To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Nashi - Pon Wrz 09, 2013 12:30

Powiedzcie mi proszę, bo szczerze mówiąc nie chce mi się przekopywać przez cały temat - czy powinnam najpierw zadzwonić do lecznic i zapytać czy wezmą ulotki/plakaty czy po prostu dostaję "sprzęt" i biorę ich na żywioł? Widzę, ze na mapie pusto jest w Lesznie i Głogowie, a 20 lub 21 będę się tam wybierać. Niby przejeżdżam też obok Kościana, ale całkowicie nie znam tego miasta.
Pyl - Pon Wrz 09, 2013 12:35

Nashi, dostajesz i idziesz na żywioł. Lepiej pokazać ulotkę, bo jest ładna, mogą wtedy ocenić, że nie pakują się w jakieś dziwne działanie tylko profesjonalną akcję edukacyjna :P
Nashi - Pon Wrz 09, 2013 12:52

Rozumiem. Ale muszę z góry napisać, do jakich lecznic mam zamiar wstąpić? Bo ja szczerze mówiąc nie znam tamtejszych weterynarzy (no, może kojarzę 2 w Lesznie, bo moi rodzice tam psa leczyli/sterylizowali), więc ciężko jest mi określić ich wielkość. Stawiałabym na te lecznice, które będą jeszcze otwarte w piątek (Leszno), kiedy będę tamtędy przejeżdżać i w sobotę (Głogów), po 2-3 w każdym mieście.
Pyl - Pon Wrz 09, 2013 13:54

Nashi, jak byś wiedziała to było by lepiej, ale jak to małe miejscowości (w znaczeniu, że nie ma tłumu chętnych do równoczesnego atakowania tych lecznic) to myślę, że może tak być jak proponujesz.
Wyślij mi adres na PW, to jutro je wyślę.

Szczurówka - Pon Wrz 09, 2013 13:58

Poproszę o dosłanie ulotek :kciuki:
Pyl - Pon Wrz 09, 2013 14:24

Szczurówka napisał/a:
I spotkało mnie miłe zaskoczenie :D ulotki nadal są i plakat również jest :D jeśli można prosić to poproszę o dosłanie ulotek.... ;)
Na tę samą lecznicę potrzebujesz? Kończą się? Czy na sklep? Bo nie wiem ile potrzebujesz.
Szczurówka - Pon Wrz 09, 2013 14:35

Pyl napisał/a:
Szczurówka napisał/a:
I spotkało mnie miłe zaskoczenie :D ulotki nadal są i plakat również jest :D jeśli można prosić to poproszę o dosłanie ulotek.... ;)
Na tę samą lecznicę potrzebujesz? Kończą się? Czy na sklep? Bo nie wiem ile potrzebujesz.

Na tą samą lecznice ;) kończą się :) poproszę 25 ulotek. ;)
A na sklep jeden plakat + 50 ulotek ;)

Pyl - Pon Wrz 09, 2013 14:42

Szczurówka, OK, jutro wyślę.
Ten sklep jest duży? Zazwyczaj dajemy 25 na sklep, więc jeśli nie jest to daleko od Ciebie to może podrzuć to w dwóch turach?

/Edit
Zaktualizowałam pierwszy post.

Oluś - Pon Wrz 09, 2013 14:56

Pyl, do mnie (Malbork i Kwidzyn) przyda się jeszcze z 60 sztuk. :) Jeśli mogę, to odbiorę na wystawie.
Pyl - Pon Wrz 09, 2013 15:02

olus_165, super, tylko przypomnij się dobra kobieto.
Oluś - Pon Wrz 09, 2013 15:05

Pyl, Przypomnę :wink: I przypominam, że po mojej wyprowadzce trzy lecznice w Olsztynie zostały bezpańskie (Olwet, Pazur, i Poliklinika). :wink:
Pyl - Pon Wrz 09, 2013 15:15

olus_165, trudno, coś nie ma chętnych na ich dalszą obsługę. Ale ulotki tam dotarły :)
Szczurówka - Pon Wrz 09, 2013 15:37

Pyl napisał/a:
Szczurówka, OK, jutro wyślę.
Ten sklep jest duży? Zazwyczaj dajemy 25 na sklep, więc jeśli nie jest to daleko od Ciebie to może podrzuć to w dwóch turach?

/Edit
Zaktualizowałam pierwszy post.


tak mogę ;)
sklep jest mały :)

limomanka - Pon Wrz 09, 2013 19:11

Ja też chętnie odbiorę przy okazji wystawy dodatkowe ulotki do Silesia-vetu (tam ich ciągle brakuje, więc nawet 50) oraz do 2 lecznic w Tarnowskich Górach (tu w sumie 50).
Pyl - Pon Wrz 09, 2013 19:13

limomanka, OK, będą przygotowane :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group