To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot C spod Husarskich Skrzydeł

Rusałka - Pon Lut 29, 2016 09:05

tuśka mam nadzieję :kciuki: Narzeczony wysłał formularz w styczniu. Jesteśmy na liście chętnych ten miot, na dwóch panów :serducho: Niecierpliwe ze mnie dziewczę, nie mogę się już doczekać nowych zdjęć i chwili pojawienia się w moim życiu, prześlicznych i magicznie słodkich ogonków. Uschnę w kółko odświeżając ten temat. Za bardzo to przeżywam... 8:)
Ogoniasta - Pon Lut 29, 2016 14:35

Rusałka napisał/a:
tuśka mam nadzieję :kciuki: Narzeczony wysłał formularz w styczniu. Jesteśmy na liście chętnych ten miot, na dwóch panów :serducho: Niecierpliwe ze mnie dziewczę, nie mogę się już doczekać nowych zdjęć i chwili pojawienia się w moim życiu, prześlicznych i magicznie słodkich ogonków. Uschnę w kółko odświeżając ten temat. Za bardzo to przeżywam... 8:)


Wiem doskonale co czujesz :P Ta sama sytuacja. Tylko ja dwie panny :) Trzeba czekać cierpliwie :)

Mao - Pon Lut 29, 2016 14:42

Spróbuję później jakieś fotki cyknąć i podam dokładnie, jak się rozkładają płcie. Teraz tylko tyle, że mamy zdecydowaną przewagę panów.
Petarda - Pon Lut 29, 2016 17:20

Nie mogę się doczekać zdjęć! :)
Kunia86 - Pon Lut 29, 2016 19:33

Kiedy będą zdjęcia?
Mao - Pon Lut 29, 2016 21:37

Wszystkie maluchy są czarnookie.

Mamy aż 9 chłopa i tylko dwie dziewczynki.



tuśka - Pon Lut 29, 2016 21:43

Ojejku :serducho:
Rusałka - Pon Lut 29, 2016 21:47

Ogoniasta napisał/a:
Trzeba czekać cierpliwie :)

Ja już gryzę poduszkę :lol:

Mao śliczne różowe kluseczki. Maleńkie stópki i ogonki niezmiernie rozczulają :serducho: Toniemy wszyscy w lukrze.
Już nie mogę się doczekać, aż przytulę swoich chłopców. Te aniołki są tak piękne, że łezki same napływają do oczu.
Szkoda tylko że nie ma albinosków :cry:


Dziękujemy za zdjęcia :kwiatek:

Mao - Pon Lut 29, 2016 22:11

Rusałka napisał/a:
Szkoda tylko że nie ma albinosków

Również ubolewam, uwielbiam albino. Chociaż dla mnie najładniejsze są z uszami standard, a tu wszystkie dumbo :)

quagmire - Pon Lut 29, 2016 22:37

Szkoda, ale w sumie ważniejsze, żeby były zdrowe.
Mam nadzieję, że będą ivory :) Dobrze, że same niekuszące dumbo :)

Rusałka - Pon Lut 29, 2016 22:37

Najważniejsze że bobaski wszystkie zdrowie, no i panów pod dostatkiem :wink:

Mao napisał/a:

Również ubolewam, uwielbiam albino. Chociaż dla mnie najładniejsze są z uszami standard, a tu wszystkie dumbo

Mao jest w nich coś magicznego. Każdy szczurek jest śliczny, ale albinoski są porywające :falover:

quagmire napisał/a:

Mam nadzieję, że będą ivory

Ja również kciukam za ivorki :kciuki: Najlepiej by było gdyby mój pierwszy wyczekiwany pan (siamese seal point), różnił się od braciszka :serducho:
Chociaż dwoma syjamkami również nie pogardzę, mam ogromny sentyment do tej odmiany barwnej.

Ogoniasta - Pon Lut 29, 2016 23:05

Mao napisał/a:


... tylko dwie dziewczynki.

]


ojj :|


Kluski są śliczne :serducho:

Petarda - Pon Lut 29, 2016 23:25

Jakie cuuuuudaśne! Mao może zrobisz kilkusekundowy filmik?
Kunia86 - Śro Mar 02, 2016 17:24

Jakie pikne! Ja się zakochałam.... Mao weź powiedz co tam u nich jak rosną wszystko ok? opowiedz nam coś :] :twisted:
Tarpatka - Czw Mar 03, 2016 23:48

są jakieś nowinki na temat młodych? :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group