To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "F" Rat`s Troop. Ważne! Strona 32

Azi - Śro Lip 11, 2007 21:06

już wiem dlaczego pół roku jest takie znaczące :) według kalkulatrora szczurzego wieku wtedy właśnie stają sie pełnoletnie :D
Asaurus - Czw Lip 12, 2007 05:54

U facetów wyraźnie ta pełnoletność objawia się przejściem w fazę spokojnego miziaka. Farai coraz częściej ustępuje Orionowi przez co zaczyna panować chaos w klatce a Fadir wczoraj pogonił chorego Eldira. Dziwnie dosyć wchodzą w dorosłość.
Azi - Wto Lip 24, 2007 19:54

Tak dla ścisłości - po wyjaśnieniach Rataty co do zagadki kolorystycznej po Furbym - czy wszystkie maluszki brane za champagne (w tym moja feicia) są pink eyed cream?
Oli - Wto Lip 24, 2007 19:56

Najprawdopodobniej tak - Zirr na wystawie mi tlumaczyla (Filip takze okazal sie pink eyed cream i do tego berkshire) ze champagne byly by o wiele ciemniejsze. Zdjecia moze nie oddaja w 100% koloru, ale wydaje mi sie ze Fea jest tak samo umaszczona jak Filip.
L. - Wto Lip 24, 2007 22:20

Azi, prawdopodobnie tak. Nezu, wspominała, że skoro Filip jest cream to wiadomo juz czemu miot A RR jest ciemny. Wniosek takie, że Blondi wcale nie jest tego koloru jaki ma w rodowodzie.
sachma - Wto Gru 18, 2007 20:08

Moi drodzy,
wiem ze wiele z naszych pociech juz odeszlo... po ponad roku dzialalnosci hodowli robie swojego rodzaju rachunek sumienia..

Bardzo wszystkich prosze zeby napisali cos o tym miocie - o waszych maluchach, ktore sa juz calkiem sporymi szczurami i o tych po ktorych zostaly nam juz tylko wspomnienia...

Jesli wasz szczur z tego miotu odszedl bardzo prosze o napisanie przyblizonej daty smierci i jej przyczyny - Bardzo prosze o używanie imion rodowodowych.
te wszystkie informacje sa dla mnie bardzo istotne i potrzebne do opracowania hodowlanej ksiegi miotow - tak zeby w jednym miejscu bylo wszystko o wszystkich naszych wnukach - bede wam bardzo wdzięczna.

PS. poniewaz rozne mioty sa oglaszane na roznych forach, bardzo prosze osoby ktore w ogole maja od nas ogonki, a danego miotu nie ma na tym forum o opisanie poczynan naszych wnuczat na forum SHSRP - tam sa wszystkie mioty :)

AngelsDream - Wto Gru 18, 2007 20:12

Fadir Fu i Farai mają się całkiem dobrze: nie chorują, nie sprawiają problemów.

Fadir jest odważniejszy, bardziej kontaktowy, ciekawski: wszędzie musi wejść i wszystko sprawdzić.

Farai, to siła spokoju. Ma bardzo żywą mimikę i strasznie przejmuje się tym, co dzieje się ze stadem i z nami.

Oli - Wto Gru 18, 2007 20:26

Filip jak i ww bracia nie choruje (poza skrzywionym zgryzem, ktory mu sie sam naprostowal i jednorazowym przebialczeniem - sam zjadl psia karme przeznaczona na 3 duze szczury :mrgreen: ). Jak niektorzy wiedza dzieki niemu dowiedzielismy sie, ze mama miotu wcale nie jest champagne. :wink: Poza tym to taki moj kochany synus - bardzo subtelny i delikatny w kontaktach z ludzmi oraz szczurami. Tez przejmuje sie tym co sie dzieje w stadzie i sprawia wrazenie lekko roztargnionego. Jest prawa reka szefa. 8)
Ratata - Wto Gru 18, 2007 20:29

Furby jest taki, jak Filip w opisie Olimpii: spokojny, czuły i troskliwy pan przytulak vel. klusek :) Zdrowie w normie, waga spora :D
Anonymous - Wto Gru 18, 2007 21:18

Fragles to urodzony przewodnik. Jest mądry, ostrożny ale odważny i bardzo dzielny. Niezwykle czujny, zawsze ma oko na wszystkich, łącznie z nami. Opiekuje się stadem niezwykle czule, jest spokojny i opanowany, 300% autorytetu. Nigdy nie był agresywny wobec własnego stada, czy nas.

Forrest to straszny miziak i pieszczoch, ciągle z niego zabawowy, zadziorny chłopiec. Jak Filip i Furby jest delikatny i subtelny w kontaktach z nami. Strasznie jest słodki. W stadzie jest tuż za Fraglesem-alfą. Zero agresji, choć zahaczył zębem raz Olimpię, ale nie wiemy czemu (zapach innych samców?).

Żaden z nich nigdy nie chorował. Fragles miał złamany palec i rozcięcie skóry barku (jeszcze u nezu).

Oli - Wto Gru 18, 2007 21:25

Off-Topic:
Zahaczenie bylo moja wina, bo go zdominowalam na jego wlasnym terenie. :wink: Dominacja byla za obfite oznakowanie mnie.

AngelsDream - Śro Sty 09, 2008 01:26

:urodziny: :urodziny:

Te najprawdziwsze!

Do zobaczenia w przyszłym roku w tym samym składzie ;)

Jezi - Śro Sty 09, 2008 03:08

Off-Topic:
Olimpia, wiec jak szczury mocno znaczą mnie to powinnam je dominować? nie widziałam że "osikiwanie" to oznaka dominacji Oo

Oli - Śro Sty 09, 2008 03:18

Off-Topic:
Jezi, jak najbardziej to podstawa. Przecież tak szczury (inne zwierzęta też) znaczą teren. Samce dodatkowo osikują się nawzajem.


Naszym smrodkom przynajmniej 5 lat! :urodziny: :serduszka:

Cola - Śro Sty 09, 2008 10:56

Wszystkim eFeczkom składam najserdeczniejsze życzenia.
Jeszcze wiele razy tyle pięknego życia.
I obyście były wszystkie zdrowe :)

:urodziny:

i mojej Femi też, żeby jej tam dobrze było za tęczowym mostkiem...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group