To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - Oferta trójmiejskich lecznic

Kasik - Czw Sie 02, 2012 15:05

Podbijam - gdzie robią RTG i EKG? Ktoś wie?

W ogóle chciałabym zrobić małe podsumowanie, bo się chyba gubię w temacie lecznic poza Gdańskiem ;)
W Gdańsku:
- Osowa dr Anna Bielska
- Alter Vet
- Obrońców Wybrzeża
W Gdyni:
- GKW Kielecka
- Wolności (dr Krefft)
- Chwarzno (dr Hajdo)
- Stryjska (dr Debis i dr Szczędzina)

Coś pominęłam?

Karena - Czw Sie 02, 2012 15:21

Cytat:
- Wolności (dr Krefft)
- RTG robi
Kasik - Czw Sie 02, 2012 15:24

EpKee napisał/a:
Redłowo to Gdynia :P
Lol, debil ze mnie. Pomyliło mi się, nie wiem z czym, chyba z Redą :glupek: Poprawiam.
EpKee napisał/a:
A o tym, że w 3city robią EKG to nie słyszałem w ogóle.
Niedobrze. A gdzieś w okolicy?
smeg - Nie Sie 05, 2012 20:55

W AlterVecie też nie robią RTG, jeszcze nie mają aparatu. Mnie odsyłali ze skierowaniem do innej lecznicy. EKG ma w swojej ofercie lecznica z Feniksa, ale nie wiem, czy robią u szczurów.
Lavi - Nie Sie 05, 2012 21:03

Czy do lecznicy na Kartuskiej trzeba się zapisywać telefonicznie? Czy można przyjść w godzinach przyjęć? Jutro muszę jechać z chłopakami bo mi jeden jakiś posępny się wydaje i nie wiem czy nie pojadę na marne.
Cola - Nie Sie 05, 2012 23:15

Lavi, weź tam nie jedź, tak samo daleko jak na feniksa, a ten szpital na kartuskiej to masakra..
Kasik - Pon Sie 06, 2012 01:03

Cola, mówisz o AlterVet?
Layla - Pon Sie 06, 2012 08:46

Cola, nie mylisz z Łąkową?
smeg - Pon Sie 06, 2012 09:40

Lavi, do AlterVetu nie trzeba się zapisywać telefonicznie, można po prostu jechać, nie ma kolejek. Cola, chyba miałaś na myśli Szpital Krzemińskiego na Łąkowej ;)
Kasik - Czw Sie 16, 2012 13:06

Polecam robienie zdjęcia rentgenowskiego w przychodni na ulicy Potokowej 12a. To jest niedaleko ronda im. Jana de La Salle, jadąc od Słowackiego z Wrzeszcza - w lewo, szyld z zabandażowanym jamnikiem po prawej :mrgreen: Mają RTG cyfrowy, bardzo miłą i śmieszną panią doktor, sympatycznego pana technika, a za 2 zdjęcia - boczne i AP zapłaciłam jedynie 40zł :shock: Aż byłam w szoku i nadal nie jestem do końca pewna, czy pani czegoś źle nie policzyła :P Zresztą nawet, gdyby to była cena za jedno zdjęcie, to i tak tanio. A zdjęcia wyszły naprawdę dobrej jakości (według mnie - ale narządy widać ładnie, na tyle na ile umiem czytać, widoczna jest sylwetka serca - mogę dać na maila, jak ktoś chce zobaczyć na własne oczy ;) Dr Ania zobaczy fotki jutro, to coś więcej powiem, jak jej się nie spodoba), na płycie z oprogramowaniem, ale można też zgrać je osobno. Zachęcam :hyhy:
Karena - Czw Sie 16, 2012 13:09

Kasik, Ooo a ja dziś jadę robić. Od ręki czy trzeba się zapisywać/czekać ?
Kasik - Czw Sie 16, 2012 13:11

Karena, od ręki. To jest o ile dobrze patrzyłam, naprzeciwko przystanku autobusowego Ogrodowa (ale w stronę ronda, jadąc od Moreny, czyli przystanek jest po przeciwnej stronie ulicy zupełnie).
smeg - Czw Sie 16, 2012 13:20

Wow, super! :shock: To przepłaciłam 105 zł w osławionym Szpitalu Krzemińskiego :P
Kasik - Czw Sie 16, 2012 13:23

smeg, ja mówię, nie jestem na 100% pewna, czy pani mi dobrze policzyła :P Ale tak czy siak, na pewno jeszcze przed robieniem zdjęć powiedziała 40zł - tylko, że ja myślałam, że za jedno, a tu zonk :lol: No i jeszcze dodam, że to były zdjęcia płuc/serca - może to też ma znaczenie w cenie? Chociaż chyba nie powinno - tylko parametry się inne ustawia... Karena, jak dziś tam zrobisz, to napisz jak możesz, ile zapłacisz, tak z ciekawości :)
smeg - Czw Sie 16, 2012 13:45

Ja też robiłam zdjęcia serca (w praktyce wyszedł cały szczur), boczne i to górne - na Łąkowej płaci się 95 zł za jedno, 50 zł za kolejne. Co dziwne - zarówno tam, jak i na Kieleckiej w Gdyni za zdjęcie biorą 15 zł więcej, jeśli ma się skierowanie od weterynarza :? Następnym razem się nie przyznam, że mam skierowanie :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group