To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Lara - Pią Maj 22, 2009 23:56

Prawda że Demolka piękna?? No miodzio, no ma mnie w całości bo to pierwszy w życiu mój szczur, który głaskany mi na ręku zasnął! :serducho: :serducho: :serducho: Na pewno emocje, zapachy, zmęczenie dały jej do wiwatu. Poznała ciotki, Bagatelka szczur cudowny, bez problemu, zadowolona, polizała maleństwo, obawiam się nadpobudliwej reakcji Farsy, ale dzisiejszą noc i jutrzejszą większą część dnia Demoleństwo osobno spędzi, bo ja w pracy, a muszę je pilnie poobserwować jak się dogadują :]

Azi nie wytrzymałaś, już widzę zdjątka, no założę ten swój temat, no już już :P
Dory, mała jest rewelacyjna, babciu świetna robota! :sirwwt:

Niamey - Sob Maj 23, 2009 00:03

To ja może też tu wstawię zdjęcia Diunki z mojego tematu: Maleństwo ładnie się zaaklimatyzowało w nowym domku:D Ona tak nieśmiało łapie jedzonko ząbkami :serducho:

Anonymous - Sob Maj 23, 2009 08:34

Piękne maluchy wyrosły, gratuluję wszystkim domkom. :mrgreen:
Anonymous - Sob Maj 23, 2009 15:07

Alez wam zazdroszcze :( Moj dopiero za tydzien przyjedzie.
Laura001 - Sob Maj 23, 2009 18:33

Danio i Duszek już w domu. Odpoczywają po długiej podróży . Jak ich wyjęłam z transporterka to byli zmęczeni a w nowej klatce od razu się ożywili i zaczęli zwiedzać, łazić po prętach. Duszek zaczął od razu gryźć karmę a Danio zwiedzać. Teraz Duszek położył się w domku z kokosa a Danio na górnym pięterku leży :serducho: ,są cudni :serducho:

ps: odpoczywanie się skończyło teraz szaleją w klatce :wink:

sachma - Sob Maj 23, 2009 20:22

Delicia już połączona ze stadem :) jeszcze zdarzają się spięcia ale mała ma wsparcie w cioci Vanili której włazi pod brzuch i w takiej pozycji usypia :D Najgorzej dogaduje się z Fejką - ale Fej nie lubi dzieci, nawet swoich nie lubiła jak podrosły do tych 5tyg..
Laura001 - Sob Maj 23, 2009 21:32

Danio i Duszek strasznie się gryzą nie wiem czy to normalne? :|
Anonymous - Sob Maj 23, 2009 21:34

Jestes pewna, ze to gryzienie, a nie zabawa?
Laura001 - Sob Maj 23, 2009 22:00

wygląda na zabawę ale czasami tak zapiszczą , jeden drugiego na plecy przewraca, ząbkami się gryzą.Duszek leżał w domku z kokosa, wygonił Dania i teraz Danio do kokosa nie wchodzi :roll: , śpi na górnym pięterku. Ale potem Duszek też dostał, teraz Duszek też nie śpi w kokosie , położył się w plastikowym domku.Szaleli nieźle w klatce, teraz śpią...
Kiba - Sob Maj 23, 2009 22:05

Laura001 napisał/a:
wygląda na zabawę ale czasami tak zapiszczą , jeden drugiego na plecy przewraca, ząbkami się gryzą.


U mnie dokładnie tak samo, dzisiaj prawie pół godziny się tak tłukły po całej klatce ;) krew się nie leje - jest ok, tylko troszkę szkoda mi Deluksiątka mojego, niby jak dotąd to ona rządzi, ale obrywa mocniej :P

Anonymous - Sob Maj 23, 2009 22:28

A tam, dzieciaki mają charakter, a wy ubolewacie. :roll: :D Mięczaki. :-P
Oli - Sob Maj 23, 2009 22:33

Viss napisał/a:
Mięczaki. :-P
A ja je rozumiem, zwłaszcza, gdy o 4 nad ranem już totalnie wqurzona wyjmuję z klatki docelowego stada Wookiego i Windu. Łączenie braci z jakimkolwiek stadem to mordęga, to jest dwa razy gorsze niż łaczenie jednego, bo gnojki się nawzajem nakręcają. :?
wuwuna - Sob Maj 23, 2009 22:39

Dżylika jest niereformowalna i nie zgadza się na poddanie się. :roll: Biega do upadłego, ale za żadne skarby nie daje się obwąchać. Nosz, ale tupet. A ja myślałam, że to miziak. Bo jak przyjechała to była taka grzeczna. Ych. :P

Jeszcze się doigra.

Anonymous - Sob Maj 23, 2009 22:42

Oli napisał/a:
Łączenie braci z jakimkolwiek stadem to mordęga, to jest dwa razy gorsze niż łaczenie jednego, bo gnojki się nawzajem nakręcają. :?
Ja nie wiem... 6 szczurów, 3 pary braci łączyłam i w życiu nie było problemów. Jak się tłukły po klatce, to proszę bardzo, do woli, ja śpię. Nigdy nic się nie działo. U mnie jest cisza w stadzie jak makiem zasiał. :DD Mam cud stado. :serducho:
Oli - Sob Maj 23, 2009 22:43

Viss napisał/a:
Jak się tłukły po klatce, to proszę bardzo, do woli, ja śpię.
cwaniaro, Ty masz ich w innym pokoju niż śpisz. :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group