To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot CH Wo de Shu

Roth - Sob Cze 19, 2010 17:40

WAŻNE!

Ok a więc plany mi się mi się bardzo pozmieniały. Było dwóch kandydatów. Do wczoraj byłam pewna że ojcem zostanie inny szczur, jednak tego samego dnia wieczorem okazało się że to niemożliwe... Były problemy z transportem i niestety nie dogadałam się z właścicielami. Dlatego ojcem zostanie jednak kandydat nr2 czyli przyrodni brat Bigglesika - Calligula Moon Shine (standard american blue agouti berkshire) :)

Cytat:

Calligula to mój wymarzony i wyśniony blueagutek, miłość od pierwszego wejrzenia. Cudowny, radosny, zawsze poprawia mi humor. Uwielbia zabawy i wygłupy ze stadem.


Tak więc spodziewamy się:
Uszy: standard
Sierść standard
umaszczenie: mink, cinnamon, black, agouti, szansa na pearl, platinum, platinum agouti, blue, blue agouti, być może havana, beige topaz...
znaczenia: self, irish, berkshire.


Proszę wszystkich chętnych o potwierdzenie przez PW lub maila czy nadal są chętni na maluszka z tego miotu mimo zmiany partnera. Brak odpowiedzi uznaję za rezygnację!

Nakasha - Pon Cze 21, 2010 01:37

Pamiętam jaki to był mały wypłosz, a teraz zostanie tatą.... Achh. :DD Będę mocno kciukać :DD
quagmire - Pon Cze 21, 2010 09:52

O wow, dobrze, że to nie rexy, ale tyle różnych możliwych kobinacji agutowatości :serducho:
Daj znać, czy będą miejsca :wink:

Leksana - Wto Lip 13, 2010 19:45

niechże oni zaczną sie sexić wreszcie... :kciuki: przecież ja tu doczekać się niemogę na to "co narobią" :)
Roth - Wto Lip 20, 2010 16:11

Do miotu nie dojdzie jeśli nie zgłosi się więcej chętnych. Lista rezerwacji jest niewielka, a ja muszę mieć pewność że dla wszystkich maluszków znajdę domki. W tej chwili ciężko jest znaleźć domki dla już narodzonych rodowodowych szczurów, a ja nie mogę sobie pozwolić na zostawienie u siebie 3-4 maluchów.

Przyjmujemy zapisy na samce i samiczki!

quagmire - Wto Lip 20, 2010 16:14

No niestety, taki jakiś czas, że wszyscy mają pełne klatki :(
asia030984 - Pią Lip 30, 2010 18:22

A ja myślę i myślę i nie wiem ....
Biała - Pią Wrz 17, 2010 13:48

Tu taka cisza, a na forum stowarzyszenia...pojawiła się informcja i narodzinach miotu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group