To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

magnes - Nie Maj 31, 2009 16:25

A ja ma cichą nadzieje, że znajdzie dom u mnie :oops: modle sie żeby nikt sie przedemną nie zgłosił :oops:
Anonymous - Nie Maj 31, 2009 16:32

Wyslalas CV? :D To ja trzymam kciuki :mrgreen:
magnes - Nie Maj 31, 2009 16:38

katasza, napisałam najpierw PW, bo nie mogłam znaleźć ankiety i zależało mi na czasie. Dopiero znalazłam ankiete XD dziękuje za kciuki
Anonymous - Pon Cze 01, 2009 15:58

Za godzine Demonek ruszy w droge, a jutro bedzie juz u mnie :mrgreen: Nie moge sie doczekac na tego diabelka.
magnes - Pon Cze 01, 2009 16:02

katasza, Dory juz lepiej sie czuje?
jak dojedzie i nie będzie za bardzo zmęczony to rozkazuje obfocić to małe cudo :mrgreen:

Anonymous - Pon Cze 01, 2009 16:45

no pewnie ze obfoce, ale ja go dzisiaj nie odbiore, bo do mojego miasta nie ma bezprosredniego polaczenia pkp, odbierze go Devona, za co jej bardzo dziekuje, a ja odbiore jutro.
wuwuna - Pon Cze 01, 2009 17:23

Kciukamy za szczęśliwa podróż braciaka. :kciuki:
Laura001 - Pon Cze 01, 2009 19:47

Dodaje trochę fotek Dania i Duszka, chłopaki codziennie się biją, najczęściej Duszek leży na plecach a Daniowi dostaje się od Duszka raz na jakiś czas ;) . Duszek daje buziaki :mrgreen: :serducho:
wybaczcie za taką jakość fotki z komórki :(














Anonymous - Wto Cze 02, 2009 20:50

Demon u mnie. Zaprzyjaznil sie juz z chlopakami, trzy razy zlazl na podloge, wypil herbate z kubka, wywalil wazon z kwiatami, biegal i bawil sie z reka na lozku jak kot, jest przecudowny! Dziekuje Dory za niego :serducho:
Niamey - Wto Cze 02, 2009 21:10

Diunka waży już 160g, lubi wchodzić w rękaw, bić dziewczyny, jak śpią, ale dziś już wylegiwała się razem z nimi w hamaku. Weszła w etap biegania po całym pokoju i ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu
Nakasha - Wto Cze 02, 2009 21:17

Jak Wy tak je opisujecie, to ja się mojego Diabła normalnie nie mogę doczekać :D
Anonymous - Wto Cze 02, 2009 21:19

Uff, teraz jakims cudem zamknelam go w transporterze. Zaraz posprzatam im w klatce i sprobuje go wsadzic, bo widze ze lubi chlopakow i nie podoba mu sie samemu w transporterze siedziec.
Azi - Wto Cze 02, 2009 21:34

katasza napisał/a:
Zaraz posprzatam im w klatce i sprobuje go wsadzic, bo widze ze lubi chlopakow i nie podoba mu sie samemu w transporterze siedziec.
a Ty byś chciała w izolatce jak pod nosem impreza? ;) cieszę sie, że dotarł bez problemów.
Anonymous - Wto Cze 02, 2009 21:37

No w sumie :P Choc imprezy juz nie ma, zwinela sie pod lozko, a Demon spi, ale i tak zaraz je wsadze razem :mrgreen:
Laura001 - Wto Cze 02, 2009 23:36

katasza napisał/a:
Demon u mnie. Zaprzyjaznil sie juz z chlopakami, trzy razy zlazl na podloge, wypil herbate z kubka, wywalil wazon z kwiatami, biegal i bawil sie z reka na lozku jak kot, jest przecudowny! Dziekuje Dory za niego :serducho:

mój Danio identycznie się bawi z ręką :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group