To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

L. - Pon Maj 18, 2009 19:45

Off-Topic:
Azi napisał/a:
Masa papierów do zrobienia, ostatnie skontrolowanie metryki

żeby to zrobić trzeba otrzymać numery metryk, aby je otrzymać należy wysłać wniosek.
a ja mam co najmniej 2 tyg. na ich wydanie, a Dory z tego co mi pisała dzisiaj sms'em ma dopiero zamiar wysłać mi papiery.. kiedy według regulaminu powinny one do mnie dotrzeć najpóźniej 16 maja.

Dory - Pon Maj 18, 2009 21:23

Ludki, już wrzucam fotencje i charakterki :wink:
Anonymous - Pon Maj 18, 2009 22:57

no i nie ma ;(
sachma - Pon Maj 18, 2009 23:01

pewnie będą jutro... ;(
Niamey - Pon Maj 18, 2009 23:02

może jeszcze do 24 coś się pojawi... :lol: Czekamy, czekamy :D
Dory - Pon Maj 18, 2009 23:11

Maluchy z okazji ukończenia 4 tygodni dostały od babci plac zabaw :mrgreen: Zdjęcia nie są indywidualne - sami zobaczcie, jak się kręciły na rękach! One po prostu nie mogły się nacieszyć nową zabawką i nie chciały pozować :) Ale uchwyciłam je w akcji :wink:

To może zacznę od chłopaków:
Diabeł - najodważniejszy facet :) Wszędzie musi wejść, wsadzić nochala. Jak tylko widzi na horyzoncie człowieka, leci na zwiady (i najczęściej ląduje na rękach :-P ). Łobuzuje, ale nie jest typem panikarza - bardzo lubi ludzi.
Demon - mała torpeda i rozrabiaka. Bystry, szybki, czujny. Daje się brać na ręce, całować i tarmosić, ale sam się na nie nie pcha. Uwielbia wszczynać bójki - najczęściej kotłuje się z Duszkiem.
Dingo - szykował się mały strachajło. Dzięki braciom bardzo się ośmielił. Dokazuje, bije się z ręką, nie ucieka przy byle szurnięciu. Jak dostanie przyspieszenia, to odbija się od ścian :lol1:
Danio - słodkie imię, słodki szczur. Szykuje się miziak :serducho: Łobuzuje, ale już lubi przylecieć się przytulić. Straszny z niego żarłok i wszędzie wciska nosek. Jest cudny i obok Diablosa to mój faworyt wśród panów.
Duszek - łobuziak i akrobata. Bójki i gonitwy to jego żywioł. Najlepiej bawi się z Demonem (ci to mogą non stop się kotłować). Czasami potrafi wyślizgnąć się bratu podczas bójki i przez chwilę kotłować się sam ze sobą, po czym z wielkim zdziwieniem przystanąć i się rozglądać :lol1:
Wszyscy chłopcy lubią ludzi, są kontaktowi i świetnie się ze sobą dogadują :)

Pora na panie:
Diuna - nie wiem, co te blazy robią w szczurzych główkach, ale szykuje się kolejny miziak. Aczkolwiek podszyty łobuzem :twisted: Bardzo zżyta ze szczurami - nigdy nie śpi sama i szuka towarzystwa sióstr, więc najlepiej będzie się czuła w dużym stadzie (nic nie sugeruję :] ).
Dalia - łobuziara, wszędzie jej pełno. To niesamowite, jak zżyły się z Delux - wszystkie kąty wspólnie eksplorują. Odważna i kontaktowa - leci do człowieka, zaczepia i chce się bawić.
Delux - również łobuzica i mały zwiedzacz. Lubi się bić i nie boi się byle czego. Pierwsza zacyknęła, jak wyskoczyć z placu zabaw. Skacze bardzo wysoko - jest zwinna i ma taki żywioł w oczkach, który u szczurów bardzo lubię.
Dżyliki - mały postrzeleniec, ale kochany. Jej nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie - raz daje się miziać i czochrać między uszkami, a następnego dnia ściga się z Dolly i ani jej w głowie podejść do babci.
Dolly - małe adhd z pedardą w dupci. Podrywa siostry do zabawy, śmiga, wręcz fruwa po całej klatce i wybiegu. Jest bardzo sprytna i uważa, że jest mądrzejsza od opiekuna. Potrafi wyślizgnąć się z klatki niemal niezauważenie i oczywiście jeśli się jej czegoś zabroni, to się na to jeszcze bardziej nakręca :]
Demolka - mała gwiazdka. Ma charakter i jeżeli czegoś nie chce, nie zrobi. Wyrośnie na mądrego szczura. Po mamie ma zmysł architekta :-P szmatki, papier i gałganki to jej żywioł. Potrafi sobie umościć 1szczurowe gniazdko i w nim leniuchować, nie wpuszczając nikogo.
Delicia - kocha się bawić. Człowiek nie jest dla niej zbyt interesujący, woli dokazywać z rodzeństwem. Oczywiście łaskawie daje się miętosić, ale woli się bić z ręką. Kiedy coś zaszeleści, zwiewa z prędkością światła, ale zaraz wraca podskakując jak pchełka.

