To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Niamey - Śro Maj 20, 2009 20:25

Piszcie kiedy kto się wybiera :D
Kiba - Śro Maj 20, 2009 21:09

Niamey napisał/a:
Piszcie kiedy kto się wybiera :D


Sobota "rano" ;)

Ech, nie moge już, nosi mnie :D

sachma - Śro Maj 20, 2009 21:56

Azi, ja dzisiejszego dnia nie licze :P czwartek piątek i w sobotę będzie :P skracam sobie czas :P bo w sobotę mam zamiar wstać godzinę przed przyjazdem pociągu :P więc soboty też nie liczę :P
Laura001 - Śro Maj 20, 2009 22:13

ja też w sobotę :)
sachma - Śro Maj 20, 2009 22:35

aaaa!!! mała przyjedzie w piątek wieczorem :DD
Anonymous - Śro Maj 20, 2009 22:45

jak sie wszystko uda to bedzie w sobote :mrgreen:
Dory - Śro Maj 20, 2009 23:08

Już jestem! Przez parę dni mnie nie było, bo wszyscy nauczyciele się pobudzili i robią klasówki :?
Hehe, w piątek jest masowy wyjazd dzieciaków w świat :mrgreen:
Pierwszą oddaję Diunkę w Warszawie do rąk własnych.
O 16.10 moja cudna Dżylka ma pociąg do Wunki.
O 17.00 Delicia wyjeżdża do Sachmy...
A Demonik jedzie o 17.35 do katashki...
I weź tu się człowieku nie załam... ;( Moje maleństwa są już dorosłe, zawsze się rozklejam. Ale wiem, że będą miały cudne nowe domki - dziękuję Wam :serducho:
W sobotę wyjeżdża kolejna 4 do Laury i Kiby, a w niedzielę heniok i emilka będą po Dolly. Mamusię oddaję w poniedziałek stęsknionej właścicielce :)

Uwaga! Nie wiem, co z Diabełkiem, Demolką i Dingo. Właściciele proszeni są do działu obsługi klienta :>

Aha, dostałam fauna od 1 osoby, więc maluchy pojadą w pudełeczkach śniadaniowych. Koszt takiego pudełeczka to mniej więcej 5 zł, a wyrobienie dziurek u pana dorabiającego klucze też kosztuje 5 zł. Nie zamierzam się babrać z ogrzewaniem druta i wytapianiem dziur w 6 pudełkach, ajm sory :P
Proszę wszystkich, którym nie oddaję maluchów osobiście o zgłoszenie się na PW po numer konta (jeśli jeszcze tego nie zrobili) i wpłacenie 75 zł za malca, 25zł za konduktorkę i 10 zł za pudełka dla dzieciaków, czyli w sumie po 110zł.
Nie jestem w stanie założyć pareset zł za transport malców, więc musimy się streszczać :) Mam nadzieję, że nie będę żałowała, że nie brałam zaliczki :wink:

Aha, muszę się rozpłynąć nad Demonem, bo to małe adhd dzisiaj przez ponad 10 minut siedziało ze mną przy biurku. Czytałam matmę, trzymając Demonka w stulonych dłoniach i całując :serducho: Ani trochę się nie wyrywał :]
Miziasty dzień ma też Dżyliki - wtulkała się w szyję siedząc na ramieniu :)
Będę za nimi tęsknić :(

Anonymous - Śro Maj 20, 2009 23:18

Dory napisał/a:
Aha, muszę się rozpłynąć nad Demonem, bo to małe adhd dzisiaj przez ponad 10 minut siedziało ze mną przy biurku. Czytałam matmę, trzymając Demonka w stulonych dłoniach i całując Ani trochę się nie wyrywał

aaaa kocham go!
Nie wiem czy tak moge mowic w imieniu wszystkich, ale chyba to my ci powinnismy dziekowac za malce :mrgreen:

Dory napisał/a:
więc musimy się streszczać

ja jutro wplace ;)

Kiba - Śro Maj 20, 2009 23:28

Dory napisał/a:
Hehe, w piątek jest masowy wyjazd dzieciaków w świat :mrgreen:
Pierwszą oddaję Diunkę w Warszawie do rąk własnych.


O_O Dory, a gdzie będziesz? Bo ja tak akuracik popołudniem będę musiała połazić po mieście i ten tego i w ogóle i no... <kombinuje ze skróceniem czasu>

Cytat:
Nie wiem czy tak moge mowic w imieniu wszystkich, ale chyba to my ci powinnismy dziekowac za malce :mrgreen:


Ano ;)

Niamey - Czw Maj 21, 2009 00:38

Piątek tak daaaleko... :P
Nakasha - Czw Maj 21, 2009 13:03

Wysłałam PW parę dni temu :P jak nie znajdę transportu to czy mogłabym Diable odebrać 31 maja? czy nie możesz go tak długo trzymać? jak nie, to konduktorka w sobotę :)
gratis - Czw Maj 21, 2009 13:15

pudełeczka fajne są :DD baśniowi nie narzekali :DD

trzymam kciuki :kciuki: żeby Ci Dorciu konduktorzy nie narzekali

sachma - Czw Maj 21, 2009 15:08

Dory, czy metryki przyjadą do nas z malcami?
Dory - Czw Maj 21, 2009 20:05

sachma napisał/a:
Dory, czy metryki przyjadą do nas z malcami?

Jasne, Twoje są już gotowe :mrgreen:
Kiba, jestem w centrum od 15 do 18 :) Mogę je wziąć :wink:
Nakash, mogę go trzymać, jest cudowny :serducho:
Wszystkich proszę na pw o imię i nazwisko oraz adres :wink: Tylko sachma i wuna mi wszystko podały, i co? Mają już metryki :P
Pudełeczka już są :)

Kiba - Czw Maj 21, 2009 20:43

Dory napisał/a:
Kiba, jestem w centrum od 15 do 18 :) Mogę je wziąć :wink:


A gdzie konkretnie? Okolice Dworca Centralnego? :) Bo jeśli tak, to mogę się bez problemu przejechać metrem czy tramwajem, będę miała dwa przystanki drogi :]
To weź dziewczyny :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group