To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot A SunRat's Dolly x Zodiak

Badoha - Sob Paź 03, 2009 10:32

Może zróbcie im nastrój, może jakieś olejki zapachowe :mrgreen: Kciukam z całych sił :kciuki:
Anonymous - Sob Paź 03, 2009 11:27

Kciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Bulletproof - Sob Paź 03, 2009 11:36

Dawać czadu tam :P :kciuki: :kciuki:
sachma - Sob Paź 03, 2009 12:54

puście ich na łóżko, złapcie Dolly i przytrzymajcie tak żeby Matrix miał szansę ją obwąchać po dupce :P u Delici to poskutkowało, Breezer skumał o co chodzi i nie traktował jej jako głupiego zwiewającego szczura tylko jako coś co musi dostać :P po godzinie wytrwałego ganiania wreszcie mu się udało :P wtedy poszły do duny i już nie było kłopotu - po pierwszym kryciu Delici się na tyle spodobało że sama się mu nastawiała :P
emileczka - Sob Paź 03, 2009 14:30

Próbowaliśmy wszystkiego, Dolly nie m rujki takiej jak miec powinna krzyczy strasznie na Matrixa i tyle, a on ją ma w d.., Może noc im posłuży :mrgreen: . Na razie odpoczywają.
heniok - Nie Paź 04, 2009 17:59

W nocy Dolly dostała rujkę i wylądowała z Matrixem w dunie, siedzieli tam do ósmej rano, a ja nadal nie wiem czy coś z tego będzie. :cry:
Dolly była napalona i podstawiała mu się cały czas, ale chyba mu nie przypadła do gustu bo wchodził na nią bardzo rzadko :twisted:

Kciuki za zaciążenie bardzo potrzebne, Matrix zostaje minimum tydzień i w razie niepowodzenia będziemy powtarzać krycie :cry:

Badoha - Nie Paź 04, 2009 18:28

Oczywiście moje kciuki są :kciuki:
heniok, może Matrix potrzebuje jakiejś instrukcji :mrgreen:

quagmire - Nie Paź 04, 2009 19:18

:kciuki: :kciuki: :kciuki:

Matrisiu, przecież Dolly to naprawdę seksowna laska :mrgreen:

gratis - Nie Paź 04, 2009 19:35

tak, a więc po pierwsze dziękuję za weekend :DD

Matrix na wakacjach u Henioków, za tydzień dopiero go odbieram, jest leniwą kluchą, asertywną na zaloty swej kobiety. Przecież to mój mały, grzeczny chłopczyk, nie przywykł do roli gorącego kochanka :P

:kciuki: :kciuki:

sachma - Pon Paź 05, 2009 23:25

i jak? jest ruja?
heniok - Śro Paź 07, 2009 06:57

Ech, chyba Dolly i Matrix nie przypadli sobie zupełnie do gustu, wczoraj wypuściliśmy ich na łóżko, żeby sprawdzić jak się zachowają, po pierwszym obwąchaniu Matrix ofukał naszą owieczkę, a ona dostała szału, zaczęła walić ogonem i drzeć się w niebogłosy, ale rujki nie ma, waga od czasu krycia bez zmian... :(
quagmire - Śro Paź 07, 2009 11:14

Nie, no jak to? Dolly śliczna, Matrix śliczny - może przyzwoitka ich zawstydza?

Przecież ma być stadko goło-rexów, miziaków i słodziaków :kciuki:

heniok - Nie Paź 11, 2009 17:52

Dzisiaj minął tydzień od krycia, waga Dolly nawet nie drgnęła, jakiejś rujki też nie zauważyłem :twisted:
Jak nie będzie widocznych objawów ciąży, to w najbliższym czasie Dolly pojedzie do Gratis i będziemy ponawiać krycie :(

Oli - Nie Paź 11, 2009 17:54

E tam, co będzie pannę stresować - podrzucę Ci Impa i sprawa będzie załatwiona - nikt się nie kapnie, bo oni identycznie niemal, a problem się rozwiąże. :P


żartuję oczywiście ;)

heniok - Pon Paź 12, 2009 06:45

Oli napisał/a:
podrzucę Ci Impa i sprawa będzie załatwiona


To może być opcja awaryjna ....

A tak poważnie to wczoraj przyjechały samce Wuwuny, Dolly wskoczyła do transporterka po nich i dostała rujki w ciągu 5 sekund :( , a więc na pewno nie jest w ciąży ;(

Jak się Gratis upora z własnymi problemami to Dolly pojedzie do niej na powtórne krycie, może w domu Matrix będzie bardziej wyluzowany i zajmie się dziewuchą :evil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group