To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot K SunRat's - Kundzia [*]

anaa - Pon Paź 17, 2011 10:13

emileczka, pysie przepodobne,ale na tym zdjęciu te oczka i uszka :serducho: heh no Kayomi też czasem ma takie futerko po szaleństwach :P

we wcześniejszym poście miałobyć dla "braciszków" pomyłka :]

bajgraf - Wto Lis 08, 2011 16:18

U Kamei nie ma już śladu "narośli" na uszku ... :mysza:
...to był tylko naczyniak :)

quagmire - Wto Lis 22, 2011 22:58

Kleoś:

Agusia - Śro Lis 23, 2011 14:53

Kurcze, a ja mam problem. Mój ukochany Koliberek, czyli Susełek zaczął atakować inne szczury.
Wszystkie mają dziaby, a sam Suślak ma ich najwięcej. Widzę jak atakuję każdego po kolei, wącha je pod ogonem albo brutalnie iska. Śledzi je, ja uciekają to je goni.
Najbardziej napiętnuje Pieseczka , najmniejszego a zarazem najstarszego szczura, kastrata.
Nie wiem co robić :(
Quaq a jak były u Ciebie zaobserwowałaś coś podobnego.

Poza tym jest największym szczurem z całego stada, nie wagowa ale objętościowo :)

quagmire - Śro Lis 23, 2011 14:58

Nie pamiętam, żeby się tak zachowywał, ale Kleo też w tej chwili stał się bardziej ganiający. Nie jakoś strasznie, ale pokazuje, że nie jest ciapą. Może one tak poźniej dojrzewają?
Agusia - Śro Lis 23, 2011 16:01

quagmire napisał/a:
Nie pamiętam, żeby się tak zachowywał, ale Kleo też w tej chwili stał się bardziej ganiający. Nie jakoś strasznie, ale pokazuje, że nie jest ciapą. Może one tak poźniej dojrzewają?

Mam nadzieję, że to minie.

Anonymous - Śro Lis 23, 2011 18:17

Agusia napisał/a:
Kurcze, a ja mam problem. Mój ukochany Koliberek, czyli Susełek zaczął atakować inne szczury.
Kenobi też stał się zadziorny i wiecznie kotłuje się z Qukaczem i/lub Iksem ale u mnie nie dochodzi do wyrywania futra ani tym bardziej gryzienia.
Agusia, jeśli nie jest jeszcze bardzo źle, to poczekaj. Jeśli się nie poprawi, to go po prostu wykastruj, wszystkim wam ulży psychicznie a niektórym i fizycznie.

emileczka - Śro Lis 23, 2011 19:07

Niepokoi mnie takie zachowanie u chlopaków, niedawno został wykastrowany Karolek z podobnych powodów, tylko, że on mieszka z Kami-Samem, Koćkiem i Harukim i oni są spokojni.
Myślałam, że to jedyny przypadek, może to jednak późne dojżewanie :roll:

Anonymous - Śro Lis 23, 2011 19:25

emileczka, nie ma się co tym martwić, mają przecież prawo do dojrzewania nawet do 10-11 miesiąca. Przejdzie im. :)
emileczka - Śro Lis 23, 2011 19:39

Viss, obyś miała rację, martwię się bo to 'moje' maluchy
aneczka1-13 - Śro Lis 23, 2011 21:25

emileczka napisał/a:
Niepokoi mnie takie zachowanie u chlopaków, niedawno został wykastrowany Karolek z podobnych powodów, tylko, że on mieszka z Kami-Samem, Koćkiem i Harukim i oni są spokojni.
Myślałam, że to jedyny przypadek, może to jednak późne dojżewanie :roll:


Ale Karolek od początku był taki drażliwy. Ciagle tylko zaczepiał Koćka jak był u mnie. I potem mu sie to wzmogło.

Oli - Śro Lis 23, 2011 21:58

Krasnalek też bywa zaczepny, ale nie na tyle bym uznała to nawet za późne dojrzewanie
Badoha - Czw Lis 24, 2011 08:03

Moja Kola jest najwspanialszym szczurem, największym miziakiem i przytulaskiem, nikogo nie zaczepia w klatce - szczur idealny :serducho:
Agusia - Czw Lis 24, 2011 09:44

Susełek jest też miziakiem i kochany i w ogóle :) . Nasze oczko w głowie.
Nie wiem co się stało. Może się wyciszy, powinno być chwilowe. Nigdy takie zachowania nie prezentował. Kastracji baaardzo nie chcemy. Póki co objęliśmy go specjalną troską i nadzorem. Emilka nic się nie martw, jest w dobrych kochających rękach.

Btw, mamy w domu szczeniaka charta i Suseł ugryzł go w nos :) Wyglądało to dla mnie dosyć komicznie, dla charcika już mniej. Najzwyczajniej podszedł do niego i go dziabnął, nawet się nie napuszył, taki szczur :>

Anonymous - Czw Lis 24, 2011 10:43

Off-Topic:
Agusia, jakiego charcika? :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group