To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

pszczoła - Sob Mar 31, 2012 16:45

Powiem Wam tyle: maluchy są PRZE-CU-DO-WNE! :serducho:
Szczególnie moje serce skradła Ochłapka, gdy wczoraj grzecznie leżała mi na rękach i dawała się miziać, a potem przysypiała na ramieniu i podgryzała włosy :serducho: :serducho: :serducho:

Zazdroszczę przyszłym domkom :mrgreen:

Lux - Sob Mar 31, 2012 17:41

Martini napisał/a:
Łapanie szczurków po przedziale już większy, bo mogą im się akurat załączyć motorki w dupskach :lol:


Nie no, to bierzemy pod uwagę i pewnie cali zestresowani będziemy nad tym we cztery ręce czuwać, jeśli już... :P

Pyl - Nie Kwi 01, 2012 07:06

Ja krótko, bo z komórki. Z poidlem ostrożnie, bo przy wstrzasach wycieknie woda i zmoczy szczury, ręczniki i polarki. I wtedy ryzyko przemarzniecia będzie duże. Znacznie bezpieczniej jest z jabłkiem i ogorkiem. A wyjadą najedzone, nie ma obaw :)
Lux - Nie Kwi 01, 2012 10:06

Sie znaczy ja myslalam, zeby im wlozyc ogorka i jablko, a poidlo to ewentualnie na postojach :)

a tak z ciekawosci, jest jakis inny material oprocz polaru, ktory sie nadaje do wyscielenia? Tak sie po prostu zastanawiam nad substytutami :)

Pyl - Nie Kwi 01, 2012 13:54

Lux, na postojach nie mam żadnych przeciwskazań, to najlepsze rozwiązanie :)
Odnośnie wyściełania to bawełniane szmatki też mogą być. Polar jest cieplejszy, ale jak go nie ma to tragedii nie będzie.

Lux - Nie Kwi 01, 2012 15:01

Spoko, tak se po prostu gdybam i rozmyślam, żeby było ogonkom jak najlepiej :D

Nie no, ja od razu myślałam o podawaniu im wodopoju podczas postojów, bo chyba szczury zadowolone z kąpieli nie będą ;p

Ogólnie, bardzo dziękuję za wszystkie rady, są one bardzo pomocne i biorę je sobie wszystkie do serca, żeby zapewnić maluchom jak najlepszy transport :)

natkapatka - Nie Kwi 01, 2012 19:49

Transporter przekazany :) Lux, milo było Was poznać :)
taivas - Nie Kwi 01, 2012 21:14

Życzę miłej i bezpiecznej podróży. :)

Już jutro wymiziam Julka! Jeny jak się cieszę. :mrgreen:

Motylove - Nie Kwi 01, 2012 21:27

Wam zazdroszczę strasznieee :evil:
babyduck - Nie Kwi 01, 2012 21:36

Wuszątka wczoraj



taivas - Nie Kwi 01, 2012 21:39

http://s996.photobucket.c...urrent=6508.jpg


:serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

Eeej, czy ktoś umie mi powiedzieć, czy gdzieś tam jest Julian na tych fotach? :mrgreen: Nie poznaję go jeszcze :oops:

natkapatka - Nie Kwi 01, 2012 21:43

Jejku to ostatnie zdjęcie :serducho: całuję stopki :zakochany:
Czy na pierwszym zdjęciu jest mój kosmiczny Gustaw?

Motylove - Nie Kwi 01, 2012 21:47

Oh, oh, moje Piraciątko :lol1:

A ostatnie zdjęcie przecudne :serducho:

Lux - Pon Kwi 02, 2012 00:31

Natkapatka, nam również :)

I nie dziękujemy, oby było spokojnie :mrgreen: I jabłuszka mam dla ogonów, i ogóreczka, więc z głodu ani pragnienia nie padną, obiecuję :mrgreen: Będziemy na bieżąco zdawać relacje :)

Zdjęcia - :serducho: :serducho: :serducho:

taivas - Pon Kwi 02, 2012 12:38

Mam wiesci od Lux, ze juz odebrala Julka i Gustawa. Jednak zastanawia sie, jak my je odroznimy, bo ponoc sa bardzo podobni. ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group