To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot K SunRat's - Kundzia [*]

aneczka1-13 - Sob Lut 26, 2011 21:55

Koćku waży 181g a Karolek to spaślak który waży 203g. Dzisiaj zaopatrzyłam się w wagę więc mogłam chłopaków zważyć
anaa - Pon Lut 28, 2011 15:13

U nas tak jak u Koćka i Karolka :mrgreen: Kiełuś maleńka a Kayomi już przerasta o miesiąc straszą Morelę :mrgreen:

Kiełuś - Panna placusiowa, kochana i przesłodka :serducho: Je najwięcej i jest najmniejszym słodziakiem :serducho: Uwielbia włazić w nogawki spodni i jak to na Kiełke przypadło kłuje niesamowicie :lol:

Kayomi - Diablica :twisted: wszędzie pierwsza i zawsze się wpycha siostrom :] uwielbia biegać i skakać za ręką,wariat mały :serducho: a rośnie jakby była na sterydach :mrgreen:

Obie przecuudne Przylepki :serducho: :serducho:

Agusia - Pon Lut 28, 2011 15:49

Nasz Koliberek wazy prawie 300g :mrgreen: jest przekochany i bardzo wyluzowany :serducho:
quagmire - Pon Lut 28, 2011 15:53

Agusia, no to kawał chłopa z niego ;P
anaa - Pon Lut 28, 2011 18:01

świeżutki temacik o groszkach, zapraszam :]
http://forum.szczury.biz/...p=544531#544531

aneczka1-13 - Pon Lut 28, 2011 19:56

No i chciałam dodać że z Karolka to dentysta dosłownie. Zagląda mi do ust i próbuje wargi od wewnątrz wylizywać. I przy tym jest dość nahalny.

I w dodatku ma często takie jak by czkawki piskliwe i nie wiem czy to normalne czy mam się o co martwić :?: On to ma od początku.

anaa - Pon Lut 28, 2011 20:14

piskliwe czkawki hmmm, ciekawe czy to samo co Kiełka też od początku, ciężko określić co to,ale podejrzewamy katar,choć nigdy się z nim nie zetknęliśmy :?

coś ala chrumkowe psikanie ? ciężko to opisać w słowach :P

quagmire - Wto Mar 01, 2011 10:56

aneczka1-13, ja nie zauważyłam u niego nic takiego przez te 3 dni, jak był u mnie :(
aneczka1-13 - Wto Mar 01, 2011 13:53

anaa napisał/a:
coś ala chrumkowe psikanie ? ciężko to opisać w słowach

Tego to na pewno nie. To są takie jak by ataki co jakiś czas ale w nieregularnych odstepach. Raz jest 3 razwy w ciągu dnia a raz nawet 1. Jedyne co regularne jest to to że w nocy ok. 5 rano to ma tak że nawet się budze. Czy faktycznie powinnam się o niego martwić i iść z tym do weta?? A po za tym jest wszystko ok. Biega skacze, kotłuje się z bratem. Dużo je. Wręcz spaślak więc nie wiem co to może być. No ale w momencie gdy ma taki atak to silnie rusza boczkami. To jest tak właściwie od poczatku jak do mnie przyjechał. Oprócz tego kichały więc myślałam że to efekt kataru. Dostawały wibowit i imunoglukan, kichanie przeszło ale dźwięki nie.

anaa - Wto Mar 01, 2011 14:04

Kiełkce też ruszają się boczki, ją atakuje tak raz na dzień,czasami co drugi, chyba to samo, choć strasznie ciężko to opisać, miałam 4 szczurki i nigdy tego odgłosu,ale oprócz tego to wszystko jest ok :) my chcemy się wybrać do weta jak będzie ciut cieplej,ale problem tego typu, że Kiełka raczej na zawolanie tego nie zrobi :roll:
quagmire - Wto Mar 01, 2011 14:11

anaa, możesz nagrać to chociażby na telefon i pokazać wetowi.
Ja nie do końca mam pomysł na to, co to może być.

aneczka1-13 - Wto Mar 01, 2011 14:12

Ja to nagrałam na dyktafon w telefonie. Wychodzi w odtażaniu znacznie ciszej niż jest w rzeczywistości.Ale nie jestem tego w stanie wrzucić bo komp i tak nie odtwarza tego formatu.
Oli - Wto Mar 01, 2011 14:16

a może to zwykła czkawka ;)
aneczka1-13 - Wto Mar 01, 2011 14:19

A czy to normalne że niektóre szczury moga mieć skłonności do tego?? Bo Koćku tych odgłosów nie wydaję. Mój poprzedni szczur też nie wydawał żadnych takich podobnych.
Oli - Wto Mar 01, 2011 14:21

aneczka1-13, to tak jak u ludzi, jedni wystarczy, że zjedzą suchą bułkę i mają czkawkę, inni przez lata jej nie mają. Poza tym to dzieci, u ludzkich też się częściej zdarza niż u dorosłych. No i nie każda czkawka jest z odgłosami, mój Bazyli ma np. bezgłośne czkawki. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group