To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

Tygrys - Wto Paź 09, 2007 22:06

Dzięki za obszerne wyjaśnienie i bardzo pouczające. Ja w zasadzie nie skaczę nad moimi panami, otwieram okno kiedy trzeba pokoju nie przegrzewam, i nigdy ani kataru nie było. Effi czasem wisząc na samej górze woliery huśta się "gada" i zgrzyta ząbkami ale to chwilkę dopóki nie znajdzie sobie zajęcia. ale będę jego szczególnie dokładnie słuchać.
sachma - Wto Gru 18, 2007 20:09

Moi drodzy,
wiem ze wiele z naszych pociech juz odeszlo... po ponad roku dzialalnosci hodowli robie swojego rodzaju rachunek sumienia..

Bardzo wszystkich prosze zeby napisali cos o tym miocie - o waszych maluchach, ktore sa juz calkiem sporymi szczurami i o tych po ktorych zostaly nam juz tylko wspomnienia...

Jesli wasz szczur z tego miotu odszedl bardzo prosze o napisanie przyblizonej daty smierci i jej przyczyny - Bardzo prosze o używanie imion rodowodowych.
te wszystkie informacje sa dla mnie bardzo istotne i potrzebne do opracowania hodowlanej ksiegi miotow - tak zeby w jednym miejscu bylo wszystko o wszystkich naszych wnukach - bede wam bardzo wdzięczna.

PS. poniewaz rozne mioty sa oglaszane na roznych forach, bardzo prosze osoby ktore w ogole maja od nas ogonki, a danego miotu nie ma na tym forum o opisanie poczynan naszych wnuczat na forum SHSRP - tam sa wszystkie mioty :)

[ Dodano: Sob Sty 05, 2008 19:47 ]
Wszystkiego najlepszego dla moich wnuczat! jak ten czas szybko mija... pierwszy miot urodzony u mnie ma juz rok :roll: :wavexxs: :urodziny:

wycalujcie moje wnuki :tummykiss:


pozdrowienia i zyczenia od Tygrysa (nie ma dostepu do neta, ale prosila przekazac)

mam nadzieje ze kolejne urodziny bedziemy obchodzic w takim samym gronie jak teraz :)

satanka666 - Sob Sty 05, 2008 19:49

STO LAT!! :serducho: :serducho:
Naciol - Sob Sty 05, 2008 21:19

Sto lat! :urodziny:
Izabela - Nie Sty 06, 2008 08:38

I znowu się spóźniłam :roll: 100 lat, 100 lat niech żyją żyją nam :urodziny:
Tygrys - Nie Sty 06, 2008 13:53

mój rexik kochany już roczek :serducho: :serducho: :serducho:

:urodziny: :urodziny:

Dory - Nie Sty 06, 2008 13:58

Najlepszego :mrgreen:
L. - Nie Sty 06, 2008 14:00

:urodziny: stówke! :serducho:
sachma - Pią Mar 14, 2008 17:12

Hodowla Rat's Troop nie życzy sobie by jakikolwiek samiec pochodzący z naszej hodowli, bądź będący potomkiem jakiegokolwiek naszego samca, był użyczany do kryć hodowli Merch fields (merchowe pole) . Nowi właściciele szczurów z naszej hodowli będą mieli tak brzmiący pkt w umowie. Wypożyczanie samca do krycia od nas dla innych hodowli również będzie obwarowane zakazem sprzedaży czy wypożyczenia jego potomków do hodowli Merch Fields (merchowe pole) Nie sprzedamy szczura osobom współpracującym z tą hodowla, a zatajenie takiej informacji będzie nas upoważniać do odebrania zwierzęcia
PALATINA - Pią Mar 14, 2008 18:13

Off-Topic:
sachma napisał/a:
bądź będący potomkiem jakiegokolwiek naszego samca

A męski potomek Waszej samicy?

sachma - Pią Mar 14, 2008 18:35

PALATINA, tez.
http://www.shsrp.pl/forum....php?f=39&t=381

wanna - Nie Kwi 13, 2008 19:29

Dawno mnie tu nie było i przeraziłam się historią szczurki Sylwii, bo wczoraj byłam z moimi mysiorami u weterynarza właśnie dlatego, że kichają i śwszczą, a pani doktor powiedziała, że niczego w płuckach nie słychać, a wydawało mi się, że Entaza jakoś ciężko oddycha... Dostają teraz antybiotyk i witaminki.

Dodaje najnowsze zdjęcia grubaska :)

sachma - Wto Kwi 15, 2008 12:24

jaka piekna klucha! :)

powiem wam, ze jak ogladam foty malcow ktore sie u mnie urodzily zaluje ze nie moglam sobie zostawiac calych miotow :P jeden piekniejszy od drugiego ;)

wanna - Śro Kwi 16, 2008 23:12

Dziekuje, dziekuje za komplementy dla moich pociech :D
Każdy kto zobaczy Entaze, to się nią zachwyca... nawet takie zatwardziałe antyszczurowe istoty. Zwłaszcza, że ona najbardziej z całego stadka lgnie do człowieka... tylko na chwilkę gdzieś odejdę od razu za mną biegnie i wspina się na nogę, żeby ją wziąć na rączki :) Prze-kochana jest :) Zresztą jak i reszta mojego małego stadka :)

Ratata - Pią Kwi 18, 2008 08:04

Kredka :serducho: Jak zawsze piękna, mam nadzieję, że już jest wszystko ok ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group