To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Pon Lip 01, 2013 12:43

Selldine, ok, daj znać :)

Szczurówka, celowo są małe. Rzadko, w której lecznicy jest dużo miejsca na plakaty, często można powiesić tylko na tablicy z ogłoszeniami. A4 to tyle, że zwróci uwagę, a jednocześnie tyle, że się zmieści. Z tego powodu powstał zbiorczy plakat - bo na 3 sztuki A4 w większości lecznic nie mielibyśmy szans.
Duże plakaty są wyłącznie na wystawę, tam gdzie musimy "zaatakować" widza w 2-3 sekundy, bo więcej czasu nam nie poświęci.
Daj znać jak rozniesiesz.

Pyl - Pon Lip 01, 2013 17:59

Hop, hop!

Melduję, że od najbliższego weekendu przez 3 tygodnie będę na urlopie. W związku z tym do końca tygodnia mogę coś jeszcze komuś podesłać z ulotek, a potem będzie przerwa.
Komu ulotki, komu?

Szczurówka - Pon Lip 01, 2013 18:14

Melduje że wszystkie plakaty i ulotki rozniesione :kciuki:
Pyl - Wto Lip 02, 2013 00:22

Szczurówka, dzięki :) Już pokolorowałam 1. post.
Szczurówka - Wto Lip 02, 2013 10:05

Akurat wszystkie trzy lecznice są blisko siebie :)

W lecznicy na Żwirki i Wigury było wielkie *ALE...* ale jednak pan doktor wziął
W lecznicy na Rybnickej bez problemu pan doktor wziął
W lecznicy na Pszczyńskiej bez problemu pani doktor wzięła

:kciuki:

Dukat - Wto Lip 02, 2013 10:11

A pamiętasz o mnie ? Bo listonosz mówi że nic nie ma dla mnie :oops:
Pyl - Wto Lip 02, 2013 15:56

Szczurówka, miło :)

Dukatku, poszło do Ciebie 27.06, więc może jeszcze leci. Jak do końca tygodnia nie dotrze to na wszelki wypadek przejdź się na pocztę i zapytaj czy nic dla Ciebie nie ma, bo to są zwykłe przesyłki i oni je awizują tylko raz. Od Radzia pierwsza przesyłka do mnie wróciła, bo prawdopodobnie gdzieś zaginęło awizo. To mała karteczka, dużo nie trzeba, żeby zaginęła w akcji.

L. - Wto Lip 02, 2013 17:07

Doniosłam plakat i 50 ulotek do LWA w Olsztynie ;]

Przepraszam, że ja to robię z takim opóźnieniem, ale brak czasu ewidentnie mi doskwiera.

cornflakegirl - Wto Lip 02, 2013 20:35

Off-Topic:
Dukat, u mnie paczka leżała pod drzwiami... nawet się nie pofatygował o awizo...

Pyl - Wto Lip 02, 2013 23:44

L., pokolorowałam :)
Mam nadzieję, że okres wakacyjny będzie dla wszystkich łaskawszy i uda się nieco poroznosić, bo sporo jednak jest jeszcze lecznic "niepokolorowanych".

cornflakegirl, to akurat możesz zgłosić na poczcie. Zapłacone jest za dostarczenie a nie za porzucenie przesyłki. A takie pozostawienie przesyłki bez nadzoru to zwykłe lenistwo listonosza (bo to ciężkie i szkoda nosić, nie?).

Dukat - Śro Lip 03, 2013 13:13

SĄ ! są, są są!!

Były na poczcie - rzucone na glebie .. :roll:

Pyl daj mi nr konta - wyślę Ci za przesyłkę bo przecież z własnej kiesy tak za każdym razem to się dziura wielka robi.

:>

Dam znać kiedy będą na stanowisku :mysza:

Pyl - Śro Lip 03, 2013 13:34

Dukat, super, że są, nie super, że porzucone ;)
Już Ci wysyłam :serducho: Przesyłki najtańsze idą jak się da - i tak 260 zeta już na pocztę poszło...
Będę czekać na wieści.

hekatomba - Sob Lip 06, 2013 13:14

Melduję, że paczka dotarła. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ulotki i plakaty rozniosę, gdy będę w K-K :)
Oluś - Sob Lip 06, 2013 13:34

Do mnie również paczuszka dotarła, w przyszłym tygodniu ulotki dotrą tam gdzie trzeba.

Jednocześnie informuję, że z dniem 11 lipca kończy się moja przygoda z miastem Olsztyn. Wyprowadzam się i będę tam wracała już bardzo rzadko.
Jeśli ktoś by miał chęci i czas może przejąć ode mnie trzy lecznice do których roznosiłam ulotki. Byłabym bardzo wdzięczna.

Pyl - Sob Lip 06, 2013 14:08

Dzięki za wieści.

Ja wczoraj wysłałam ostatnią paczkę przesyłek przed urlopem - tak, tak, jutro jadę na urlop i wracam pod koniec lipca :D
Jakby ktoś coś pilnie potrzebował to dawajcie znać na PW, poproszę którąś z dziewczyn o wysyłkę pod moją nieobecność. Niepilne możecie zgłaszać w temacie, zbiorę do kupy i po urlopie wyślę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group