To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Ninek - Pon Wrz 15, 2008 21:27

WinterWolf napisał/a:
Słodkie :D
[url=http://images39.foto...34m.jpg]Obrazek[/URL]

Moje kochanie :serducho: Milciątko jak widać bardzo sie przejmowało ilością ludi wokół :roll:

marhef - Pon Wrz 15, 2008 21:41

Teraz kilka fotek ode mnie:

Hefi z Cyntią


Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale Inigo (pan po prawej) naprawdę spał w takiej pozycji :lol:


...a w takiej siedział przez dobry kawałek czasu - ot, zasnęło mu się podczas mycia :mrgreen:


Widok ogólny na nasze stoisko:


Szczury Pacyfki były bezkonkurencyjne :mrgreen:


Zupełnie bezkonkurencyjne... :lol:



Ybisek i Ynkognito jako przykład formy przetrwalnikowej u szczurów - chłopaczki przespały caluśki pokaz :D



Plus kilka zdjęć na dokładkę:









Badoha - Pon Wrz 15, 2008 21:46

Ależ musiało być super na tym pokazie :) A ogonki są niesamowite.
PALATINA - Pon Wrz 15, 2008 22:57

Off-Topic:
Azi napisał/a:
PALATINA, ile krasnali znalazłyście?

Chyba coś ok 8. A ile ich jest, bo sie nad tym zastanawiałam?



Chciałam wszystkim podziękować za miłe spotkanie! :mrgreen:

WinterWolf - Pon Wrz 15, 2008 23:08

Off-Topic:
Palatina, chyba 20 w samym Rynku i najbliższych okolicach, ale są też w innych miejscach Wrocławia (przy Magnolii, bodaj gdzieś w Leśnicy, przy jakimś szpitalu dziecięcym...). Gdzieś słyszałam, że 36 łącznie, ale nie daję głowy XD

PALATINA - Pon Wrz 15, 2008 23:12

Off-Topic:
WinterWolf,
Reszty poszukam następnym razem :wink: - wczoraj było za zimno (i za ciężko mi się chodziło z wypchanym plecakiem i ciężkim transporterem).

WinterWolf - Pon Wrz 15, 2008 23:28

Off-Topic:
Aj, wprowadziłam w błąd XD Jest 40 podstawowych krasnali w tym zdaje się 2 zostały skradzione no i sporo innych. Ja widziałam tylko 20 z nich wszystkich :D
strona dla zainteresowanych krasnalami z Wrocka


[ Dodano: Wto Wrz 16, 2008 00:40 ]
Znalazłam jeszcze jedną fotkę, moim zdaniem wartą pokazania :D

Borsuczek :D

Bema - Wto Wrz 16, 2008 09:07

http://www.fotosik.pl/pok...e1c0126d54.html :lol: Rozłożyły mnie na łopatki; żałuję, że nie mogłam być - mam tak blisko do Wroca.... Następnym razem!
Pacyfka - Wto Wrz 16, 2008 13:12

http://www.fotosik.pl/pok...3b210d4ccf.html bo one lubią się wtulać :D
Zołza - Wto Wrz 16, 2008 15:27

Jaaa Cieee, mi też sie cholernie podobało. Normalnie czemu ja tu prawie nie widzę zdjęć pana Lejka? Tfu! Indigo? On był taki...taki...pocieeeeszny.

A nekrolog-dyplom już zawisł na ścianie :P

Anonymous - Wto Wrz 16, 2008 16:17

Zaprawdę powiadam Wam, lepszy nekrolog niz dyplom z pilka nozna lub orlem bielikiem ;)
LunacyFringe - Wto Wrz 16, 2008 17:26

Mi sie tam podoba bardzo :mrgreen: Też wisi :mrgreen:
Tylko co tak mało fotek ?

gratis - Wto Wrz 16, 2008 18:00

LunacyFringe, sięęę zrzuuuucaaają na fotosika :]
Pacyfka - Wto Wrz 16, 2008 18:15

właśnie składam filmik i zdjęcia też wrzucę później ;)
kabi - Wto Wrz 16, 2008 18:18

wystawa była okropnie nudna i uboga w porównaniu z zeszłym rokiem...a te trupy i głowy rogatych to po prostu zgroza! jedynie myszki i oczywiście szczury ratowały imprezę :) obserwowałam tłumy oglądające wasze potwory i cieszyłam się że jednak nie mogłam wziąć swoich futrzaków...owszem takie pokazy mają nieocenioną wartość edukacyjną i uświadamiają ludzi, ale cieszę się, że nie odbyło się to kosztem moich szczurów. te stada dzieciaków i natrętne łapska! krzyki, hałas i dziwne zapachy....ale dość marudzenia! podziwiam was a przede wszystkim wasze pociechy! co za cierpliwe stworzenia! a do sukcesu Cythii sama sie przyczyniłam :) gratyluję zwierzaka! jest booooska!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group