To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - temat do zamknięcia. Wszystkie mają domy

Pyl - Nie Lut 10, 2013 23:49

Sacia, przecież Martini deklarowała - na krótko, ale macie konkretną propozycję. Mogę tylko napisać, że to dobry, sprawdzony DT.
anyk1 - Nie Lut 10, 2013 23:55

Przekazałam numer Martini dla Asi pewnie jutro się odezwie. Szczurów jest 21 plus próbujemy wyciągnąć ich 4 starsze koleżanki.
Cegriiz - Nie Lut 10, 2013 23:58

anyk1, dzięki za sprostowanie bo zaczęło mi się już majtać.
Sacia - Pon Lut 11, 2013 00:18

wszystkich które u niej są? wszystko to co wypisane do oddania + 4 dorosłe samice . jest też jeden z małych samców ,który napewno będzie do uśpienia , bo ma wadę całej szczęki i nie może jeść więc cierpi, tylko ,że Ona musi to skonsultować ze swoim weterynarzem (który broń boże nie jest szczurzy).
Eh to naprawdę ciężka sytuacja, kiedy chce zabrać zwierzaki ona mi wykrzykuje ,że dla mnie liczą się tylko szczury a nie znajomość z nią itd.
Jutro jak już załatwię swoje sprawy będę negocjować ,żeby mi chociaż z dorosłe samice oddała.

Martini - Pon Lut 11, 2013 01:22

To zaraz zaraz, w temacie jest mowa o 21. Skąd te 4 w bonusie i ile ostatecznie miałoby do mnie trafić? W tej chwili mam w domu 18 szczurow obu płci i nie moge tak hop-siup przyjąć dowolnej liczby. Weźcie tez pod uwagę, ze jutro jest poniedziałek, nie niedziela, normalny dzień pracy i wychodzenia z domu- jeśli Wasza polityka informacyjna ma wyglądać tak, jak dzisiaj, to mamy duże szanse sie nie spotkać...
anyk1 - Pon Lut 11, 2013 16:26

Dajcie nam 2 - 3 godzinki cala sytuacje i akcje napiszemy ze szczegółami
mmarcioszka - Pon Lut 11, 2013 23:26

I co z tą rozpiską szczurów? Spis ilość ogonów szukających DT + ich wiek i stan(chore/agresywne etc.) pomógłby w organizacji, a osoby chętne do pomocy wiedziałby na czym stoją i na co konkretnie się deklarują ;)
anyk1 - Pon Lut 11, 2013 23:27

Wszystko jest na stronie 2 poza zdjęciami tych 8 szczurów które doszły
mmarcioszka - Pon Lut 11, 2013 23:29

anyk1, "wolny" oznacza, że szuka DT czy DS?
AngelsDream - Pon Lut 11, 2013 23:29

mmarcioszka, http://forum.szczury.biz/...p=839240#839240

Faktycznie, chyba tu są wszystkie informacje.

anyk1 - Pon Lut 11, 2013 23:33

Wolny oznacza bezdomny :( szukamy czegkolwiek domu tymczasowego badz stałego. Szczury w Domach tymczasowych oczywiście szukają DS.

Z ośmiu szczurów które doszły zostało 6. 4 samice zostaną jutro opisane oraz 2 małych samców. Szukają DT lub stałych.

mmarcioszka - Pon Lut 11, 2013 23:38

Czyli obecnie jest 5 małych chłopaków szukających DT, tak? Dzisiaj odebrane 4 dorosłe samice i 3 dorosłe samce(jeden już ma DS jak rozumiem?) szukają DT, czy mają i czekają na DS?

Potrzeba zatem łącznie DT dla 12 szczurów, tak?

anyk1 - Pon Lut 11, 2013 23:48

Samice
4 samice dorosłe - brak jakichkolwiek domów(ewentualnie do niedzieli u Martini)
6 samic - 1 dorosła plus 5 młodych domy tymczasowe szukają domów stałych
1 samica ma DS odbiór nastąpi w weekend

Samce
7 samców ma domy stałe
3 samce DT( w tym ten z deformacją szczęki) szukają domów stałych
2 sa w trakcie adopcji
6 samców w ogóle nie ma domów

czis21 - Wto Lut 12, 2013 17:47

Jak stan z młodymi samiczkami - tzn. gdzie obecnie są (miasto)? Byłabym wdzięczna za zdjęcia.
anyk1 - Wto Lut 12, 2013 17:52

Wszystkie samiczki są w Warszawie. Samiczką nr 1 jest zajeta zdjęcia są na stronie 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group