To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "F" Rat`s Troop. Ważne! Strona 32

Asaurus - Czw Lut 15, 2007 23:47
Temat postu: Fadir Fu i Farai
Maluchy tłuką się między sobą niepomiernie ale tutaj krew się nie leje na szczęście choć piski straszne dochodzą z klatki. Nie było z nimi żadnych problemów przy łączeniu, wszystkie starsze szczury bardzo dobrze przyjęły oba maluchy. Teraz mieszkają w klatce z Coco i Rufusem.


Fadir Fu




Farai


Porównanie wielkości Faraia i Orbitha

Anonymous - Czw Lut 15, 2007 23:54

A ja nie oddam Sabeence Forreścika. On zasypia u mnie na rękach jak czytam, daje najsłodsze buziaczki i wspaniale dogaduje się z bratem, Cypiskiem i Ryjkiem. Róbcie co chcecie, a ja go nie oddaję :twisted: I jeszcze dzisiaj było pulsowanie oczu jak go na ramieniu nosiłam :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Cola - Pią Lut 16, 2007 00:39

Farai uwodzicielsko puścił oczko :P

śliczności :mrgreen:

nezu - Pią Lut 16, 2007 00:46

Viss, Naamah, tylko mi sie o niego nie pozabijajcie... :shock:
AngelsDream - Pią Lut 16, 2007 00:50

Ja to powiem złośliwie i raz - móc mieć Faraia i to przepuścić, to trzeba sobie potem w brodę pluc, bo ten szczur przekracza granice :)
Anonymous - Pią Lut 16, 2007 02:16

Jakie granice, jakie?? Opowiadaj AngelsDream!
AngelsDream - Pią Lut 16, 2007 10:22

Farai to taki typ szczura, który zawsze wie lepiej - ode mnie, od Miśka i od Coco, ktorego czasem pierze po pysku - boimy się, że Coco nie zdzierży, ale jak na razie maluchy nawet zadrapania nie mają. Poza tym obłędny kolor futerka - on się mieni jak mały kamyk :)
Guślarka - Pią Lut 16, 2007 10:24

Fadirek jest śliczny :zakochany: Zawsze chciałam rasowego kaptura :mrgreen:
AngelsDream - Pią Lut 16, 2007 10:41

Guślarka, nie obrażajcie Fadira - on jest variegated ;)
Guślarka - Pią Lut 16, 2007 10:49

Dla mnie to kaptur :P Nie znam się po prostu na tym :mrgreen: Ale niech się Fadirek na mnie nie obraża - dla mnie najcenniejsze są właśnie zwykłe kapturki. To, że nazywam go kapturkiem, dowodzi po prostu wielkiej sympatii do niego :serducho:
AngelsDream - Pią Lut 16, 2007 10:50

Guślarka, wiem - żartowałam :) Mógłby być zielony i tak bym go kochała.
Asaurus - Pią Lut 16, 2007 12:00

Włochatego zielonego przyjaciela to Coco ma ;)
AngelsDream - Pią Lut 16, 2007 12:01

Off-Topic:
Asaurus, nie wszyscy muszą wiedzieć o dziwnych skłonnościach naszych szczurów. :P

Azi - Pią Lut 16, 2007 12:01

Co do lania... Fea i Fniszka także się leją... nadal. Fea przegrywa, popiskuje i częściej na plecach leży. Mimo to jest bardziej zaczepna i tylko szuka okazji do zlania siostry ;)

Off-Topic:
jakiego przyjaciela...? poza tym, ze zielonego i wlochatego?

AngelsDream - Pią Lut 16, 2007 12:07

Off-Topic:
Coco gwałci piłkę tenisową... :oops:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group