To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIV Wystawa SHSRP w Łodzi 21-22.05.2011

L. - Śro Kwi 13, 2011 17:30

Ja na dzień dzisiejszy szczury do oceny daje, ale mnie osobiście nie będzie :< powierzam je Sachmie.
Off-Topic:
Chyba, że ktoś zadzwoni do Piotrka i błagalnym głosem powie, żeby w piątek na Kortowiadzie nie pił razem ze mną i w sobote rano pojechał ze mną do Łodzi :P
Bo z Olsztyna połączenia bezpośredniego nie mam ;d a on ma i samochód i motor ;d hue hue

Azi - Śro Kwi 13, 2011 20:36

Off-Topic:
L., dawaj numer :P

chociaż neeee... może wreszcie nikt się nie będzie czepiał o sędziowskie oceny :P

L. - Śro Kwi 13, 2011 22:23

Off-Topic:
Azi, 50..... eeeeeeej!
ja zawsze tylko pytam, bo jestem ciekawa czemu :< :DD

Bel - Śro Kwi 13, 2011 23:00

Off-Topic:
L., ja tam się Azi już nie wypytuje czemu tylko z pokorą przyjmuję wyrok bo jak raz dała mi wykład o znaczeniach,barwie,budowie itd to mi aż w pięty poszło :DD

Oli - Czw Kwi 14, 2011 00:37

ja też już Azi nie pytam, bo po spojrzeniu już nie słyszę co mówi :P
Emi97 - Pią Kwi 15, 2011 19:48

a są jakieś wystawy dla szczurów nierodowodowych? :?: :?: :?:
Niamey - Pią Kwi 15, 2011 20:02

Emi97, jeśli jest odpowiednia ilość zgłoszonych nierodowodowych szczurków, to wtedy jest też dla nich utworzona kategoria.
aneczka1-13 - Pią Kwi 15, 2011 20:03

Na wystawy szczurów rasowych można zgłaszać nierodowodowe. Wyśle ci PW z linkiem do forum gdzie jest info o takim właściwie spotkaniu.
Bel - Pią Kwi 15, 2011 20:34

Cytat:
Na wystawy szczurów rasowych można zgłaszać nierodowodowe. Wyśle ci PW z linkiem do forum gdzie jest info o takim właściwie spotkaniu.
kompletnie nie ogarniam twojej odpowiedzi :shock: na wystawie w Łodzi gdzie jest to oficjalnie wystawa szczurów rodowodowych zapewne będzie kategoria kundelków.A o jakim ty innym spotkaniu mówisz?
Anonymous - Pią Kwi 15, 2011 21:06

aneczka1-13 napisał/a:
Na wystawy szczurów rasowych można zgłaszać nierodowodowe.
można, ale jak na każdej wystawie jest limit.
aneczka1-13 - Pią Kwi 15, 2011 23:00

believe_86 napisał/a:
Cytat:
Na wystawy szczurów rasowych można zgłaszać nierodowodowe. Wyśle ci PW z linkiem do forum gdzie jest info o takim właściwie spotkaniu.
kompletnie nie ogarniam twojej odpowiedzi :shock: na wystawie w Łodzi gdzie jest to oficjalnie wystawa szczurów rodowodowych zapewne będzie kategoria kundelków.A o jakim ty innym spotkaniu mówisz?


to takie z innej beczki że tak powiem. Poprostu w Skórzewie pod Poznaniem w czerwcu ma być organizowany jakiś taki pokaz szczurów. Takie zwyczajne w sumie spotkanie. I wszystkie szczury bez względu na to czy mają rodowód czy nie. Jest temat na dziabie. Też ci mogę wysłać PW

agacia - Pią Kwi 15, 2011 23:48

No sory, ale jakies szczurze spotkanie to nie wystawa :roll: A na oficjalne wystawy mozna zglaszac szczury nierodowodowe do kategorii kundelkow.
aneczka1-13 - Pią Kwi 15, 2011 23:55

No mozna by powiedzieć że taka właśnie nieoficjalna to jest. Nie organizowana przez żadne stowarzyszenie. Podobno ktoś z myszami jeszcze ma być.
babyduck - Sob Kwi 16, 2011 11:50

To spotkanie ma swój temat i proszę, żeby w takim razie nie zaśmiecać tego wątku.
Anonymous - Wto Kwi 19, 2011 14:16

Kochani, przypominam, że do końca przyjmowania zgłoszeń zostały dwa dni.
Nie będę przyjmowała zgłoszeń z datą późniejszą niż 21 kwietnia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group