Placyk :)


Ferrerki :D



W pudełku po butach :mrgreen:








Mamy jabłko :mrgreen: !


KOKOOS :serducho:




W rurce :)


Fauna



Dzikie pozy wkurzonych malców :wink:












I na koniec moja piesa - już cała i zdrowa :mrgreen:

Anonymous - Pon Maj 18, 2009 23:20

wyslalam mamie opis Demonka, mamy odp: czyli nastepny z adhd :P
a na zdjecia sie obrazam, bo nie ma mojego Demonka ;( No chyba, ze ja nie widze...

Ciesze sie, ze z psinka lepiej :)

sachma - Pon Maj 18, 2009 23:43

one są coraz większe :serducho: ślicznie rosną :)
Delicia ma jak dla mnie idealny charakter :DD

Mao - Pon Maj 18, 2009 23:54

Cytat:
Dalia - łobuziara, wszędzie jej pełno. To niesamowite, jak zżyły się z Delux - wszystkie kąty wspólnie eksplorują. Odważna i kontaktowa - leci do człowieka, zaczepia i chce się bawić.

Hahah, mądre dziewczynki :lol:

Cytat:
Delux - również łobuzica i mały zwiedzacz. Lubi się bić

Nastepczyni dużej Delux :mrgreen:

Kapitalne charakterki :)

Niamey - Wto Maj 19, 2009 00:12

Cudo cudo cudo :sirwwt: :tummykiss:
szczurzy domek :D http://www.fotosik.pl/pok...388c78ea4c.html
panienka z okienka :lol: http://www.fotosik.pl/pok...4450de444c.html
psinka ma kochaną mordkę :serducho: http://www.fotosik.pl/pok...7436693bd1.html
Cytat:
nie wiem, co te blazy robią w szczurzych główkach, ale szykuje się kolejny miziak. Aczkolwiek podszyty łobuzem
Nie wiem o co chodzi, ale właśnie o takim szczurku marzyłam :serducho:
Kiba - Wto Maj 19, 2009 06:51

Dory napisał/a:
Dalia - łobuziara, wszędzie jej pełno.


A wygląda na takie niewinne dziecko... :P

Dory napisał/a:
To niesamowite, jak zżyły się z Delux - wszystkie kąty wspólnie eksplorują.


O Boże :lol: Już myślalam, że będę miała wyrzuty sumienia przy odbiorze :lol: Mądre dzieci mi rosną, mądre (dobrze, Mao, nam rosną XD)

Dory, chowaj psa w szafie w sobotę, bo będzie kontuzjowana jeszcze :P (tak, też mam boksera :serducho: )

heniok - Wto Maj 19, 2009 10:48

Dory napisał/a:
Dolly - małe adhd z pedardą w dupci.


No to z naszą Jadźką stworzą duet idealny :mrgreen: nie do upilnowania :]

Nie możemy się doczekać niedzieli kiedy odbierzemy naszą owieczkę :)

sachma - Śro Maj 20, 2009 17:07

jeszcze dwa dni i Delicia będzie u mnie!! już się doczekać nie mogę !!! :DD
Niamey - Śro Maj 20, 2009 17:53

Rany, ja już nie mogę się doczekać mojej Diunki :mrgreen:
Off-Topic:
Dory, doszła moja wiadomość na PW?

czy Warszawiacy są już jakoś umówieni?

Azi - Śro Maj 20, 2009 19:12

Cytat:
jeszcze dwa dni
a nie trzy? miała chyba w sobotę jechać? A może ja już dni pogubiłam...

A swoją drogą fajny ten plac zabaw, chyba nad takim kojcem pomyślę takoż w przyszłości ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group