To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Mamusia i 8 maluszków szukają domu

lorelei - Sob Cze 02, 2012 22:06

http://www.pracownia82.pl.../detail/2225-f4 :serducho:
To są najcudowniejsze szczurze uszy świata, lepsze nawet od dumbo. :zakochany: Podziwiam, że masz siłę oddawać te stworki, ja się nie nadaję na DT, bo jak na razie wszystkie moje DT zostały ze mną na stałe. :lol:

blanny - Nie Cze 03, 2012 17:08

Jakie kluchy. :serducho: Zycze im przede wszystkim zdrowka i szczescia w nowych domkach. :)
LalaAla - Nie Cze 03, 2012 18:06

Ja już się nie mogę doczekać :serducho: Jedyne co mnie mocno martwi to transport.. Nadal nie mogę nic znaleźć. Nienawidzę wysyłać szczurasów konduktorką..
DorZaw - Nie Cze 03, 2012 18:23

Do tej pory miałam selfa, bewa i 2 kaptury, husky jeszcze nie.
Ktoś orientuje się jak może haszczeć blue i blue agouti?

stasimalgosia - Nie Cze 03, 2012 21:12

DorZaw twoje chłopaki najbardziej się wyróżniają pod względem charakterków z rodzeństwa. Pan z szerszym paskiem jest najodważniejszy, zawsze, wszędzie jest pierwszy. A wąski pasek to największy miziak i przytulak.
Co do haszczenia,to nigdy nie można przewidzieć w jakim stopniu zjaśnieją, i to chyba w nich najfajniesze :) (gdzieś na forum jest chyba nawet dyskusja o huskulcach)

LalaAla nie martw się coś się wymyśli. Ja nie wyslę szczurów konduktorką, wiem że wiele osób tak robi ale dla mnie byłby to za duzy stres. Już prędzej sama pojade niz puszczę szczury bez nadzoru.

LalaAla - Nie Cze 03, 2012 22:34

stasimalgosia napisał/a:
LalaAla nie martw się coś się wymyśli. Ja nie wyslę szczurów konduktorką, wiem że wiele osób tak robi ale dla mnie byłby to za duzy stres. Już prędzej sama pojade niz puszczę szczury bez nadzoru.


Dałam już ogłoszenie na kilku forach: na dogomanii, na forach rottweilerowych i na allo. Napisałam nawet do faceta na dogo, który jeździ z Wawy do każdego miejsca w Polsce ze zwierzakami i na razie od 5 dni się nie odezwał :( Czas nagli a ja nie mam nic :(

susurrement - Nie Cze 03, 2012 23:53

LalaAla, bardzo prawdopodobne, że w weekend za dwa tygodnie będę jechała na trasie Warszawa-Gdańsk. także trzymaj rękę na pulsie ;)
LalaAla - Pon Cze 04, 2012 08:11

susurrement napisał/a:
LalaAla, bardzo prawdopodobne, że w weekend za dwa tygodnie będę jechała na trasie Warszawa-Gdańsk. także trzymaj rękę na pulsie ;)


O kurcze byłoby przewspaniale :serducho: Będę trzymać ;)

LalaAla - Czw Cze 07, 2012 11:48

A ja nie mogę się powstrzymać przed napisaniem, że już za plus- minus tydzień będziemy mieć swoje kluchy :serducho: :serducho: Doczekać się osobiście nie mogę absolutnie. Wiem, że ostatnie foty były 5 dni temu ale czy możemy liczyć chociaż na jedną fotkę całej gromady razem (żeby za bardzo nie obciążać zabieganej stasimalgosia ) :)
stasimalgosia - Czw Cze 07, 2012 17:12

Fotek pewnie nie dam rady już dziś zrobić, ale postaram sie wstawić potem jakiś filmik :)
LalaAla - Czw Cze 07, 2012 17:52

Filmik :serducho: Czekamy zatem z niecierpliwością :D
stasimalgosia - Pią Cze 08, 2012 20:56

Wiem, wczoraj nie było filmików mimo że obiecałam. Za to dziś będą 3.
Filmiki z wczorajszego ostatniego wspólnego wybiegu dziewczynek i chłopaków

film1
film2
film3

(Jakość niestety taka sobie :? )

DorZaw - Pią Cze 08, 2012 21:45

:serducho:

Stasimaglosia wiesz, że drażnisz nas? :P

Tylko miętosić i całować :tummykiss:

LalaAla - Pią Cze 08, 2012 22:41

Ło boziuuuu :serducho: :serducho: Sie zakochałam sie :D
DorZaw - Nie Cze 10, 2012 18:39

Pierwsi panowie są już w nowym domku :super:
stasimalgosia jesteś rewelacyjna! Bodzio i Zdzisiek są oswojeni, weseli, ciekawscy i bardzo zadbani.
Kiedy dołączy 3 ogonek - Marvin od Nakashy, chłopcom założę wątek.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group