To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szczur prosi o pomoc!

FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 20:46

Ok! Jakby nic się nie udało zdziałać, to Szczurówka podrzuciła pomysł prośby jakiejś fundacji o interwencję. Zdjęcia przecież są i widać na nich, jakie warunki tam panują. :P
limomanka - Wto Lip 02, 2013 20:46

a jolaada z Tychów?
FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 20:48

Ruszmy niebo i ziemię! :wink: Przeciesz wiecie, że jak chcemy, to potrafimy, nie?
Nikky - Wto Lip 02, 2013 20:50

Ja ostatnio prosiłam Vivę o pomoc, może ktoś zadzwoni do p. Magdy i zapyta czy mają tam jakiś swoich ludzi? Oni teraz mają krucho z kasą, ale może pomogą nam w przejęciu :-(
FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 20:59

Szczurówka coś mówiła o Animals Time, ale to ona by tu musiała szczegóły przedstawić, bo ja się niestety nie orientuję. :( A Viva nawet mi nie odpowiedziała, jak im napisałam o tamtym rozmnażaczu z Wawy, który karmi szczury jedzeniem z obiadu. :x
Nikky - Wto Lip 02, 2013 21:04

Ja napisałam na GG, ale jest też komórkowy. Kurdę, oby nikomu go nie oddała, a może by grać na czas, napisać, umówić się na odbiór w przyszłym tygodniu, niech rezerwuje go?
FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 21:06

Trzeba pokombinować. Aż mi się coś robi, jak patrzę na tego biedaka napuszonego. :x I jeszcze grzbiet ma mokry, ciekawe od czego...
Nikky - Wto Lip 02, 2013 21:11

To mogę napisać, że jestem na wyjeździe, jestem z Bielska, że biorę na milion procent w przyszłym tygodniu, a w ten czas szukamy kogoś z naszych na miejscu?
FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 21:15

W sumie można... tylko co wtedy z umową?
Nikky - Wto Lip 02, 2013 21:16

Hmm... a może sobie ją jednak odpuści?
FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 21:21

Jak ją do tego przekonasz, to proszę bardzo :)
Nikky - Wto Lip 02, 2013 21:23

Napisałam na razie czy aktulane, spróbuje z nią pogadać i dam znać.
smeg - Wto Lip 02, 2013 21:23

Dziewczyny, a nie pomyślałyście, że ponad trzyletni szczur po prostu może tak wyglądać, bo jest stary? Moja szczurzyca kończy właśnie trzy lata, jest leczona na serce, ropomacicze i gruczolaka sutka, trzyma się dobrze i jest pod kontrolą weterynarza, ale wygląda źle - chuda, koścista, czasem też nastroszona. Nie twierdzę, że nie warto próbować go odebrać, ale też nie zagalopujcie się z fanatycznym przekonaniem, że właścicielka się nad nim znęca. U szczura w tym wieku zazwyczaj każde leczenie niewiele już poprawia.
Nashael - Wto Lip 02, 2013 21:25

Witam, ja od Nikky z deguserwis.org
Mogę przetrzymać szczura o ile pani z ogłoszenia dorzuci akwarium.
Tydzień to nic wielkiego i myślę że będę miał do dyspozycji cały dom gdzie mogł bym go umiejscowić.
Na pewno nie będzie przeszkadzał.

W ogłoszeniu nie doczytałem się niczego o umowie, moze objaśnicie mi na czym stoje?

chociaż nikky, wydaje mi się że tydzień w te czy w ten nic nie zmieni Nikky.

FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 21:28

smeg, Mynia mojego brata w tym wieku była już zaawansowanym przysadkowcem i była wychudzona. Ale, jak już mówiłam, obecna właścicielka się zastrzega, że szczur jest zdrowy. Przecież z racji samego wieku się nie będzie stroszył... Sama przecież wspomniałaś, że Twoja szczurzyca jest leczona. Poza tym spójrz na zdjęcia - litości, akwarium + trociny? I karmiony ludzkim jedzeniem, co jest zaznaczone w samym ogłoszeniu? :roll:

W ogłoszeniu nic o umowie nie ma, ale w wymianie wiadomości między mną a tą panią wyszło, że ona chce przeprowadzić wizytę i dać umowę do podpisania.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group