To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [strona] Pomysły

Mangusta - Wto Lis 25, 2008 21:45

ale tu musi być bardziej oczywista sugestia by były dwa szczury, to nie jest takie oczywiste...
Oli - Wto Lis 25, 2008 21:48

To pod spodem można dopisać małym druczkiem, że "aby Twój szczur był szczęśliwy MUSI mieć towarzysza tego samego gatunku i tej samej płci". Hasło powinno szokować i nie być wcale jednoznaczne. :wink: Mnie osobiście przyciągają reklamy z niejednoznacznymi hasłami, z jakąś "tajemnicą".
Mangusta - Wto Lis 25, 2008 22:09

mogę dać sam rysunek a hasło sobie wykombinujcie w ankiecie. Ty powiesz że tak, ktoś inny że inaczej i w końcu wszystko szlag trafi a mi się nie chce spierać bo wszystkim i tak nie dogodzę... bo tak naprawdę to najbardziej przyciągającym sloganem byłoby SEX napisane wołowatą czcionką na pół ekranu.
Oli - Wto Lis 25, 2008 23:46

Mazoku napisał/a:
Ty powiesz że tak, ktoś inny że inaczej i w końcu wszystko szlag trafi a mi się nie chce spierać bo wszystkim i tak nie dogodzę... bo tak naprawdę to najbardziej przyciągającym sloganem byłoby SEX napisane wołowatą czcionką na pół ekranu.

Maz, nie przesadzaj. :glaszcze: Przecież my nie chcemy źle, tylko dobrze. Zrobiłaś świetny rysunek. Może my też chcemy mieć jakiś w to wkład. Przecież nikt nie pisze, że masz zmienić, ma być tak i tak i kropka. :wink: Dyskutujemy razem, razem też myślimy. Jeden ma taki pomysł, drugi inny.

marhef - Wto Lis 25, 2008 23:51

A mi się podoba taki podpis jak jest - skoro przemawia do tylu ludzi, to chyba jest okej.
Anonymous - Śro Lis 26, 2008 08:50

Mazoku, serce mi się ścisnęło! Genialne! I naprawdę bardzo ładne. :)
Napis powinien byc krótki i dosadny, choc ten mazokowy jest bardzo dobry.
Maz, wspaniała robota (Michał nie może na to patrzeć :D )!

Anonymous - Śro Lis 26, 2008 11:08

no to teraz trzeba to gdzieś wrzucić
babyduck - Śro Lis 26, 2008 11:13

Czyli co? Dajemy tak jak jest na stronę główną?
Andzia - Śro Lis 26, 2008 23:53

Ja jestem za :D Bardzo mi się podoba.
wuwuna - Czw Lis 27, 2008 00:37

Mazoku świetna robota, gratulacje

A napis pierwotny jest dobry

I te łzy....aż mnie ścisnęło mocno...myślę, że zadziała

persefona4 - Czw Lis 27, 2008 20:05

Mnie tez poruszył... te łzy...
Dawać na stronę :twisted:

Andzia - Czw Lis 27, 2008 20:56

persefona4 napisał/a:
Dawać na stronę :twisted:


No właśnie :] vegeta? czy Layla też możesz?

H. - Czw Lis 27, 2008 21:51

Jest kilka zdjec do wyboru jakie uzytkownik chce miec na glownej i wybiera sie jedno z nich - wiec to chyba tez bedzie na tej zasadzie? bo jak tak to nie wiadomo czy ktos w ogole to wybierze i czy cala akcja w ogole coś wtedy da ;)
Anouk - Czw Lis 27, 2008 21:55

Hally, właśnie. Mało kto sprawdza sobie różne bannery jakie ma. Powinien to być banner pojawiający się jako domyślny, zaraz po zarejestrowaniu się nowego użytkownika.
Mangusta - Czw Lis 27, 2008 22:35

ja w teskopurple mam jeden domyślny i nic mi się nie zmienia (dopiero teraz zauważyłam tą opcję), może można by zrobić tak, że stworzę kilka bannerów w podobnej stylistyce ale dotyczące innych problemów i by się one pojawiały zamiennie przy odświeżaniu?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group