To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - O-bobasy Emerald Moon

Hanka_i_Medyk - Pon Lip 13, 2009 11:51

Jeeeeeeeeeeeeeej :D Dawno nie widziałam zmian w starym temacie, zajrzałam akurat dziś i taka niespodzianka :D

Już nie mogę się doczekać naszej rexulki :)

baradwys - Pon Lip 13, 2009 13:38

kurcze L. jeśli trzeba będzie to zamiast panienek mogę wziać chłopców choć może to być nieco kłopotliwe bo miałam już nic nie kastrować
L. - Pon Lip 13, 2009 13:49

Off-Topic:
ja też mam problem.
bo mataforgana chce kastrować, madzial chce kastrować.. ja nie chce dawać tylu samców do kastracji. musze mieć w razie czego do wyboru pule genetyczną, przepraszam, ale to jest dla mnie ważniejsze. tym bardziej, że zależy mi na rex'ach lub double rex'ach a większość chce rex'y a nie standardy.
dziewczynek jest bardzo mało, a dziewczynki rex sa tylko dwie...
przykro mi, że tak wyszło, ale ja nie jestem matką naturą. i po prostu dla kogoś nie będzie takich malców jakie chciał..
teraz jest mnóstwo planowanych rex miotów można pogadać z innymi hodowcami może mają wolne miejsca.
wszystko się okaże jak malce skończą 14 dni. więc powstrzymajmy się od tematu i wszelkie wątpliwości rozwiążemy wtedy. teraz ważniejsze od odmian jest dla mnie życie malców ; )

baradwys - Pon Lip 13, 2009 14:09

L. ja bym raczej nie kastrowała z tym że muszę przedyskutować z chłopem sprawę czy Ona da radę jechać do weta z moimi "dziadkami" na kastrację (przynajmniej z Frydem) i napiszę czy na 100% będę chcieć chłopców...
Oli - Pon Lip 13, 2009 14:14

wolni panowie, załamka... :?
Hanka_i_Medyk - Pon Lip 13, 2009 14:18

No ja niestety gdybym brała facecika, też musiałabym go wykastrować :(

Strasznie chciałam rex dziewczynkę, ale jeśli się nie da, to wezmę standard.

magnes - Pon Lip 13, 2009 14:20

Oli napisał/a:
wolni panowie, załamka...
oj tak...chce bana na ten temat :P
Neverestin - Pon Lip 13, 2009 14:33

Off-Topic:
Jakby był jakiś wolny black double selfik [ albo bez tego selfik :lol1: ] .. :zeby:

L. - Pon Lip 13, 2009 15:08

Shy_Lady, okej :wink:
Neverestin, tu nie bedzie blacków tylko ruski i siamy :wink:

quagmire - Pon Lip 13, 2009 15:45

trzymam kciuki za miocik :kciuki:
czekałam, czekałam, czekałam i się urodziły, jak wyjechałam na weekend :mrgreen:

Anonymous - Wto Lip 14, 2009 17:25

L., że się tak zapytam na poprawę humoru - jak tam nasza rodzinka?
L. - Wto Lip 14, 2009 18:01



Nasza rodzinka dobrze. Maluchy wszystkie mają pełne brzuchy. Rosną jak na drożdżach, ruski zaczynają nabierać kolorku. Uszka już mają odklejone :serducho:
Kiścia wcina obiadki, aż sie uszy trzęsą.
Dzisiaj dostała makaron z kawałkami wątróbki, żołądków i kurczaka + do smaku gerberek (kurczak z warzywami). :wink:

Anonymous - Wto Lip 14, 2009 18:07

jeju, ile ich tam jest, tych klusków... łyse pijaweczki :serducho:
wuwuna - Wto Lip 14, 2009 18:14

nie mogę się przyzwyczaić L. do twojego avka i ciągle widze strup zamiast Ciebie :|

A dzieciarnia cudownie rószoffa :serducho: :serducho:

L. - Wto Lip 14, 2009 18:18

Off-Topic:
wuwuna, ale ja mam fajniejszy ; d



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group