To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XI OWSR w Olsztynie (21-22 sierpnia 2010) - ważne s10

wuwuna - Pon Cze 07, 2010 23:58

Ou ja nie zamierzam się tym razem....powtórki pociągowej z tamtego roku być nie może :P :P :P
L. - Wto Cze 08, 2010 02:59

Off-Topic:
Mała Mi, zrozumiałam aluzje ;p

baradwys - Wto Cze 08, 2010 07:36

wuwuna, no ja myślę ;) będziesz miała obowiązek czekać już godzinę szybciej na stacji :P
kaś - Wto Cze 08, 2010 08:23

Off-Topic:
Ale nie mówicie o tych plackach do jedzenia?


Ja też się piszę na wystawę, chociaż pojęcia nie mam czy z chłopcami i gdzie bede spać :mrgreen:

quagmire - Wto Cze 08, 2010 08:45

No tak, daleko masz :mrgreen:
Querido musi być koniecznie, chrzestna chce go poznać :serducho:

magnes - Wto Cze 08, 2010 15:21

Ja będę jechała pociągiem :D
Mała Mi - Wto Cze 08, 2010 21:00

kaś napisał/a:
Off-Topic:
Ale nie mówicie o tych plackach do jedzenia?


Off-Topic:
Kaś, a o jakich, jak nie o tych do jedzenia? :drap:


Jest zapisanych u nas póki co 8 osób:

1. believe_86 + TŻ
2. marlena85
3. Shy_Lady
4. EpKee
5. gratis
6. wuwuna
7. Pixuś

Jeszcze 1 lub 2 osoby mogą się dopisać. 12 osób razem z nami to taka optymalna liczba, myślę:)

Powtarzam ponownie, jak już będziemy wiedzieć cokolwiek na temat naszej obecności/ nieobecności w Olsztynie w czasie wystawy to jak najszybciej Was poinformujemy :)

[ Dodano: Czw Cze 10, 2010 22:02 ]
Oto aktualna lista chętnych na nocleg:

1. believe_86 + TŻ
2. marlena85
3. Shy_Lady
4. EpKee
5. gratis
6. wuwuna
7. Pixuś
8. madzook + TŻ

Póki co listę zamykamy. W razie zmian będziemy informować Was na bieżąco :)

p.s. sokowirówka dziś pierwszy raz wypróbowana przeze mnie, Maciuchę i eLkę :) DZIAŁA :D

quagmire - Czw Cze 17, 2010 14:13

Czy udział zgłoszonych szczurów trzeba opłacić przed wysłaniem zgłoszenia na wystawę? A jeśli można później, to do kiedy trzeba to zrobić?
baradwys - Czw Cze 17, 2010 14:19

quagmire, ważne by z dniem samej wystawy był świstek, że zapłaciłaś :)
quagmire - Czw Cze 17, 2010 14:22

Dzięki, Shy_Lady.
Mam jeszcze pytanie, czy szczur, który 22 sierpnia, czyli w drugi dzień wystawy w Olsztynie, skończy 10 tygodni, może wziąć w niej udział?

Anonymous - Czw Cze 17, 2010 14:26

quagmire, kategorię wpisujesz zgodną z wiekiem przed wystawą.
quagmire - Czw Cze 17, 2010 14:38

Viss, tylko kategoria młodzieży jest od 10 tygodni, a on by skończył 10 dopiero w drugim dniu wystawy. Nie wiem, na ile to jest sztywne.

Chociaż na razie to jest kluskiem i nawet nie wiem, czy będzie mój :mrgreen:

L. - Czw Cze 17, 2010 14:49

O ile ja osobiście przychyliłabym się do wpisania szczura do kategorii dorosłej, gdy brakuje mu kilku dni. O tyle co do malucha mam mieszane uczucia, bo to jest maluch.
Niech Viss jako Sędzia Główny zadecyduje czy by takiego szczura przyjęła do oceny.

quagmire - Czw Cze 17, 2010 14:52

Ale w sumie pytam bardziej teoretycznie, dzieciak będzie mały, więc nie będzie to miało szczególnego sensu. Zwłaszcza w sytuacji, gdy 3 tygodnie później jest kolejna wystawa i może na nią pojechać.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli mam Pierwiosnka, który w rodowodzie ma siamese seal point, ale okazało się, że tym sealem nie jest (niestety nie wiem, jaki to kolor), to co powinnam wpisać w zgłoszeniu na wystawę. Jego kolor z rodowodu, czy taki na jaki wygląda, a może "? point", skoro nie wiem?

L. - Czw Cze 17, 2010 15:07

quagmire, musisz sędziów poprosić o ustalenie koloru. dodaj adnotacje - kolor do ustalenia. zły kolor = mniej punktów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group