To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot kontrolny N of Anahata - krycie 07.05.10

Nakota - Pon Mar 08, 2010 19:15

Ren napisał/a:
Ale najwyraźniej ludzie nie lubią czarnych dumbo rexów

Ludzie je uwielbiają, ale nie mają już miejsca w klatce :P

Sysa - Pon Mar 08, 2010 20:56

Ja jednak wysłałam cv takie drobniutkie, skromniutkie... Zobaczę co los przyniesie :)
Anonymous - Pon Mar 08, 2010 21:39

No to znowu nie ma już miejsc na samiczki :P . Ale panowie czekają :mrgreen:
Sysa - Pon Mar 08, 2010 22:51

Ren, ja się załapałam i mogę rozpocząć oczekiwanie czy jednak się nie udało i pozostanę wiernym kibicem mimo to? :)
Anonymous - Wto Mar 09, 2010 07:42

Sysa, jeszcze się załapałaś na listę, a czy starczy to zależy od tego ile się urodzi :wink:
Sysa - Wto Mar 09, 2010 14:53

A to w takim razie dziękuję bardzo i rozpoczynam oczekiwanie połączone z trzymaniem kciuków o dużą ilość samiczek :mrgreen: :kciuki:
Szczurek03 - Wto Mar 09, 2010 20:56

Śliczne ogonki ^ ^ I trzymam kciuki żeby wszystko się udało ; ) :kciuki: :kciuki:
wushu - Śro Mar 10, 2010 09:27

Ren, wiem, że to się zmienia ale czy mogłabyś podać aktualną listę rezerwacji celem uświadomienia mi miejscówki (czy w ogóle, a jeśli tak - na którym miejscu)? :P
Trzymam kciuki za czarne kluchy :mrgreen:

sandra280586 - Śro Mar 10, 2010 12:01

Nakota napisał/a:
Ren napisał/a:
Ale najwyraźniej ludzie nie lubią czarnych dumbo rexów

Ludzie je uwielbiają, ale nie mają już miejsca w klatce :P


Ja mam jeszcze caaaaaałą klatkę wolną :) Przyznaję, byłam zachłanna :oops: ktoś szepnął mi do ucha " zarezerwuj dwaaaa" no to posłuchałam :-P aczkolwiek w klatce jest miejsce na 3 rozrabiaki, więc może kiedyś w BLIŻSZEJ przyszłości dojdzie kolejny "lokator" jakiś topaz, czy coś ... :serducho:

Niamey - Śro Mar 10, 2010 12:45

sandra280586, wzorowa postawa :D
sandra280586 - Śro Mar 10, 2010 13:48

Niamey, taki efekt zakochanej kobietki :serducho: mimo iż ta Wiosna... ahhhh ta Wiosna nie chce przyjść :( Do maja może się pokaże, przynajmniej kluskom będzie ciepło w te łyse jeszcze brzuszki :mrgreen:
Wushu, chyba jedziemy na tym samym wózku, co ? :P
Chciałam również podziękować Ren bo to własnie dzięki niej mamy tą przyjemność wyczekiwać maluszki, gdyby nie ona pozostałoby Nam szukać gdzie indziej i czekać jeszcze dłużej :/ Pozdrawiam i trzymam kciuki :kciuki:

Sysa - Śro Mar 10, 2010 17:51

Dla mnie ten miot, ten przypadek że jakaś osoba zrezygnowała to cudowne zrządzenie losu :)
Z bólem zobaczyłam, że zapisy zamknięte, obiecałam sobie tu nie zaglądać, a jednak zaglądałam i pewnego razu okazało się, że jest szansa na szczurka z tego miotu :mrgreen:
Myślę, ze wszystkie dziękujemy Ren, ale i Nakashy :)

Anonymous - Śro Mar 10, 2010 20:18

No co Wy, nie dziękujcie mi :P . Lepiej kciukajcie, żeby wszystko poszło dobrze :wink:

[edyta]
wushu, podam listę, ale czekam jeszcze na potwierdzenie od kilku osób, więc proszę o cierpliwość :wink:

Sysa - Śro Mar 10, 2010 22:29

Kciukamy kciukamy :kciuki: :mrgreen:
I też jestem ciekawa listy itd itp. :)

sandra280586 - Czw Mar 11, 2010 19:28

W związku z małą szansą na american blue moje kciuki są mocno zaciśnięte głównie w tej kwesii =) mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze :kciuki: Niech stanie się cud :mrgreen: i chciałabym poprosić Ren by napisała (jeśli jest taka możliwość) jakie mniej więcej sa szanse na ten odcień?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group