To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot S SunRat's - rezerwacje str 4

Starsza Pani - Pią Lip 12, 2013 14:52

Saphira vel Pompon ma dwa gruczolaki (drugi pojawił się niedawno), ale ponieważ ma również grzybicę, termin operacji trochę się przesunął.

W poniedziałek kolejna kontrola i jeśli będzie dobrze (a powinno, bo na kontroli w ostatni wtorek ślady były minimalne) umawiamy się na operację. Przy okazji Pompon zostanie wysterylizowany.

unicorn - Śro Lip 17, 2013 14:35

Sayuki waży 440g, Shigeki 480g. Obie przybrały na wadze po zmianie karmy. Są zdrowe.

foty czerwcowe:

quagmire - Śro Lip 17, 2013 14:49

Zdrowe i jakże urocze :D
Leonidia - Wto Lip 30, 2013 21:51

Niestety u Sepsy wyczułam dziś guzy, zapewne gruczolaki :(
Jutro jadę do przychodni, mam nadzieję, że umówimy się na operację. Niestety ona coraz głośniej grucha... i zrobiła się taka miziasta :cry:

Liriel - Nie Sie 04, 2013 15:57

u Sir Puszkina wszystko ok. poza tłuszczem, chociaż troszeczkę schudł po moich usilnych staraniach. cóż, nie każdy może mieć rozmiar XS...
Starsza Pani - Nie Sie 04, 2013 19:51

Pompon (Saphira) już po wycięciu gruczolaków i sterylce. Ponieważ przez 6 dni chodziła w kołnierzu, trochę schudła (ocena na oko, bo nie wiem ile ważyły wycięte guzy i reszta). Zastanawiam się nad zakładaniem kołnierza co jakiś czas w ramach kuracji odchudzającej ...
susurrement - Nie Sie 04, 2013 21:55

Ponton jest najsłodsza, moja mała ulubienica :serducho:
heniok - Pon Sie 05, 2013 05:45

Starsza Pani, Prośba o wymizianie wnusi, strasznie się cieszę że znalazły razem z siostrą taki domek :serducho:
Pyl - Nie Sie 18, 2013 00:00

No to skoro jesteśmy jeszcze młodzi (jeszcze 4 minuty!) to życzę rodzeństwu wszystkiego najzdrowszego!

Szmerek niestety miał głupi pomysł na imprezę urodzinową i spędza ją z AXLem w hotelu :|
Czemu? Bo mnie nie ma w Warszawie, a myszowi przyszło do głowy zapalenie ucha :/

Leonidia - Nie Sie 18, 2013 10:04

Wszystkiego najlepszego! Zdrowia! :urodziny:
quagmire - Nie Sie 18, 2013 12:12

Zdrowia :urodziny:
cheldorado - Nie Sie 18, 2013 13:43

Wszystkiego naj naj dla eSeczek! :serducho:
dużo miziaków i przytulaków z okazji 2 urodzinek ;)
I jeszcze dużo czasu w zdrowiu :urodziny:

Oczywiście pozdrowienia od Soi dla całego rodzeństwa. ;) )

unicorn - Nie Sie 18, 2013 16:55

Przynajmniej trzech latek w zdrowiu :serducho: :urodziny:
Kurde, wpadłam teraz do domu, w klatce syf, zaraz wychodzę, ale może później zdążę coś ugotować dobrego dziewczynom, najwyżej będziemy świętować w nocy.

heniok - Nie Sie 18, 2013 20:00

Dużo zdrówka dla wszystkich eSeczek :serducho: :urodziny:
unicorn - Pon Wrz 30, 2013 19:25

Pomogłam dziś odejść moim eSeczkom. :( :( :( U Shigeki najprawdopodobniej guz (ten, którego wysyłałam hodowli na histo) się przerzucił, tyle, że teraz nie był pojedynczy, tylko powychodziło kilka; paszki, klatka piersiowa, brzuszek. Zuzia mimo tych guzów gwałtownie spadła na wadze, przestała jeść karmę, dokarmiałam ją płynnymi rzeczami, guzy przeszkadzały jej znacznie w poruszaniu i przede wszystkim w jedzeniu, bo często się dławiła (nie wiem do końca co było tego przyczyną) Jadzia miała 4/5 guzów w podobnym umiejscowieniu, z tym że normalnie jadła, ale za to dzisiaj bardzo niewyraźnie wyglądała, więc zadecydowałam, że zawiozę je do lecznicy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group