To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Drucik ma dom!

Nietoperrr... - Czw Lis 22, 2012 18:14

Ciężko z dorosłymi samcami.Sama ostatnio zabrałam dwóch z ogłoszenia,wykastrowałam i do tej pory,nawet jako bezjajkowi - domu nie znaleźli :(
Żelek^^ Drucik - Pią Lis 23, 2012 15:47

Eh, no widzisz.
Naprawdę przydałby się już nowy dom ale ni etaki na odczep się oczywiście, zgłaszają się co jakiś czas osoby ale jak juz mają odpowiadać na pytania adopcyjne to cisza...

Żelek^^ Drucik - Nie Lis 25, 2012 20:43

pilne
Kasia_89 - Nie Lis 25, 2012 20:52

Szkoda że tak długo szukają domków, smutne że wielu ludzi chce tylko młode. Ogonki w każdym wieku zasługują na miłość.
Devona - Nie Lis 25, 2012 21:00

Żelek^^ Drucik, proponuję zmienić pierwszy post, żeby było wyraźnie widać wszystkie szczurki szukające domów.

Czy bierzesz pod uwagę DT?

Żelek^^ Drucik - Pon Lis 26, 2012 16:09

Devona, w planach mam przeprowadzkę( zaok 2 miesiace) i to na mniejsze mieszkanie więc to mnie najbardziej martwi, jak nic nie znajdę to bedę potrzebowała DT
zrobię jak pisałaś

Devona - Pon Lis 26, 2012 16:24

Żelek^^ Drucik, to odpowiednio zmień tytuł, dopisz, że pilne. Ogłaszasz się też na innych forach? Może warto poprosić o pomoc jakąś proszczurzą organizację.
Żelek^^ Drucik - Sob Gru 01, 2012 21:23

Drucik znalazł świetny dom!
Nie pisałam bo nie chciałam zapeszyć.
Dziękuję wszystkim za pomoc, prosze usunąć watek. Rokiego i Żelka wystawie w nowym.
Warto być wybrednym jezeli chodzi o przyszle domy, Druciak lepszego nie mógł sobie wymarzyć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group