To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

magnes - Sob Paź 16, 2010 09:00

wuwuna, Oli ma usprawiedliwienie, bo by się udusiła. :P Przykro mi, ale musisz wycałować tego obklejonego śmierdziucha :lol:
Bel - Sob Paź 16, 2010 09:30

:urodziny: :urodziny: :urodziny: sto lat :D :D :D
yes - Sob Paź 16, 2010 09:35

I ja się dołączam do najlepszych życzeń dla G-agatków :urodziny: oby byly z nami jak najdluzej w dobrej formie i humorkach :mrgreen:
Oli - Sob Paź 16, 2010 12:57

Magnes napisał/a:
(w przypadku Oli wymiziać :D )
kochane Magnesiątko o mnie pomyślało :*

Gonzales jest baleronowaty i gadatliwy ostatnimi czasy (ciągle mu nawraca katar i chyba będę musiała go indywidualnie przefutrować scano), ale tryska poza tym energią jak na balerona możliwości :lol:

braciom i siostrom :urodziny: i wszystkiego naj! :serducho:

Devona - Sob Paź 16, 2010 13:34

Ja oczywiście zapomniałam :oops: , za to Ginę wycałuję z przyjemnością, ale przed smarowaniem maścią i Chitopanem ;) .

Sto lat :urodziny: :urodziny: :urodziny: .

Anonymous - Sob Paź 16, 2010 14:28

Od babci też wszystkiego naj, wycałować i wymiziać proszę :serducho: :serducho: :serducho: :urodziny:
wuwuna - Nie Paź 17, 2010 11:53

Dobrze poświęciłam się i wycałowałam schabowego. :mrgreen: On to uwielbia.
emileczka - Nie Paź 17, 2010 18:46

Ja dopiero dziś mogłam wycałować swoją świnkę :serducho: w sumie to całowałyśmy się na wzajem :mrgreen:

Wszystkiego naj naj G-teczki :wink:

magnes - Nie Sty 23, 2011 22:01

Goofy ma najprawdopodobniej guza mózgu, to przez to od pół roku ma napady agresji, całe szczęście trzyma się dobrze i jest dzielny, teraz nawet przytył. Jest najkochańszym szczurem na świecie, ciągle by mnie lizał i się tulił. :serducho:
wiem, że są koszmarnej jakości, ale lepsze to niż nic

Anonymous - Nie Sty 23, 2011 22:21

biedny braciszek... mocno trzymam za niego kciuki, Magnesie, przez cały czas.

Geralt też ściska łapki za zdrowie Goofiaka.

Anonymous - Pon Sty 24, 2011 08:25

Goofiś kochany :serducho: . Babcia i siostra też trzymają cały czas :kciuki: :kciuki: :kciuki:
quagmire - Pon Sty 24, 2011 09:00

Jakie lizu lizu :serducho:
Niech się Goofiś najdzielniej trzyma, wszyscy go kochamy :kciuki:

scorpio80 - Pią Sty 28, 2011 15:45

Gwiazdka już od paru msc. miała nawroty gruczolaka pod prawa przednia pachwiną ale zazwyczaj się wchłaniały .. niestety w ciągu ostatniego msc. powrócił i to ze zdwojona siłą :( w tej chwili ma dwa gruczolaki po prawej stronie przy przedniej i tylnej pachwinie...decyzja podjęta i skonsultowana z wetem to sterylka ... boje się strasznie :( .. ale liczę na to ,że to co wyrosło po prostu się wchłonie ...operacja za tydz. trzymajcie kciuki :kciuki:
Oli - Pią Sty 28, 2011 15:52

scorpio80, gruczolaki się nie wchłaniają... to co może się wchłonąć to obrzęk, ewentualnie mleko powodujące cystę, ale gruczolak jest nowotworem, czyli nieprawidłowym rozrostem komórek i to się nie wchłania.

za siostrę oczywiście trzymam :kciuki:

magnes - Czw Lut 24, 2011 10:48

Goofiś
zdjęcia są własnością wuwuny





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group