To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot C Happy Feet - Malce w nowych domach

Anonymous - Śro Mar 02, 2011 15:38

wszystkiego najlepszego - Cynamon na pewno czuwa nad rodzeństwem...
Frag - Pią Wrz 09, 2011 20:51

Ciapce przyplątała się infekcja górnych dróg oddechowych. Pani doktor kazała podawać leki. Mała świszczy i tuli się do ręki. Paskudne guzy utrudniają jej poruszanie, dodatkowe osłabienie niczego nie ułatwia. Ech, sama nie wiem co dalej...

Azi, czy Ciapka jest ostatnią z rodzeństwa C?

Mucha321 - Sob Wrz 10, 2011 15:02

Wg spisu imion oprócz Ciapki żyją również Cykoria i Cukinia.
Azi - Sob Wrz 10, 2011 15:24

dokładnie tak jest, żyje jeszcze Cyku i Cukinka.

biedna Ciapeczka :( ale to już 2,5 letnie babuleńki

Frag, utrudniają poruszanie, czy uniemożliwiają poruszanie? Je, czy ma z tym już problem? Póki jest w stanie o siebie sama zadbać i wymaga tylko więcej uwagi i opieki, to jeszcze jest dobrze, ale jeżeli nie mogłaby chodzić, a jadłaby tylko karmiona "ręcznie", lub widziałabyś, że ją boli i nie ma szans an poprawę... trzeba podjąć decyzję :glaszcze:

Frag - Nie Wrz 11, 2011 13:39

Azi, wiem. Póki co, guzy utrudniają poruszanie. Mocno, ale jednak Ciapka przemieszcza się sama, nawet zwinnie unika wyrwania smakołyków przez dwie pozostałe zazdrośnice. Je sama, nawet wspina się czasem po jedzenie. O 19 punktualnie, domaga się gerberka.
Jeśli cokolwiek będzie nie tak, jeśli będę miała cień podejrzenia, że cierpi, decyzję trzeba będzie podjąć. To też nazywam odpowiedzialnością za oswojonego przyjaciela :(

Azi - Nie Wrz 11, 2011 15:33

Frag napisał/a:
O 19 punktualnie, domaga się gerberka.
urocze :serducho:
Anonymous - Sob Paź 29, 2011 21:23

Dzisiaj odeszła Cukinka [*] :cry:
Frag - Pon Lis 07, 2011 20:55

Dzisiaj Ciapeczka dołączyła do rodzeństwa. :(
Guzy były już większe od niej, przestała sobie radzić, oczka zmatowiały - zdecydowaliśmy się pozwolić jej odejść.

Wyniki histopatologii będą prawdopodobnie pod koniec tygodnia.

Azi - Wto Lis 08, 2011 10:37

biedactwo moje :(

to z miotu jeszcze tylko Cyku żyje...

Azi - Śro Mar 14, 2012 13:41

Zapomniałam napisać - Cyku skończyła 3 latka, a wygląda na góra 1,5 rocznego szczura ;)
wuwuna - Śro Mar 14, 2012 13:56

Azi, jakieś zdjątko da się wyprosić? :>

Gratulacje!

Azi - Śro Mar 14, 2012 15:59

nie za bardzo :( mc już jest poza netem.... była u mnie z Cyku w dzień jej urodzin, ale zapomniałam zrobić zdjęcie :(

Cyku ma zaćmę na jednym oczku, ale futerko nadal piękne (nieodrodna córa swej matki). Dopiero niedawno co przestała być alfą i teraz na przewracanie na plecy przez resztę stada reaguje bardzo dużym zdziwieniem ;)

Karena - Pon Mar 26, 2012 12:00

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
wuwuna - Nie Kwi 08, 2012 13:13

Aktualizacja pierwszego postu na prośbę hodowcy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group