To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Śro Lip 31, 2013 11:16

L., to daj znać jak rozniesiesz.

limomanka, dzięki za info. Jest szansa na Oazę?

limomanka - Śro Lip 31, 2013 14:26

jasne, jak dotrą, whitelemurro da znać.
Pyl - Czw Sie 01, 2013 13:14

Byłam dziś w VetCardii i musiałam donieść ulotek, bo się ostała ostatnia rodzynka :P
Przy okazji dałam plakat, bo go nie było - nie wiem czemu, bo przecież nas tam lubią :(

quagmire - Czw Sie 01, 2013 13:32

Ale ja im zostawiłam plakat na 100% - wszędzie zostawiałam.
Pyl - Czw Sie 01, 2013 14:39

quag, przecież wiem. Dlatego nie rozumiem, czemu go nie było.
Pyl - Pon Sie 05, 2013 17:17

I znów zabrakło ulotek na Powstańców Śląskich - znaczy się schodzą intensywniej niż było planowane :) Musiałam donieść kolejne :D

Jakby w Waszych ważnych lecznicach brakowało to dawajcie znać, jak widać nie przewidzieliśmy popytu ;)

Lavi - Pon Sie 05, 2013 18:17

Pyl, Kasik prosiła, żeby się określić jak z ulotkami. Nie dotarłam jeszcze do lecznicy na Hallera bo ostatnio wracam do domu jak już mają zamknięte a wychodzę przed ich otwarciem. Jak tylko uda mi się znaleźć chwilkę to ulotki tam dotrą;)
Pyl - Wto Sie 06, 2013 02:13

Lavi, OK, to czekam na wieści.
Izabela - Czw Sie 08, 2013 21:22

Izabela, Lublin: Kaman ul. Mickiewicza [m]
Izabela, Lublin: Lubelskie Centrum Małych Zwierząt, ul. Stefczyka [m? ś? d? - pod względem liczby lekarzy i klientów to średnia, nawet duża, ale głównie psia i kocia tak naprawdę]

Do obu lecznic mogę zanieść ulotki. Z tym, że na Stefczyka, gdzie mam daleko i z kiepskim dojazdem z kilkoma przesiadkami (a do zimy nie mam własnego auta) jeżdżę teraz już tylko okazyjnie i w nagłych przypadkach (to lecznica całodobowa), więc naprawdę nie wiem, kiedy tam będę. Być może ulotki długo u mnie poleżą. Ale kiedyś je w końcu na pewno zawiozę. Natomiast do Kamana nie ma problemu, dotrą szybko.
20. VIII. będę w Pulsvecie, więc jeśli ktoś do tego czasu zostawi tam dla mnie ulotki, nie trzeba będzie tracić kasy na paczkę.

Pyl - Pią Sie 09, 2013 00:18

Izabela, nie ma problemu, przygotuję dla Ciebie paczuszkę :) Stefczyka potraktuję jako średnią.
Wyślij mi tylko na PW imię i nazwisko, bo w Pulsvecie kiepsko rozpoznają klientów po nicku ;)


Przy okazji zostawiłam ulotki w kolejnej warszawskiej lecznicy całodobowej - na Morcinka. Im dłużej zastanawiam się nad tematem tym bardziej widzę ile jeszcze jest "nieobsłużonych" lecznic i w ile jeszcze miejsc można by trafić. Żałuję, że nie mam czasu, żeby parę dni poprzeglądać net i pojeździć po Warszawie rozwożąc ulotki.

AngelsDream - Pią Sie 09, 2013 01:20

Pyl, scalone.
Pyl - Pią Sie 09, 2013 01:23

AngelsDream, :kwiatek:
Elwen - Pią Sie 09, 2013 14:13

W sumie, ja też mogę.

Elwen, Kraków: Krak Vet na Sanockiej [d], lecznica dr. Krzysztofa Serwackiego [m], dwa małe sklepy zoologiczne na Wysłouchów [m] i [m]

Co do sklepów: w jednym kiedyś sprzedawali króliczki, ale podobno była to akcja jednorazowa i faktycznie, po moich uwagach, więcej już tam zwierzaków nie widziałam.

Pyl - Pią Sie 09, 2013 14:55

Elwen, :serducho:
Dawaj adres pocztowy na PW.

Szczurówka - Sob Sie 17, 2013 17:06

Niestety ulotki zniknęły z Amicusa na pszczyńskiej :evil: i plakat też :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group