To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Kasik - Wto Sie 27, 2013 13:08

Pyl, ciężko powiedzieć... Ale postaram się w miarę możliwości zrobić to jak tylko da się najszybciej. Ewentualnie jak będzie mi po drodze, zajadę do tych lecznic szczurzych i zobaczę, czy tam jeszcze są ulotki i najwyżej dołożę. Dam znać jak coś ruszy.
Magdonald - Wto Sie 27, 2013 13:44

Melduję dostarczenie ulotek na ul. Sołtysią ;)
majlena - Wto Sie 27, 2013 14:10

na Przybyszewskiego "Pod żabką" też już są ulotki, więc z mojej str. to już wszystkie miejsca :)

edit:
Cytat:
Ebia, Łódź: Zwierzętarnia (ul. Włókniarzy 234), As (ul. Składowa), "Pod żabką" (na Przybyszewskiego) - majlena


na Składowej w "Asie" też są, już dawno :)

Pyl - Wto Sie 27, 2013 14:22

Kasik, będę czekać na wieści.

Magdonald, majlena, super :D
Zaktualizowałam 1. post.

Przekroczyliśmy właśnie 50% realizacji naszych deklaracji - chcemy dotrzeć do 328 miejsc, a dotarliśmy już do 163 :D

smeg - Wto Sie 27, 2013 15:35

Zauważyłam, że mojego miasta rodzinnego nie ma w spisie (Ełk), więc chętnie dostarczę tam ulotki, tylko że będę tam znowu pewnie na początku listopada. Wiem, ze szczurami zajmują się tam lecznice:

smeg, Ełk: Veta [m] (ul. Matki Teresy z Kalkuty 7)
smeg, Ełk: Iwet [m] (ul. Mickiewicza 9a)

Pyl - Wto Sie 27, 2013 15:44

smeg, dopisałam :serducho:
Do nieszczurzych też warto, więc jak masz jakieś pod ręką to też się polecamy.

pszczoła - Wto Sie 27, 2013 17:16

Pyl napisał/a:
Poznań: lecznica przy wieży [ś/d],

melduję, że zostały im tylko 3 ulotki :P

przy okazji wystawy zabiorę by dołożyć. Może do tego czasu dowiem się, czy w pozostałych lecznicach nie potrzebują dokładki :)

Pyl - Wto Sie 27, 2013 17:28

pszczoła, ok, zrób rozpoznanie ;) Dużo czasu minęło od pierwszego zasilenia.
Kami - Wto Sie 27, 2013 23:19

W Kobrze były, ale nie zwróciłam uwagi ile. Będę tam jeszcze przed wystawą, więc mogę się zorientować. :wink:
Pyl - Pon Wrz 02, 2013 11:46

Kami, ok, daj znać.


"Zwolniły się" do obsłużenia dwie lecznice w Trójmieście - Przychodnia Weterynaryjna RUMIA - REDA (ul. Obwodowa 35F/G10) [m] i Stryjska [ś]. Ktoś ma chęć?

Izabela - Wto Wrz 03, 2013 20:31

Melduję, że lecznice, o których pisałam, zostały obsłużone :) Kaman na Mickiewicza już jakiś czas temu, klinika na Stefczyka dzisiaj. Niestety, obie lecznice wzięły tylko ulotki, bo nie mają gdzie powiesić plakatu, więc 2 mam wolne. Jakby były potrzebne, mogę odesłać.
Pyl - Śro Wrz 04, 2013 15:01

Izabela, dzięki :kwiatek:
A nie znajdziesz jakiegoś miejsca na te plakaty? Zoolog? Jakaś inna lecznica? Szkoda znów je przesyłać do Warszawy, skoro mogłyby "pracować" w Lublinie.

Pyl - Śro Wrz 04, 2013 15:31

Pyl napisał/a:
"Zwolniły się" do obsłużenia dwie lecznice w Trójmieście - Przychodnia Weterynaryjna RUMIA - REDA (ul. Obwodowa 35F/G10) [m] i Stryjska [ś]. Ktoś ma chęć?
Ktoś ma chęć czy mam Was zawstydzić i pojechać sama? :P
Szczurówka - Pią Wrz 06, 2013 12:32

Dzisiaj w końcu ruszyłam tyłek i idąc ze szkoły dotarłam do lecznicy:

Cytat:
Gabinet Weterynaryjny Lek. Wet. Dudek Alina (ul. Żwirki i Wigury 66) [m],

I spotkało mnie miłe zaskoczenie :D ulotki nadal są i plakat również jest :D jeśli można prosić to poproszę o dosłanie ulotek.... ;)

Izabela - Nie Wrz 08, 2013 13:52

Pyl napisał/a:
Izabela, dzięki :kwiatek:
A nie znajdziesz jakiegoś miejsca na te plakaty? Zoolog? Jakaś inna lecznica? Szkoda znów je przesyłać do Warszawy, skoro mogłyby "pracować" w Lublinie.


Nie za bardzo mam pomysł, gdzie je można zanieść, by faktycznie je powiesili, ale ok, może coś wymyślę, może coś się trafi.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group