To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Nie Sie 18, 2013 00:11

Szczurówka, najwyraźniej komuś przeszkadzamy w Gliwicach. Możesz przy okazji zapytać w lecznicy co się stało.
Pyl - Wto Sie 20, 2013 00:37

Naszykowałam kolejną porcję ulotek do wysyłki - jutro z rana do Was lecą.
Przy okazji zostawiłam dziś kolejną porcję ulotek w kolejnej warszawskiej lecznicy :)

Ponownie bardzo proszę osoby z tej listy, które jeszcze się nie opowiedziały o informację zwrotną. Bardzo mi na tym zależy.

Ninek - Wto Sie 20, 2013 10:26

U mnie zaniesione w oba miejsca.
Pyl - Wto Sie 20, 2013 13:03

Ninek, dzięki :kwiatek:
radzioo81 - Wto Sie 20, 2013 14:36

Andrzej Skóra Krapkowice-obsłużony gabinet...
Jolanta Konarska Krapkowice-obsłużony gabinet...
Eden w Opolu-obsłużony gabinet przez koleżankę...
Eden 2 w Opolu-obsłużony gabinet przez koleżankę...
Marek Tymowicz w Opolu-obsłużony gabinet wespół z koleżanką...

Pyl - Wto Sie 20, 2013 15:15

radzioo81, super, dzięki za wieści :kwiatek:
radzioo81 - Wto Sie 20, 2013 15:26

Pyl napisał/a:
dzięki za wieści :kwiatek:
i naprawdę przepraszam że tak późno :oops:
Pyl - Wto Sie 20, 2013 15:39

radzioo81, ważne, że ulotki dotarły :)
Zizollo - Czw Sie 22, 2013 14:29

Pylku, jak na razie tylko te,które podałam wcześniej,ze do nich dotarłam i muszę z przykrością stwierdzić,że co idę podejrzeć jak tam czy są ulotki czy nie to są w tych gabinetach a kiedy ja je roznosiłam :|
pocieszam się faktem,że może są czytane i odkładane ehhh :roll:

Magdonald - Pią Sie 23, 2013 12:26

Do sklepu Karma Market zaniosłam ulotki już dawno, tuż po tym jak do mnie dotarły i wiem, że były ustawione w dobrym miejscu, bo przy karmach i smakołykach dla szczurów :) przy następnej wizycie rozejrzę się, czy nadal tam są, czy już się rozeszły.

Niestety do weta na Sołtysiej podskoczę dopiero jutro lub w poniedziałek :oops: Przepraszam, że tak późno, ale ostatnio przez ciągłe problemy, wyjazdy, studia i praktyki, brakuje mi czasu i nie miałam jeszcze okazji tam podjechać - albo byłam zajęta, albo całkiem wyleciało mi to z głowy. W każdym razie ulotki nie zginęły, są u mnie i na dniach je podrzucę tam, gdzie mają być :)

Pyl - Pią Sie 23, 2013 12:57

Zizollo, lepiej, że są, niż gdyby mieli je wyrzucić ;)

Magdonald, dzięki za wieści, zaktualizowałam w 1. poście. Daj znać jak dotrą i do lecznicy.

Udało się też roznieść po Świdnicy :D Zielono się robi, wiosna idzie w 1. poście :serducho:

Kasik - Pią Sie 23, 2013 17:41

Gdańsk Obrońców Wybrzeża - zaniesione, Elbląska - zaniesione, ale plakat został do powieszenia przez pracowników.

Gdynia Benkowski&Hajdo, GKW (na Kieleckiej) - niestety jeszcze nie zaniesione... :(

Wolności - zaniesione


Kasik / Lavi Gdańsk ul. Hallera - tak jak Lavi pisała.

majlena - Pią Sie 23, 2013 19:54

majlena Łódź Animal (Broniewskiego 65) [ś], cm-vet (Rzgowska 205) [ś], Panda (Piotrkowska 114) [ś], Pod Koniem (Kopernika 22) [ś], klinika weterynaryjna (Gdańska 81) [d], Sowa (Pietrusińskiego 47/49) [d], Lancet (Stary Rynek 1A) [d]
we wszystkich tych miejscach ulotki są

tylko jeszcze na przybyszewskiego nie ma. obiecałam Ebii, nie wyszło, przepraszam

Elwen - Pon Sie 26, 2013 10:17

Elwen, Kraków: Krak Vet na Sanockiej [d], lecznica dr. Krzysztofa Serwackiego [m], dwa małe sklepy zoologiczne na Wysłouchów [m] i [m], Oaza [ś]


Melduję, że w Oazie juz leżą, do doktora Serwackiego idę jeszcze dzisiaj. Do zoologów i na Sanocką podskoczę najpóźniej do końca tygodnia - ale jeśli żadna katastrofa mi na głowę nie spadnie, to pewnie najpóźniej do środy się wyrobię.

Pyl - Pon Sie 26, 2013 15:48

Kasik, majlena, dzięki - to dopiero się zazieleniło :kwiatek: Jaka jest perspektywa na resztę?

Elwen, dzięki :kwiatek: Będę czekać na dalsze wieści.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group