To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

Anonymous - Pon Paź 19, 2009 16:11

Ren, ale przecież i tak mnie kochasz :D
emileczka - Pon Paź 19, 2009 18:35

:slinisie: , mniam, mniam, ale parówy :sirwwt:
scorpio80 - Pon Paź 19, 2009 18:55

dziewczynka dumbo rexik :jupi: moje wymarzone :sirwwt: jedna dla mnie proszę proszę :kciuki: :kciuki:
maris - Pon Paź 19, 2009 19:14

Jej, aż 4 dumbo rexowe dziewczynki:) ale pięknie! :mrgreen: :serducho:
magnes - Pon Paź 19, 2009 19:31

Ren, kiedy napiszesz kto się załapał na kluskę? :P
Chciałabym wiedzieć, czy się mogę nastawiać, czy nie. :oops: Tylko mnie nie bij. :P

Anonymous - Pon Paź 19, 2009 21:17

Magnes, niestety będę wiedzieć dopiero jak się ofutrzą - proszę za to linczować matę :] . Zdradzę, że mata liczy na beżyka, którego istnienie w tym miocie jest bardzo mało prawdopodobne i wtedy weźmie dwa a jak nie to jednego :P
Anonymous - Pon Paź 19, 2009 21:54

bardzo mało prawdopodobne ale jednak jakieś trochę podobne jest :P obiecałaaaaś mi, nooo :P beżyk! beżyk dla mnie! :kciuki:

sorki, że blokuję rezerwacje, ale jestem potwornie napalona i naczekana na ten miot... :oops:

Oli - Pon Paź 19, 2009 22:39

no i teraz stresik czy gdzieś tam jest ten mój Gonzo Grafffiti... :nerwy:
Anonymous - Wto Paź 20, 2009 09:12

Wiecie, tak patrze na te klusie i aż mi się ryczeć ze szczęścia chcę jak widzę to mleczko w brzuszkach :cry2: . Są takie śliczne, a pan standradzik to mnie w ogóle rozczula, jak go biorę na ręce to próbuje mi ciamkać palec :serduszka:
Anonymous - Wto Paź 20, 2009 09:53

dobra, mata przemyślawszy sprawę chce być miła i fajna :P

wezmę jednego klusia, rexiolka rudego, cieszcie się ;)
:)

Anonymous - Wto Paź 20, 2009 10:04

Skoro mata już się zdecydowała być miła i fajna ( :P ), to mogę przedstawić listę (już w kolejności, jestem chora i mam nadzieję, że nic nie pokiełbasiłam):

Chłopcy:
Wuwuna
Mataforgana
Oli
Magnes

Dziewczynki:
Ja ;P
Heniok
Devona
Dimishka
Scorpio80
Maris

Przykro mi, że nie dla wszystkich starczyło, wszystkich spragnionych zapraszam do miotu P i do kolejnego, który jeszcze nie jest ogłoszony, ale będzie :P (i zapewne będą w nim topazy i beże :wink: ). Będę się zgłaszać po kolei do osób, nie trzeba się jeszcze decydować, można poczekać na futerka i otwarcie oczu :wink:

A swoją drogą to nie wiem jak ja te kluski będę odróżniać, chyba im zrobię kreski na ogonie kolorowymi pisakami :lol:

Anonymous - Wto Paź 20, 2009 10:05

Ren napisał/a:
1 pan standard standard
jak on będzie beżowy, to ide się powiesić. :D
Anonymous - Wto Paź 20, 2009 10:07

Viss, raczej mało prawdopodobne, ale kto wie :P
heniok - Wto Paź 20, 2009 11:46

Ren napisał/a:
A swoją drogą to nie wiem jak ja te kluski będę odróżniać, chyba im zrobię kreski na ogonie kolorowymi pisakami


Mojej proszę zawiązać na ogonku słoneczną kokardkę :mrgreen:

wuwuna - Wto Paź 20, 2009 13:06

chyba nie muszę mówic, że się cieszę? czekam na rudego od 10 lat. Najpierw miało byc futrzaste odmiany kot.. :D :D :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group