To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Pon Wrz 09, 2013 23:29

Paczuszki już przygotowane, część jutro jedzie ze mną na pocztę, część w weekend na wystawę :)

A w ramach porządków uznaję, że osoby, do których od dłuższego czasu nie mam kontaktu i nie odpowiadają na PW kasuję z listy osób roznoszących ulotki - dotyczy to szczuropakabra i Akiś.

A przy okazji ponownie proszę o informacje o stanie prac osoby, do których wysyłałam ulotki w maju i czerwcu.

cornflakegirl - Wto Wrz 10, 2013 08:54

Pyl, poliklinikę w Olsztynie mogę przygarnąć w październiku i tak miałam iść zostawić ulotki na wecie. Ulotek mam sporo także nie potrzebuję dostawy :) )
dotsa - Czw Wrz 12, 2013 14:41

Sorry, mam lekką obsuwę w roznoszeniu ulotek... :oops:
Ale zostawiłam dzisiaj ulotki w tym gabinecie:
Cytat:
Siemianowice Śląskie - Gabinet Weterynaryjny AMIVET lek. wet. Aleksandra Kściuk (Niepodległości 65B) [m]

Plakatu niestety nie było gdzie powiesić. Resztę, mam nadzieję, ogarnę w najbliższym czasie.

Pyl - Czw Wrz 12, 2013 16:24

cornflakegirl, super, to jeśli będziesz mogła zweryfikować na wstępie czy coś tam jeszcze zostało z ulotek i czy nie trzeba będzie dołożyć to daj znać.

dotsa, dzięki :) Na resztę grzecznie czekam.

Szczurówka - Sob Wrz 14, 2013 14:55

Pyl
Jeśli jeszcze nie wysłałaś do mnie ulotek to poproszę o ulotki + plakat do:

Sklep Zoologiczny "Kakadu"
Ul. Pszczyńska 315 S04A
Gliwice 44-100

Tam nie ma żadnych zwierząt ;)

Pyl - Pon Wrz 16, 2013 18:36

Po pierwsze bardzo, bardzo dziękuję osobom, które wspierały nas w akcji ulotkowej. :kwiatek:
Szczególne pokłony, ochy i achy należą się Limomance, bo większość czasu spędziła z ulotkami a nie ze szczurami i szczurniętymi na stoisku :serducho: :kwiatek: :serducho:
Ale było Was tam więcej: na pewno pseudomonas, aneczka1-13, mmarcioszka, wilczki (a ich było aż 777 :P ),...?!? Zabijcie mnie nie pomnę kto jeszcze (nawet nie kojarzę wszystkich :oops: ), ale dzięki Wam mogłyśmy na chwilę wyrwać się na jedzonko czy zwiedzenie wystawy. No i ktoś nam te ulotki nosił, a lekkie nie były :kwiatek:

Ulotek zeszło mniej niż planowaliśmy, ale niestety - na pogodę i frekwencję wpływu nie mamy. Ale i tak zeszło orientacyjnie koło 4000 ulotek, więc więcej niż na łódzkiej wystawie :D
Staram się to oszacować dokładniej, możecie mnie wspomóc swoją pamięcią kto ile wziął osobiście?
Ja (prawie) pamiętam:
- pseudomonas 50 ulotek bez plakatu? Podeślesz namiar gdzie się pojawią?
- Willow na Wałbrzych Gabinet Weterynaryjny Lek Wet Sylwia Skwira (ul. Kolejowa 4) 25 + plakat?
- pszczółka, 150 ulotek bez plakatów na uzupełnianie w Poznańskich lecznicach
- olus_165 i limomanka paczuszki przygotowane z wcześniejszej edycji zgodnie z wcześniej zgłoszonym zapotrzebowaniem (więc nie trzeba liczyć, bo mam spisane)
Ktoś jeszcze?



Szczurówka, weź do Kakadu te ulotki co wysłałam "w rezerwie" (25 sztuk) i zobacz czy faktycznie w tym sklepie uda Ci się je skutecznie zostawić. W większości sklepów Kakadu sprzedają zwierzęta, więc nawet jeśli tu akurat ich nie ma to jest ryzyko, że w imię ogólnie pojętego interesu sieci sklepów Kakadu ulotki z niego znikną.
Plakat masz jeden, wiec sama oceń gdzie lepiej go powiesić.

limomanka - Pon Wrz 16, 2013 18:47

Pylu, sama tam nie stałam... :serducho:
wilczek777 - Pon Wrz 16, 2013 21:36

Ja tam mam cały czas w pamięci ten uroczy motyw jak rozdaje ulotki z japro a Pyl do gościa który odmówił "A może ode mnie pan weźmie?" - i ten ponętny wzrok xD Stwierdzam, że najchętniej brały dzieci - i to chyba dobrze bo to następne pokolenie szczuromaniaków może być.
AngelsDream - Pon Wrz 16, 2013 21:44

wilczek777, bardzo ja Wam dziękuję za pomoc przy rozdawaniu, bo ja niestety jestem potrzebna na stoisku, nawet jeśli nie organizuję konkretnej wystawy.

Do miejsc, w których można znaleźć naszą ulotkę można dopisać:

Wrocław, Hostel Bemma, Kazimierza Wielkiego 15 - miejsce przyjazne szczurom!

limomanka - Pon Wrz 16, 2013 22:06

wilczek777, Pyl ciągle tak robiła - najskuteczniejsza była na drugiej linii :mrgreen:
Pyl - Pon Wrz 16, 2013 23:27

AngelsDream, jutro dopiszę z kompa :)

limomanka, to się nazywa silna motywacja wizją wożenia i noszenia tych ulotek, których się nie uda rozdać :P
Dla niewtajemniczonych dodam, że do Wrocławia dotarło 100 kg ulotek :)

Ebia - Wto Wrz 17, 2013 00:07

Pyl napisał/a:
do Wrocławia dotarło 100 kg ulotek
Jestem pod wrażeniem...
Pyl - Wto Wrz 17, 2013 13:00

Ebia, szkoda, że z 50 kg wróciło... W kilogramach myśli się o tym bardziej obrazowo.


Dobra, przeanalizowałam sprawę Trójmiasta. Mogę obsłużyć:
- Gdańsk Górka i Kamiński ul. Hallera [m]
- Gdynia GKW ul. Kielecka [ś]
- Gdynia Benkowski&Hajdo ul. Apisa [m]
- Gdynia ul. Stryjska [ś]
Kasik, dobrze rozumiem, że ulotki tam jeszcze nie dotarły? Czy coś jeszcze jest interesującego w okolicy / na trasie?

Kasik - Wto Wrz 17, 2013 18:34

Pyl, z w/w dwie są moje i tam ulotki nie dotarły, jedna jest Lavi - zatrzymałam się na etapie, że tych ulotek tam nie było, a o Stryjskiej nic nie wiem, bo nie była moja.
Pyl napisał/a:
Czy coś jeszcze jest interesującego w okolicy / na trasie?
Co to znaczy? Szczurzych już nie ma, jest jedna ogólna lecznica o złej sławie plus wiele małych psio-kocich, ale nic powszechnie znanego (przynajmniej z tego, co ja wiem).
pszczoła - Wto Wrz 17, 2013 19:18

Pyl napisał/a:
Dobra, przeanalizowałam sprawę Trójmiasta. Mogę obsłużyć:

Pyl, zawstydzasz Trójmiasto ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group