To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Dory - Czw Maj 21, 2009 21:03

Kiba, zdzwonimy się :) Będę prawdopodobnie w Złotych Tarasach, bo pociągi różnie jeżdżą :)
Lara - Czw Maj 21, 2009 22:22

Ja myślałam że to dłużej potrwa, a tu szast prast i urokliwe demolkowate dziewczę trafi do mnie już jutro! Ależ się cieszem :mrgreen: Ach, że też w sobotę pracuję tak długo, nie będę mogła jej tarmosić w sobotnie przedpołudnie! ;( No a cierpliwość zaletą moją nie jest :/

Tymczasem - szerokiej drogi wszystkim malcom! :tummykiss:

sachma - Pią Maj 22, 2009 16:48

zaraz moja mała wyjeżdża do mnie! :DD
Niamey - Pią Maj 22, 2009 17:01

Nie chcę nic mówić, ale moja mała już i mnie jest :DD Siedzi w swojej tymczasowej klateczce i drzemie :serducho:
Kiba - Pią Maj 22, 2009 17:34

Niamey napisał/a:
Nie chcę nic mówić, ale moja mała już i mnie jest :DD Siedzi w swojej tymczasowej klateczce i drzemie :serducho:


Ha ;) Delux się nie chciało spać, to mnie przeszukała od góry do dołu, zapoznała się z psem (który się bardziej jej boi niż ona jego..), chwilę pospała mi na kolanach, ale głównie na ramieniu siedzi :) A teraz z Dalią zwiedzają klatkę :serducho:

Niamey - Pią Maj 22, 2009 18:22

No to ja zabieram się za wstawianie pierwszych zdjęć w swoim temacie :D
heniok - Pią Maj 22, 2009 20:41

Ale Wam dziewczyny zazdroszczę ;( czemu dzisiaj dopiero piątek ;(
Azi - Pią Maj 22, 2009 21:11

ech... nudzę się.. jadę na dworzec zobaczyć małą Demolkę :P a co ;)

[ Dodano: Pią Maj 22, 2009 22:57 ]
mała Demolka :)


sachma - Pią Maj 22, 2009 23:10

Dzwoniłam już do Babci ;) Delicia cała i zdrowa już u mnie :) pierwsze foty w nowym domku ;)









Azi - Pią Maj 22, 2009 23:26

sachma, ja rozumiem, że te puchary i kotyliony, to po to, żeby sie mała przyzwyczajała do splendoru? :>
Niamey - Pią Maj 22, 2009 23:26

W pucharze, to żeby już teraz się przyzwyczajała? :lol:
Azi Demolka, to po Diunie moja ulubienica :D

wuwuna - Pią Maj 22, 2009 23:33

A co myślicie, sachma szkoli już kolejną championkę :DD

A od czegoś trzeba zaczać. :lol:

Piękna mała jest. Ważyłaś ją Sachmuś może :>

sachma - Pią Maj 22, 2009 23:38

Azi napisał/a:
sachma, ja rozumiem, że te puchary i kotyliony, to po to, żeby sie mała przyzwyczajała do splendoru? :>


a jak! niech wie co do domu przywozić :P

właśnie się połączyliśmy z stadem dziewcząt... nienawidząca młodych szczurów Vanilia pozwoliła małej po sobie poskakać i nie miała nic przeciwko ciąganiu za ogon o.O' teraz wszystkie na mnie siedzą prócz Delici która biega jak wariatka po łóżku i atakuje z zaskoczenia :D Peq rujkuje, a Delici wszędzie pełno! Dzisiejszą noc Delicia chyba już spędzi ze stadem, mimo że klatka nie sprzątnięta to terenem nie neutralnym jest transporter do którego właśnie wszystkie wbiegły i pokładają się razem do snu :serducho:

Niamey - Pią Maj 22, 2009 23:38

Pytanie nie do mnie, ale ja akurat ważyłam i wyszło 130g. chyba że coś pomieszałam :)
sachma - Pią Maj 22, 2009 23:40

właśnie ją zważyłam :) 120g :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group