To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "Z" SunRat's Luśka EM & Elmo EM

wuwuna - Czw Sty 21, 2010 21:24

vedzionka , ja doskonale wiem, że nie nabijasz, ale sama powiedz, czy większość takich postów byłoby mile widziane, więc lepiej za każdym razem coś naskrobać. :]
vedzion - Czw Sty 21, 2010 21:29

Jasne, rozumiem i przyznaję rację :mrgreen:
A kciuki trzymam naprawdę mocno :kciuki:

emileczka - Pią Sty 22, 2010 23:36

Mama Lus, narazie trochę tyje, ale dziś dopiero teoretycznie 8 dzień ciąży, śpi, je, je, śpi jak zwykle :roll: Nie piłuje prętów co mnie bardzo cieszy :mrgreen:
Jest cudna i słodna :serducho: :wink:



I bziucho, zawsze było piłeczkowate, ale teraz chyba bardziej, mam nadzieję, że ciążowe :mrgreen:


vedzion - Sob Sty 23, 2010 00:00

Na pewno ciążowe to bziucho, tyle osób trzyma kciuki, że nie może być inaczej :kciuki: :serducho:

:tummykiss: to dla Luss. Ode mnie i od Elmika ( i od przyszłych wujków}

wuwuna - Sob Sty 23, 2010 00:00

emileczka napisał/a:
I bziucho, zawsze było piłeczkowate, ale teraz chyba bardziej, mam nadzieję, że ciążowe
ciążowe, ciążowe, bo ja się jej pytałam wcześniej czy Elek jej pasuje, przytaknęła, więc nie może nie być w tej ciąży. I mantruję za dużo panien.
emileczka - Sob Sty 23, 2010 14:47

Lusia mój cukiereczek dziś waży 560g :shock: - chyba ciąża :roll:
wuwuna - Sob Sty 23, 2010 15:06

emileczka napisał/a:
chyba ciąża
Chyba?! Ty jeszcze śmiesz w to wątpić? Chcesz żeby ważyła tyle co jej partner? :hyhy:
emileczka - Sob Sty 23, 2010 15:09

Wunia, obawiam się, że może tyle ważyć dopiero dziś 9 dzień, ostatno przez ciążę przytyła 250g, teraz też może tyle przytyć :roll:
wuwuna - Sob Sty 23, 2010 15:14

Obstawiam 15 klusek. A więcej Lus się nawet nie waż urodzić, nie możesz przecież mieć za dużo roboty, szanuj się kobieto. :]
vedzion - Wto Sty 26, 2010 18:23

O, rany... Piętnaście kluchów... Jeśli tyle ich będzie, to jak Luss sobie poradzi? To chyba będzie trudne. Dlatego cały czas trzymam kciuki i wierzę w jej macierzyńskie możliwości. A Elmik pęka z dumy. Luss pięknie wygląda z tym brzuniem okrągluniem. Pomyśleć, ze w środku siedzą przyszłe miziaki przytulaki. Ja już nawet mam imionka dla dwóch kluchów: Zyzio i Ziutek, bo chyba mają być na Z...

Buziaki dla Lusieński. :serducho:

gratis - Wto Sty 26, 2010 18:31

Zediquus :DD

to tak w przypływie fantazji, natchnienia i jakiegoś serialu fantasy ostatnio oglądniętego :P

wuwuna - Wto Sty 26, 2010 18:33

Zakapior :twisted: :hyhy: \

edit/ A Ty vedzionka szykuj już 4 imiona, a co, tandem do czegoś zobowiązuje ;P

vedzion - Wto Sty 26, 2010 18:40

Mój mąż już powiedział, że jak by były 4 Szczurki (czyli w sumie ośmiu Szczurzych kawalerów) to on już ma kolejne imiona Zenek i Zygfryd... Nie wiem, co tym myśleć. Pomyśleć, że gdy mieli do mnie przybyć bracia EL-kowie miał kłopot, żeby zgodzić się na czterech. A teraz... :wink:
gratis - Wto Sty 26, 2010 18:44

vedzion, u mnie się miało skończyc na dwóch [rodzicielka]
'A teraz...'
Jak masz mężowe błogosławieństwo to nic tylko korzystac :twisted:

wuwuna - Wto Sty 26, 2010 18:46

No patrz vedzion, w takim razie korzystaj jak możesz. A okazja posiadania synusiów niezastąpiona.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group