To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - O-bobasy Emerald Moon

Nakasha - Czw Lut 03, 2011 20:09

Orinoko miała niedawno usuwanego guza (jest wykastrowana). Histo Orisi:

"Guz nienabłonkowy, raczej z tkanek miękkich z graniczną złośliwością tkanek naczyniowych i nerwowych."

Zabijcie mnie ale nie wiem co to znaczy. :roll: Mój Zbyszek odbierał wyniki, będę musiała jeszcze pogadać z wetem.

Oli - Czw Lut 03, 2011 20:40

Oskar niestety wstępnie ma zdiagnozowany nowotwór mózgu. :( Potwierdzić to będzie można jedynie sekcyjnie, ale już teraz kiedy ma zjazd kondycji potrzebuje silniejszego sterydu i pewnie to nie będzie maleć. Nie wiem ile nam jeszcze zostało. :?
wuwuna - Czw Lut 03, 2011 23:29

Oliś jesteśmy z Tobą, bądź dzielna :przytul:
Oli - Pon Lip 11, 2011 21:54

babciom się należy nagana! :P dzisiaj mamy dwa lata ;) :urodziny:

nie sądziłam, że będziemy z Oskarem świętować, a jednak, misiek mnie zaskoczył i jest i tfu tfu tfu narazie nie miał od długiego czasu żadnego zjazdu, jest taką samą słodką chmurką jak zawsze :serducho:

Nakasha - Wto Lip 12, 2011 09:55

Tak, najlepszego dla naszych 2-latków! :urodziny:
quagmire - Wto Lip 12, 2011 10:56

O wow, to absolutnie niewyobrażalne, że oni mają już dwa latka.
Tak bardzo byłam rozkochana w tym miocie :serducho:

Hanka_i_Medyk - Wto Lip 12, 2011 12:54

A my operujemy guza po guzie :( Dopiero się zaleczyła rana po guzie na udzie (podskórny, wyniki histo powinny być za tydzień), a już jutro jedziemy na wizytę i będziemy umawiać kolejny zabieg na guz w pachwinie :( Strasznie mi szkoda Omegi, bo masę czasu spędza w separatce i na lekach.
Na szczęście nie widać w organach wewnętrznych (szczególnie płucach i sercu) żadnych niepokojących zmian.

L. - Wto Lip 12, 2011 12:58

Wszystkiego najlepszego! I jeszcze 2 latek! :urodziny:
Wdajcie się w prawie 3 letnią ciocie Elcie ;}




Zapomniałam napisać, że Opa jednak nie przeżyła...
Miała jakieś 3 tygodnie temu usuwane gruczolaki - 3 były dość duże jak się okazało po rozcięciu skóry z czego dwa ze sobą złączone i jeden w okolicach odbytu, gdzie jest ostatni sutek. Bardzo długo się wybudzała, potem nie chciała jeść i pić - musiałam w nią ładować strzykawkami.
Dostawała leki, kroplówki i wszelkie cuda.. Odeszła..
Przyczyną zgonu był zbyt duży szok dla organizmu po wycięciu tak dużej ilości tkanek, przez ilość i wielkość guzów zbyt długa narkoza, która negatywnie wpłynęła na UN.

Nakasha - Wto Lip 12, 2011 13:36

Orinoko miała już trzy razy usuwane guzy (+ kastracja i dodatkowe szycie, czyli 5 narkoz), zawsze pięknie się wybudzała, na razie od ostatniego zabiegu nic jej nie odrasta, chociaż już tym razem miała usunięte b. dużo tkanki.

Orisia



:serducho:

Oli - Wto Lip 12, 2011 16:48

Oskar był kastrowany i też się bardzo ładnie wybudził.
L. - Wto Lip 12, 2011 17:04

Widać mój pech.. :(


Nakasha, :serducho:

madzial13 - Śro Sie 24, 2011 22:38

Oswald bardzo się postarzał, ale nie ma żadnych guzów - przynajmniej nic nie mogę wymacać, co biorę za dobrą monetę :)

Ile jeszcze jest naszego rodzenstwa na świecie?

Oli - Śro Sty 11, 2012 15:57

dzisiaj dzieciaki kończą 2,5 roku :urodziny: wszystkiego najlepszego, zdrówka przede wszystkim i mnóstwa smakołyków :D Oskar jest cudownym misiem, bardzo żywotny jak na swój wiek, rozrabiaka i pełen bardzo pozytywnej energii dzieciak :serducho:
L. - Śro Sty 11, 2012 17:01

Ojejjjjjj! to już :shock: :shock: ja nie wierzę..

Ja przypomnę tylko, że została już tylko 7 ;<
Odetta EM, O-kuni-nushi EM, Othello EM, Octahedron EM, Opiate EM, Orion EM, Ortie Oskaard EM

gdzie Odetta jest chora, ale dzielnie walczy.

Nie mniej dla Wszystkich O-bobasów przynajmniej jeszcze kolejnego roku! :serducho: :serducho: :*

Cola - Śro Sty 11, 2012 17:11

Odetta jest najdzielniejszym szczurem na świecie. Wszystkim życzę zdrówka!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group