul. Hallera też jest już załatwiona. Jeśli masz jakąś inną lecznicę pod ręką (może być kocio-psia) lub sklep to podrzuć proszę ulotki, które miałaś na Hallera, OK?


Informacyjnie - zaraz aktualizuję pierwszy post o dzisiejsze doręczenia:
Pyl, Gdańsk: Przychodnia Weterynaryjna Górka & Kamiński (al. Hallera 169 /3a) [m], Przychodnia Weterynaryjna (ul. Kaprów 10A) [m], Całodobowa Przychodnia Weterynaryjna - Janusz Borcowski i Tadeusz Popławski (Bitwy Oliwskiej 28) [m]
Pyl, Gdynia: Przychodnia weterynaryjna Małgorzata i Paweł Łukuć (Janusza Korczaka 25) [m], Klinika dla zwierząt (Stryjska 25) [ś], Sklep zoologiczny Iguana (Stryjska 25) [bm] (bez plakatu), Przychodnia Weterynaryjna Benkowski & Hajdo (ul. Apisa 1) [m], Przychodnia weterynaryjna lek. wet. Małgorzata Kasprzyk i lek. wet. Jacek Kasprzyk (ul. Jaskółcza 4) [m], VET Centrum (ul. Chylońska 230/4) [m], Całodobowa Lecznica Weterynaryjna lek. wet. Jarosław Andrzej Bandura (ul. Chełmińska 23) [m], GKW (ul. Kielecka 22) [ś], Przychodnia weterynaryjna "Crisvet" (ul. Warszawska 42) [m]

Pyl - Czw Wrz 19, 2013 21:23

A tak podróżowały ulotki do Trójmiasta :P
jancia - Czw Wrz 19, 2013 21:25

Pyl napisał/a:
A tak podróżowały ulotki do Trójmiasta
no to teraz wiadomo skąd ten nadbagaż ;p
Pyl - Czw Wrz 19, 2013 21:33

jancia, jakby nie patrzeć ponad 3.5 kg dodatkowego bagażu ;)
I na lotnisku sprawdzali walizkę, bo RTG wykazało duży nieprześwitujący niezidentyfikowany obiekt (w sumie potem latający - moje prywatne UFO) :lol:

pszczoła - Czw Wrz 19, 2013 21:39

Pyl, i nikt nie komentował, że to SZCZURY na ulotkach? :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group