To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

heniok - Pią Gru 11, 2009 07:12

Gerthruda jako małe łyse zrobiła wczoraj furorę w Animie jak byliśmy ze stadem na kontroli
Jeszcze miot po niej nie ogłoszony, a już nie ma miejsc na samce :mrgreen:

[ Dodano: Nie Gru 27, 2009 19:47 ]
Gerthruda dalej daje w kość wszystkim dziewczynom, jest nieokrzesana, szalona i wszędzie jej pełno, rozdaje buziaki na lewo i prawo i jest wielkim miziakiem, waży 223 g




scorpio80 - Pon Gru 28, 2009 21:39

Gwiazdka waży już 224 g i jak była terrorystką tak jest.. taki mały łobuz z motorkiem w tyłku, wszędzie jej pełno. Dziś byłyśmy u wetki i ma chore uszko stad mogła sie pojawić ta porfirynka co mnie niepokoiła . Dostała kropelki i będziemy leczyć .Więcej w moim temacie http://forum.szczury.biz/...p=384845#384845
Anonymous - Wto Gru 29, 2009 15:05

hłe hłe, a Geralt waży 330g :D :D :D

kto go przebije? :P

Oli - Śro Sty 06, 2010 03:34

zapraszamy babcie :D http://forum.szczury.biz/...1319&start=2235

Gonzales waży 280 g zaledwie :P

Anonymous - Sob Sty 16, 2010 21:46

hop hop, babciu, żądam, byś w przyszłości znalazła godną partnerkę dla twojego najbardziej udanego wnuka :-P

Geralt mi się na alfę wybija!! fakt, trochę się łoją w klacie z tej okazji, ale nie jest źle :) no i normalnie jak Renka odda mi aparat, to muszę obfocić pozę Napoleona w wykonaniu Geralta!!! wygląda prze-pięknie, kiedy opiera się przednimi łapkami np. o moją rękę i jak nadstawia uszy. się rozpływałam dzisiaj kawał wieczoru (zamiast się uczyć :P ) i za każdym razem jak to robił pękałam z dumy, że mam takiego cudniastego ogona :serducho:

Anouk - Pią Kwi 16, 2010 18:29

"Maluchy" kończą dziś pół roczku, więc mam prośbę do posiadaczy tych cud - dawać foty! :D

Wszystkiego najlepszego!

magnes - Pią Kwi 16, 2010 20:04

Kompletnie zapomniałam o urodzinach, a foty zrobiłam dziś, ale już wcześciej specjalnie dla Ren, bo ostatnie foty z wiadomych przyczyn były kilka miesięcy temu, dopiero od niedawna Goofi wygląda tak że można go pokazać
Goofiś waży 430g

Nie mam nawet żadnego gerberka, ale mam jakieś warzywka, idę gotować. :P

scorpio80 - Pią Kwi 16, 2010 20:12

faktycznie nasze dzieciaki już mają pół roczku :D wszystkiego najlepszego dla sióstr i braci od Gwiazdki i jej pańci :urodziny:
Babcie zapraszam tutaj http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=60 :mrgreen:

Anouk - Pią Kwi 16, 2010 20:23

Cudny łysol :serducho:
Anonymous - Pią Kwi 16, 2010 20:27

a babcia wyrodna była dzisiaj u wnusia Geralta i nawet mu życzeń nie złożyła :P
Oli - Pią Kwi 16, 2010 20:32

Ah, w takim razie zaraz szykujemy urodziny Gonzalesowi, akurat czeka mnie sprzątanie klatek. ^^
Anonymous - Pią Kwi 16, 2010 20:41

Moje wnusie kochane, dużo zdrówka babcia życzy :serducho:
wuwuna - Pią Maj 21, 2010 16:58

Góró jest okropny :DD
Nie widziałam jeszcze takiego szczura.

Zachowuje się jak myśliwski pies który wywąchawszy przynętę kopie ile wlezie.

Dziwny z niego szczur.
Jest brutalny i napakowany. Całować uwielbia, ale zdobycz przytrztmuje ząbkami. Cały się klei. W porównaniu nawet z Goofem podobno jest mocno tłusty. I to po kąpaniu.
Waży 538, ale absolutnie tego po nim nie widać.
Ostatnio wszystkie bójki prowokuje i ciągle jest poturbowany. Wstyd go pokazywać komukolwiek.
A jego kopanie mogą potwierdzić dziewczyny z mafii.


A jak tam rodzeństwo ? Jak się chłopaki zachowują?

magnes - Pią Maj 21, 2010 21:46

Goofiak jest przekochany i przecudowny. ;P Oczywiście ma ADHD, ale niema problemu z kontaktami ze szczurami, czy ludźmi. Czasem trochę za mocno iska, ale to dlatego, że wszystko robi w biegu, czasem tylko przystaje by się podrapać. Jest bardzo pozytywnym szczurem, ale tez trochę synusiem mamusi, gdy się przestraszy to wtula się we mnie. Jest też lizawką, liże nie tylko mnie, ale również moje ubrania :lol: ostatnio potworek obślinił mi calutką bluzę i to już niepierwszy raz. :mrgreen: Goofi strasznie szybko się zaprzyjaźnia ze szczurami, jestem ciekawa jak poradziłby sobie w dużym stadzie.
Ma ciut pomarańczową skórę, ale nie tak jak Góró po praniu. I ma jesze rozciągniętą skórę na pysiu po wielgachnym ropniu.
Moim marzeniem jest by Goofi jak będzie dorosły i zdrowy został tatusiem, ale to tylko marzenia.

emileczka - Wto Sie 03, 2010 16:41

Gerthruda - nerwus i zlośnik z niej straszny, szczególnie gdy czuje obce szczury, krzywdy nikomu nie robi, ale sama zbiera piękne szramy :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group