To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Ninek - Sob Wrz 13, 2008 19:16

No prosze, jako pierwsza zdaje relacje ;)

Jestem padnięta ale zadowolona :) Jak na pierwszą taką impreze we Wro, było na prawde fajnie i udanie ;)
Najmilszym szczurem publiczności została Cynthia (mam nadzieje, że dobrze napisane ;) ), drugie miejsce zajął Fenomen a trzecie Igor (nie kłamie?)

Fotek pewnie będzie duuużo. Sporo osób fociło. Moje będą troche później, trzeba wrzucić na serwer ;)

Azi - Sob Wrz 13, 2008 19:46

Ninek napisał/a:
Najmilszym szczurem publiczności została Cynthia (mam nadzieje, że dobrze napisane ;) ), drugie miejsce zajął Fenomen a trzecie Igor (nie kłamie?)
dokładnie tak - nie kłamiesz :)

Jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona z pokazu. Ogromne zainteresowanie, praktycznie od godziny 11 do 17 miałam problemy z powrotem na stoisko, bo zawsze otaczał je spory tłumek publiczności. Oficjalnie od organizatora zostało wystosowane zaproszenie na uczestnictwo za rok, już w roli wystawy ;) Praktycznie nie mam negatywnych uwag, no może, że troszkę mało miejsca ;)

Bardzo chciałabym podziękować wystawcom - ich postawa, wzajemna opieka nad szczurkami, gdy ktoś poszedł zwiedzać resztę targów, a przede wszystkim dbanie o dezynfekcję rąk publiczności - było wzorowe.

Bardzo także dziękuję an, bez której pokaz w ogóle by się nie odbył - za zaangażowanie, wolontariat (w końcu sama szczurków nie wystawiała, więc nią miała co liczyć na zgarnianie nagród ;) ) i niezwykle życzliwe podejście do wystawców i publiczności :)

Layla - Sob Wrz 13, 2008 19:47

Dziewczyny, :foty: :P
Anonymous - Sob Wrz 13, 2008 20:02

Łojezu, dotarlam w koncu, bo zalatwialam rzutnik na jutro ;) I powiem pierwsze: spaaaac ;)

Przede wszystkim - dziekuje Wam. Bez Was nic by sie nie odbylo. Dzieki za tlumne przybycie i za ogromna pomoc. W szczegolnosci podziekowania dla Azi, ktora sluzyla praktyczna raba, jako bywalczyni wystaw ;) Za rok bedzie jeszcze lepiej! :)

Zdjec mam kilka, bo chlop robil rano. I zamieszczam od razu foty naszych reklam w katalogu.
Reszte zdjec maja inni :)

ZOO BOTANICA IX 2008

Ninek - Sob Wrz 13, 2008 20:05

Na razie do pobrania, gdyby ktoś z wystawców chciał ;)
http://s006.wyslijto.pl/i...down=&gk=laptop

Miniaturki wrzuce za jakieś 12-15 minut ;)

Anonymous - Sob Wrz 13, 2008 20:15

A to zwyciezczyni: CYNTIA (sciagniete z opisu gg Hefi ;) )
Badoha - Sob Wrz 13, 2008 20:19

Ależ Wam zazdoszcze tego pokazu. Nigdy w czymś takim nie brałam udziału ale mam nadzieję, że jak będzie wystawa w Warszawie to mnie zabierzecie ze sobą :)
hefi - Sob Wrz 13, 2008 20:22

a ja jestem pod wrażeniem mojej Cyntii - to jak lgnęła do ludzi mnie zabiło.
Jestem zmęczona jak chyba wszyscy wystawcy... Cieszę się, że mogłam Was poznać. Szczurasy przecudne, każdy inny i ahhh :DD
W szoku byłam zainteresowaniem ludzi szczurami, co raz to napływały fale ludzi, którzy zatrzymywali się żeby popatrzeć i/lub pogłaskać :)

Azi - Sob Wrz 13, 2008 20:24

Badoha napisał/a:
jak będzie wystawa w Warszawie to mnie zabierzecie ze sobą
jasne :D
Ninek - Sob Wrz 13, 2008 20:27

Kilka ciekawszych:
Szczury Mousehouse:

Moja Milka w dość ciekawej pozycji:

PALATINOWY przystojniak śpiący na poidełku :lol: :

Jeśli się nie myle - Cyntia:

Matrix :serducho: :

Niektórym sie baaardzo nudziło :lol:

A chłopcy PALATINY przespali cały pokaz :mrgreen:

Z nogą na głowie może być wygodnie:

Nowe znajomości ;) :



Wszystkie tutaj:
http://czarna-niunia.fotosik.pl/albumy/504859.html

Ja osobiście jestem bardzo pozytywnie zaskoczona reakcją ludzi :) Kilka osób mających jednego szczura zaczęło wypytywać konkretnie o hodowle, jakiego szczura najlepiej wziąć, żeby sie dobrze dogadały i w ogóle. Potrafili też rozśmieszyć, tekst o tym, że przed pokazem goliliśmy fuzzy, dlatego są takie porozcinane, powalił mnie całkowicie :lol:

Badoha - Sob Wrz 13, 2008 20:34

Ależ musiało być fantastycznie - zazdroszczę Wam bardzo :)
Ninek - Sob Wrz 13, 2008 20:38

Było na prawde bardzo fajnie :)
Milka poznała brata. Rafiki wyglądowo jest jej całkowitym przeciwieństwem :) Ona nie zjaśniała prawie wcale, a on taki jaśniutki :)
W Matrixie sie zakochałam :oops: Cudowny szczuras, taki mięciutki i kochany a na dodatek 2 razy zasnął mi w rękawie i nawet buzi od niego dostałam :serducho:

A teraz ide spać, bo padam :]

Anonymous - Sob Wrz 13, 2008 20:39

Co ja tu robie? O_o
hmmm

Ninek - Sob Wrz 13, 2008 20:42

an napisał/a:
Co ja tu robie? O_o
hmmm

Padłam :lol: :lol: :lol:

gratis - Sob Wrz 13, 2008 21:55

an, umarłam!

Było bosko, bosko, bosko! Ponieważ długo się wahałam, stwierdzam, że każdy plan bym zdegradowała dla udziału w pokazie/wystawie z Wami Kochani :)

Było cudnie! Dziękuję cierpliwym ciociom, że oswajały me dzikusy, dziękuję Oli za drogę i za to, że się mą opiekowała :* dziękujemy Niniakowi za użyczenie rękawa obmęczonemu wystawianemu. Pacyfkę za to, że pamiętała i dała mi zagłaskać Porto, tyle, ile on tego chciał :P I za Indiga - przyjaciela, który po oprowadzał trochę Rafka po ludziach ;)

Azi, która dzielne i cierpliwie odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie i za pokaz :serducho:
I oczywiście Ani, bo gdyby nie ona, to ech, mój wulkan radości by nie wybuchał ta jak teraz :P

Oraz wszystkim Innym, współwystawcą i współtowarzyszą.

DZIĘKUJEMY! :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group