To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot U of Anahata - fotki str. 12

Mao - Wto Cze 01, 2010 22:24

Małpa, wysyłać, bo nas mało do pieczenia chleba ;)
Trochę mnie to dziwi, myślałam, że czoklety i lilaki to rozchwytywane będą, a tu figa :|

LalaAla - Śro Cze 02, 2010 20:59

Przepraszam a ja zadam pytanie kompletnie nie na temat: co to za kostkę- smakołyk zjada ogonek na zdjęciu??
Anonymous - Śro Cze 02, 2010 21:34

LalaAla napisał/a:
co to za kostkę- smakołyk zjada ogonek na zdjęciu??


psie ciacho ;) moja Mucha dostaje je w ramach nagrody, ale szczurzaste je uwielbiają, więc dostają czasem na wabia, żeby miały zajęcie kiedy je focę ;)

LalaAla - Śro Cze 02, 2010 21:38

Dzięki ;) Jaki to smak i jaka firma ciastek??
Anonymous - Śro Cze 02, 2010 22:15

LalaAla, -> http://proven.pl/content/view/73/59/ - szczerze nie wiem czy to jakaś super firma, bo niczego innego poza tymi kosteczkami nie kupuję ;) a kosteczki widzę w bardzo wielu zoologach, więc chyba dość popularne są... mi pasują, bo są niewielkie i psica je lubi, na nagrody idealne jak dla mnie. są białe, żółte, jasno seledynowe i brązowe, nie próbowałam wszystkich, ale te seledynowe są delikatnie miętowe i całkiem smaczne :P

a jako, iż od dawna nie kupuję swoim szczurzastym żadnych dropsów ani innych gryzoniowych ciasteczek, a na co dzień żrą granulat (skończyły się dobre czasy wybrzydzania i wywalania połowy zawartości miski :P ) to raz na jakiś czas dostają każde po kosteczce, dałyby się za nie pokroić :)

handzia1 - Pią Cze 04, 2010 21:02

Witam, a można zapisywać się jeszcze na dziewczynki? Mam mega ochotę na czekoladkę....
Anonymous - Pią Cze 04, 2010 22:09

handzia1, tak, o dziwo mam wyjątkowo mało chętnych na ten miot :wink:
handzia1 - Sob Cze 05, 2010 10:37

Ren napisał/a:
handzia1, tak, o dziwo mam wyjątkowo mało chętnych na ten miot :wink:

O jejku, jejku, nie kuście mnie....bo zabiorę jedną!

Anonymous - Sob Cze 05, 2010 10:40

No kolory będą super, a mam tylko rezerwację na dwóch panów i jedną panią :shock:
Nakota - Sob Cze 05, 2010 10:43

Żartujecie sobie?! Nikt nie chce czekoladki albo lilaka O_o ?
Lavi - Sob Cze 05, 2010 12:04

No czy Ci ludzie powariowali? Taki wspaniały miot się zapowiada a lista pusta?! Zapisywać się, zapisywać! Szczurki będą piękne! :mrgreen:
Mao - Sob Cze 05, 2010 12:27

Ej no ;(
Zapisywać się, nie wierzę, że tak mało osób lubi czekoladę :P

Anonymous - Sob Cze 05, 2010 12:56

pfff, nie doceniacie mojego Nemka, to bedziecie se później pluć w brodę, o.
szczur z tak masakrycznie proludzkim charakterem, do tego fajne kolory, a na liście pustki.
pfff.

Lavi - Sob Cze 05, 2010 13:02

Anemon jest wspaniały, sama miałam okazję doświadczyć jego proludzkości :) Mata, miałaś dać jego nowe zdjęcia, może to zachęci ludzi? :DD :serducho:
Mucha321 - Sob Cze 05, 2010 13:19

Dziewczęta, spokojnie. :P Już wysyłam :lol:



edit: Poszło.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group