To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Roth - Pon Gru 21, 2009 20:52

Przepraszam że tak rzadko piszę, ale jak już mówiłam, mam problemy z internetem :( Dzisiaj mieli to naprawić, ale na razie nic się nie zmieniło :( Mam foty, ale wgrać ich nie mogę, bo w fotosik ledwo mi co działa i ciągle wychodzi jakiś błąd wejścia - wyjścia czy jakoś tak :?

Maluchy są coraz większe. Chciałam dzisiaj je przenieść do wielkiej klatki ale skubane przełażą mi przez kraty :lol:
Na dodatek teraz gdy patrzę na czarne maluchy z miotu B, czekoladki z miotu A wydają się być sporo jaśniejsze przy nich... Bo tamte to są jak węgielki po prostu :lol: Mam nawet podejrzenia że Assam też może być czekoladką, ale pewna nie jestem.
Jeśli mi internet dzisiaj jeszcze naprawią to wrzucę foty, a jak nie to dam je jutro z innego komputera...
Widzę że jakieś PW doszły do mnie, ale niestety nie mogę ich nawet przeczytać. Ledwo co udało mi się zalogować i napisać coś w temacie...
Z tym internetem to jakiś koszmar jest :( I to już nie pierwszy raz się u nas tak dzieje eh... To chyba dlatego że mieszkam, za przeproszeniem, na takim zadupiu :(

Bel - Pon Gru 21, 2009 21:06

Roth, ja nie chcę by Assam był czekoladą :? miał być czarny ;( wpierw sprzątnęli mi sprzed nosa beżyka a teraz czarny robi się czekoladą.... żal ;(
Nakota - Pon Gru 21, 2009 21:39

Te problemy techniczne to zuo, tak samo jak fachowcy od nich także, ale nie martw się Roth, na pewno pójdą sobie precz :)

Roth napisał/a:
Chciałam dzisiaj je przenieść do wielkiej klatki ale skubane przełażą mi przez kraty

Pomysłowe dzieciaki :lol:

Roth - Pon Gru 21, 2009 21:48

Nie uwierzycie ale internet mi działa :we: :wo:

Zgrałam przed chwilą kilka fotek nawet, bo widzę żeście niecierpliwi :P To dzisiejsze fotki, gdy próbowałam przenosić maluchy do nowej klatki. Niestety długo się nią nie nacieszyły, bo Aileen, a za nią reszta dzieciaków zaczęły się przez pręty przeciskać :/ Widocznie za małe jeszcze są :?



Azumi i maluchy z miotu B :)

believe_86 Mówisz tak jakby to moja wina była. Ja nie powiedziałam że on na pewno czekoladą jest, tylko tak mi się wydawało ;) Assam i tak jest najciemniejszy z miotu. Rexowe czarnuszki często są nieco bledsze od standardzików, więc nadal zostaję przy tym że jest czarny.

futrzasta - Pon Gru 21, 2009 21:54

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: o jaaaaale słodziaki. kurcze ładne te beżyki są, teraz będe żałować :P jak już są fotki to tylko wypada powiedzieć: więcej fotek :mrgreen:
Nakota - Pon Gru 21, 2009 22:00

A jednak naprawili! :P

http://www.fotosik.pl/pok...7f0e58794d.html - genialnie to wygląda :serducho:
http://www.fotosik.pl/pok...4effba8fce.html - uczta jak się patrzy! Same przyszności :mrgreen:

Jedno piękniejsze od drugiego :serducho: Już się nie mogę doczekać, kiedy one będą mogły rozjeżdżać się w świat. Teraz to spokojnie, ale wtedy to oszaleję :lol:

Roth - Pon Gru 21, 2009 22:04

Aha i jeszcze jedno :D Nieźle opóźniłam to wysyłanie umów, między innymi dlatego że miałam strasznie dużo roboty w szkole, a potem jeszcze ten internet i niektórych danych nie miałam :( Zaległe umowy wysyłam jutro. Po prostu obiecajcie mi że odeślecie je jak najszybciej, a ja już od 29 będę wysyłać maluchy w świat :D Jeśli nie odeślecie umowy do 29 to nic się nie stanie, bo to moja wina raczej jest.
Nakota - Pon Gru 21, 2009 22:07

Roth, obiecuję! Jak tylko do mnie dojdzie... :roll: Uwielbiam Pocztę Polską.
madzook - Pon Gru 21, 2009 22:52

Dobrze jest je zobaczyć ^^
I któryś z nich to mój słodki Alandirek :zakochany:

futrzasta - Pon Gru 21, 2009 23:19

hehe najgorzej jest czekać na fotki kiedy ich nie ma ale jeszcze gorzej patrzec na fotki i nie wiedzieć który to Twój skarb :o racja?
Bel - Pon Gru 21, 2009 23:45

Roth, nie bierz wszystkiego tak do siebie bo nikt tu o niczyjej winie nie mówi :-P :kciuki: że będzie czarny :mrgreen:

czy na tej fotce http://www.fotosik.pl/pok...4effba8fce.html
po lewej stronie to on tak wcina? :lol:

futrzasta - Pon Gru 21, 2009 23:53

to chyba samiczka po lewej siedzi :P
Bel - Pon Gru 21, 2009 23:56

futrzasta, po oczach płci nie rozpoznaję :roll: :lol:
futrzasta - Pon Gru 21, 2009 23:58

hehe ale po lewej stronie zdjęcia czy po lewej stronie mamy? po lewej zrozumialam ta mała z gwiazdką na głowie :P
Bel - Wto Gru 22, 2009 00:17

futrzasta, między Aileen a lilaszczurkiem :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group