To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

futrzasta - Wto Gru 29, 2009 16:37

Nakota napisał/a:
No i bu, zepsułyście niespodziankę :P
Ale tak, Alpha zamieszka u mnie wraz ze swoją siostrzyczką. Strasznie się cieszę :DD


Nakota ale wariatka jesteś! skąd Ty masz tyle miejsca dla nich? gratuluję!! :mrgreen:

Nakota - Wto Gru 29, 2009 16:41

Dziękuję :oops:
futrzasta, wiem, wszyscy mi to mówią :P A miejsce, cóż... niepotrzebnie wymieniłam starą klatkę na Fureta XL :roll:

Roth - Wto Gru 29, 2009 16:58

Afos, Alex, Aman, Alandir, Aileen, Alpha i Anais są już w nowych domach, lub są w drodze :) Eh... będę za nimi tęsknić ;(

Hera, Telimenka strasznie się cieszę :mrgreen:

Anonymous - Wto Gru 29, 2009 17:01

Roth, :glaszcze:
Afosa zobaczysz na wystawie :D , a teraz czekam na zdjęcia "B"ejbików sesje induwidualne :P

Bel - Wto Gru 29, 2009 17:46

jeszcze tylko 4 dni :wink:
Roth - Wto Gru 29, 2009 18:07

W końcu mam świetne porównanie standardowej czekolady do standardowego czarnuszka :) I niech mi nikt już nie wmawia że czekolady z mojego miotu to po prostu kiepskie blacki :mrgreen:



Azumi i słodki czarnuszek w podobnym wieku na tymczasie :) Oczywiście chłopaczek był tylko przy niej na chwilę na moich kolanach aby zrobić fotkę, do niczego nie doszło :P :D

futrzasta - Wto Gru 29, 2009 18:12

ej! a gdzie on tam jej szpera? Roth co to ma być ja nie pozwalam! :P moooje kochanie :serducho: :serducho:
Roth - Wto Gru 29, 2009 18:13

futrzasta napisał/a:
ej! a gdzie on tam jej szpera? Roth co to ma być ja nie pozwalam! :P moooje kochanie :serducho: :serducho:

W końcu to młody chłopak w okresie dojrzewania, ma prawo się już tym interesować :lol:

Bel - Wto Gru 29, 2009 19:15

Roth, kilka zdjęć Assama proszę :oops:
Telimenka - Wto Gru 29, 2009 19:22

Nakota bardzo sie ciesze :) . W koncu ktos rzeczowy sie znalazl.
Aman jest boski.. w ogole sie nie boi, Roth swietnie go oswoilas.
Spi juz w wolierze z chlopakami. Bez problemow wszystko sie odbylo.

Nakota - Wto Gru 29, 2009 19:32

Zaraz wybywam po dzieciarnię, ale radocha :DD
O i mój czarnuszek się nawet na fotki załapał!

madzook - Wto Gru 29, 2009 19:44

Alandir już w nowym domku :DD :DD
Przez pół podróży jadł, a przez drugie pół spał...
Jest CU-DO-WNY!!! Dzięki Roth za tego słodziaka :*

Roth - Wto Gru 29, 2009 19:49

Ja was dziewczyny podziwiam, bo niektóre z was tak z daleka przyjeżdżały po te maluszki :) Aż mi tak głupio, bo tylko na chwilkę wpadliście, a mogliście jeszcze troszkę posiedzieć :oops: No ale nic :) Bardzo się cieszę że maluszki się podobają :mrgreen: Starałam się aby były jak najlepiej oswojone.

Jak znajdę czas to może jeszcze dzisiaj późnym wieczorem zrobię fotki pozostałym maluchom z miotu A :) No i mam jeszcze filmik z 28 grudnia, gdzie są jeszcze wszystkie maluszki :mrgreen: Wrzucę jak będę mieć czas.

Anonymous - Wto Gru 29, 2009 19:52

Roth, Afosik już od 15 min. śpi mi na szyji :serducho: jest cudownie oswojony ! Dziękuje Ci z całego serca za niego :*
yes - Wto Gru 29, 2009 20:09

melduje sie, ze aileen choć została sama, to zajada się własnie vitacraftem :D zaraz zorganizuje sobie wszystko i posiedzimy razem, tylko dobrej bluzy poszukam :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group