To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot R Rat`s Troop - Źle się dzieje...

Anonymous - Pią Lip 18, 2008 14:52

nezu, kciukam za całą gromadkę. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Pią Lip 18, 2008 15:16

Ja też kciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Pią Lip 18, 2008 17:03

ja też będzie dobrze.
i nie moge się doczekać, aż poznam imiennika mojego rashada, jeśli się zdecydujesz na to imie (:

a mogłabym być jego przyszywaną ciocią? plis plis pliiis

Justka1 - Pią Lip 18, 2008 20:05

:kciuki: moje tez sa ;) .Niecierpliwie czekam na foty :P ,bom musze sie na czyms uczyc odmian :D .
nezu - Pią Lip 18, 2008 23:35

Chciałam tylko napisać, że o północy zrobię mały coming out.. :)
Na razie bez fot indywidualnych, za to ze zdjęciami które zdążyłam porobić przez ostatnie 5 dni życia Visienkowych dzieciaczków.. :)

A indywidualne fotki będą w niedzielę albo po weekendzie.. ;) (w sensie w poniedziałek).

wuwuna - Sob Lip 19, 2008 00:02

Justka1 napisał/a:
bom musze sie na czyms uczyc odmian
Justka :mrgreen: :mrgreen: widzę ,że za naukę się bierzesz :lol:
nezu napisał/a:
za to ze zdjęciami które zdążyłam porobić przez ostatnie 5 dni życia Visienkowych dzieciaczków..
O łiiiiiiiiiiii o łiiiiiiiiiiiii,jak super też chcę sie uczyć
nezu napisał/a:
A indywidualne fotki będą w niedzielę albo po weekendzie
O łiiiiiiiiii.Czy ja już zawsze,będe sie tak na miociki szczurancjuszy ślinić :P :P :P (Aż nie wierzę)


:kciuki: za maluszki,za zdrówko

nezu - Sob Lip 19, 2008 00:25

Coming out czas zacząć..

Visienka jak dotąd jest doskonałą mamą. No, prawie doskonałą, bo zdarzało się jej nzabierać dzieci do 3 dnia życia na nieplanowane wycieczki, przyssane do niej na amen i kiedy maluch się odkleił, zapominała zaciągnąć go do gniazda..
Jest też odrobinę nadopiekuńcza i na przykład ładowanie paluchów do gniazda kiedy księżna pani karmi młode nie wchodzi w grę, chyba że chciałabym palcowego piercingu.

Jak dotąd wszystkie maluchy, które się urodziły, żyją.
Przy okazji Visienka już na starcie zrobiła mi niespodziankę. Napisałam temat że miot już się urodził a maluchów nie jest za wiele, a tymczasem Visnia zaczęła rodzić znowu.

No i nie wiem jakim cudem, ale w jej brzuchu zmieściło się 11! piszczących, różowych klusek... O_O
W tym 8 chłopa
i 3 kobietki
No i jeszcze jedna miła niespodzianka. Są dwa jasnookie. Mink albo pearl, czas pokaże. :)

Zdjęcia indywidualne będą pod koniec weekendu albo w poniedziałek, a na razie przystąpię do wrzucania tu fot ogólnych od 1 dnia życia zaczynając...

Dzień pierwszy, z mamą (jak widać i po porodzie lubi polegiwać do góry brzuchem):


Dnia drugiego zaczęło być nieco widać kolorki na zdjęciach:


W trzecim dniu zaczęło być widać kolory wyraźniej i udało mi się zrobić fotki samcom i samiczkom osobno... :]
Chłopcy:

Od lewej: black hooded (niestandardowy, kilka kropek), black variegated hooded, black cap stripe, black cap stripe, black spotted variegated, black variegated, black spotted variegated, mink/pearl cap stripe lub striped husky.
Bez flesza:


Dziewczyny:

Od lewej: black hooded, black husky striped, mink/pearl cap stripe
Bez flesza:



Czwartego dnia zaczęły się pojawiać pierwsze, pojedyncze, niewidoczne na razie włoski ( i bardzo proszę nie zwracać uwagi na otoczenie gniazda, Visnia postanowiła umocnić je jedzeniem...).


A dnia piątego czyli dziś mają już tych włosków nieco więcej, choć dalej są różowe..
Jakby nie było mam koszyk pełen pisanek:



Uwaga.
Rezerwacje będą możliwe dopiero od 3 tygodnia ich życia i na razie nie przyjmuję już żadnych cv od potencjalnych chętnych. Około 3 tygodnia życia wyklaruje się lista i okaże się czy i który malec jest nadal wolny.

Od dnia dziesiejszego fot nie będę robić codziennie, bo to naprawdę praco i czasochłonne.. ;)

Przypominam że miot ma status KONTROLNY!


Miłego ślinienia się.. ;)

wuwuna - Sob Lip 19, 2008 00:31

http://www.fotosik.pl/sho...49c5b7bf7600c70 Mamusia czyszcioszka,stópkę sobie myje
http://www.fotosik.pl/sho...a2ab19865f819d1 Jakie cudowne w tym sweterku :serducho: :serducho: :serducho:

Bulletproof - Sob Lip 19, 2008 00:42

Piękne kluseczki :serducho: :) I fajnie, że sporo jest jednak, będzie więcej do podziwiania :mrgreen:
Kciuki za maluchy, żeby ładnie i zdrowo rosły :kciuki:

Anonymous - Sob Lip 19, 2008 10:27

Obśliniłam ekran, boskie maluchy :slinisie:
Anonymous - Sob Lip 19, 2008 10:36

Heheheheheheheheeee :DD Mam baaardzo zadowolony wyraz pyska. :D Opisy trochę rozjaśniaja mroki i zawiłości tych wszystkich przepysznych plamek. :mrgreen:
Same cudowności! :serducho: :serducho: :serducho:

LunacyFringe - Sob Lip 19, 2008 11:02

http://www.fotosik.pl/sho...49c5b7bf7600c70 - umarłam :falover:
Klusięta przekochane i różowe :serducho: :mrgreen:

Azi - Sob Lip 19, 2008 12:44

Panowie cap stripe są wspaniali, zresztą reszta tałatajstwa też ;) Oby pisanki rosły zdrowe, piękne i grubaśne :]
L. - Sob Lip 19, 2008 12:55

Ależ śliczne kluuuusie :mrgreen: :mrgreen:
H. - Sob Lip 19, 2008 14:45

Mamusia z dzieciątkami i jej nóżki - genialne zdjęcia! : ) :serducho: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group